>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Digibet bonus 100% do 20 euro

ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
widzę ,że w końcu jest zainteresowanie jednym z moich ulubionych buków ????
dodam także ,że bukmacher daję dla lojalnych graczy vouchery urodzinowe :grin:
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
bukmacher daję dla lojalnych graczy vouchery urodzinowe
Z lojalnością nie przesadzaj, bo tak się złożyło, że założyłem tam konto 3 dni przed urodzinami, skorzystałem z omawianej tu promocji, a w urodziny dostałem 5 Euro...
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Konto na Moneybookers mam w złotówkach i przy próbie wpłaty do digibet w Euro nie mogę sobie poradzić. Mógłby mnie ktoś nakierować co zrobić?
 
act 8,6K

act

Użytkownik
wybierasz metodę wpłaty moneybookers, wpisujesz kwotę w funtach/euro i dalej przekierowuje Cie na stronę moneybookers, logujesz się, wybierasz czy chcesz przelać kase z konta bankowego czy mb i samo Ci przelicza
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Do kiedy trwa ta promocja w digibet?!
Tego nie wie nikt... Myślę, że stosunkowo niedługo na takich warunkach, bo każdy wpłaca, gra i wypłaca, więc wcześniej lub później ją zmienią...
Niezdecydowanym proponuję się pospieszyć...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 31

krist0

Użytkownik
Tak. Dostałem w tej sprawie następującą odpowiedź od supportu:
Account number and bank sort code are not obligatory. Please ensure to state your IBAN and BIC number correctly so you can request a withdrawal of your winnings.
Zostawiłem puste pole &quot;account number&quot; (numer konta zawierał się w numerze IBAN) i pieniądze bez problemu dotarły na konto. Inna sprawa, że nieźle zarabiają na kursach walut - wpłata przeliczona na euro po 4,28, a wypłata 4,05.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Jak buk może zarabiać na kursach walut? Przecież to bank przelicza Ci wpłatę/wypłatę w złotówkach na euro i odwrotnie. Podstawy bankowości się kłaniają.
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Bonus w tym digibet jest ok, ale ten patent z min 3 zakładami na kuponie np. z tenisa już nie jest ok. To samo dotyczy siatkówki. Nie wiem jak normalnie można tam grać, chyba że ktoś obstawia dyscypliny gdzie nie ma tego wymogu.
 
C 8

crackp

Użytkownik
Obrócić sobie na live.
Ostatnio trafiłem mecz, gdzie na drugą połowę (do przerwy było 0:0) na zdarzenie under 2.5 był kurs 1.5, co dla mnie było pewniakiem, a i bonus od razu obróciłem i zleciłem wypłatę.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Polecam tego buka, fajna promocja z 1-krotnym obrotem (kurs min 1.50) , a wypłata jak i weryfikacja bardzo sprawna , wystarczy tylko dowód osobisty , a przelew na mb pare godzinek POLECAM digibet ????
 
Do góry Bottom