>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dirty Stack Poker 5$ Free

aduss 5

aduss

Użytkownik
FCKtycznie wyplacalna firma ???? Zrobiłem poki co dwie wyplaty (robilem depo i dostalem bardzo atrakcyjny 100% bonus) i boie doszły w 12-18 h po zleceniu.
Dobry program bonusowy, prowizje 2x mniejsze niz w microgaming wiec co tu gadac rzucilem microgaming i pocinam w ipoker ????
Bardzo dobry room, który polecam każdemu :spokodfhgfh:
jeszcze raz dz. Ej no za podanie promo, bo sowicie sobie z niej skorzystałem ????
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
ehh chyba maja problemy techniczne, bo poker klient bardzo wolno mi sie ladowal a czasem cashier wcale, odinstalowalem i teraz sciagam od nowa. Proboj ze stronki, mi zalapalo po kilku probach, teraz go sciagam i predkosc mam uwaga 4.8, 4.4 KB/s... A dzis dostalem od nich cash bonus 32$ gotowy do wyplaty nawet w nagrode pewnie, bo nie gralem z nimi kilka dni... ????
ale jest maasakra, maja problem z serwerem....
 
D 0

dawid-6804

Użytkownik
ehh chyba maja problemy techniczne, bo poker klient bardzo wolno mi sie ladowal a czasem cashier wcale, odinstalowalem i teraz sciagam od nowa. Proboj ze stronki, mi zalapalo po kilku probach, teraz go sciagam i predkosc mam uwaga 4.8, 4.4 KB/s... A dzis dostalem od nich cash bonus 32$ gotowy do wyplaty nawet w nagrode pewnie, bo nie gralem z nimi kilka dni... ????

ale jest maasakra, maja problem z serwerem....
Ja nie moge tego ściągnąć , jak ściągniesz wrzuć na rapidshare ok ?
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
co prawda jest po promocji, ale chce jeszcze cos powiedziec o DSP, dzis dostalem sierpniowy cash bonus 185 $ ktory nie jest obciazony zadnymi warunkami i jako nagroda jest gotowy do wyplaty. otrzymalem go w takiej kwocie chyba za to ze w 30 dni dałem im rake ponad 700 $ :p
Goraco polecam gre z DSP, niskie prowizje i bardzo dobry system nagradzania graczy, platnosci bez rpoblemow, nie ma sie do czego przyczepic, skanow tez nie chca.
 
Do góry Bottom