>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dirty Stack Poker 5$ Free

G 0

godel

Użytkownik
sit and go :d za 1$+20centaszkow;d super turbo ???? limity co 1 minute podnoszą się ;d dobra beka za 1 miejsce 15$ a co to jest 1.20 ?;&gt;
 
D 0

dawid-6804

Użytkownik
czekam juz godzine i nic niejaki thomas na czacie mi pol godziny temu powiedzial ze za chwile pieniadze beda na konci i ...... ? Zero dalej na koncie
 
R 125

roger12

Użytkownik
po bardzo morderczej grze ale to bardzo w turnieju z pulą 5000$ zajołem 19 miejsce i wygrałem 21$ turniej za 3$+0,50 warto było nie było by trudno wygrać coś w turniejach gdyby nie były bildy co 2min na poczatku i nie można było kupować kasy żeby zająć 25 punktowane miejsce trzeba było mieć uwaga 45000$ (masakra) ja miałem 52000$ i zajołem 21 miejsce tylko teraz mam mały problem ponieważ zagadałem na Live czat zapytałem czy koniecznie muszę przed wypłata na MB składać depozyt odpowiedzieli no sir a tu niektórzy piszą że trzeba więc jak to jest
 
damon85 0

damon85

Użytkownik
przed chwilą się rejestrowałem i zagadałem na czacie o bonus. Dan napisał mi że promocja już nie dla polaków bo wyczerpali wszystko także już nie aktualne:cry:
 
K 0

kalik1

Użytkownik
a ja wczoraj sie rejestrowalem okolo 11 kasy nie mialem caly dzien zagadalem wueczorem kolo 22 na live i mi powiedzial ze mi promocja nie przysluguje noe o ze nie dla Polski tylko ze nie
 
R 125

roger12

Użytkownik
hehehheja pytałem dzis live czatu po mimo tego że promocja juz nie dla Polaków to ja mogę wypłacić swoją kasę ponieważ wczoraj pytałem się ich 2 razy czy jak wpłacę depozyt to na 100% wypłacę swoją kasę napisali że tak wpłaciłem depozyt przez mb i zleciłem wypłatę dziś patrze anulowano wbijam na Live czat a babka mówi że promo nie dla Polaków zacząłem się kłócić że pytałem wczoraj jak wpłacę to otrzymam kasę babka powiedziała że musi skonsultować to za parę dobrych minut odpisała mi że po mimo ze juz wpłaciłem depozyt szybciej i zleciłem wypłatę przed zamknięciem promocji dla polaków kasa będzie mi wypłacona super szczęście
ps. do 12H kase bd miał byle by szybko żebym na Wimbledon zdarzył
 
fabregas_4 0

fabregas_4

Użytkownik
Czekam na rozwój wydarzen,jak beda leciec w ch... to sam sobie wypłace bez ich pomocy : )))) szkoda by mi było tyle grania i 400 FPP które im wyrobiłem
 
Do góry Bottom