>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dirty Stack Poker 5$ Free

rybex 3

rybex

Użytkownik
panowie moglby mi ktos wysłac cały link na gg bo tutaj jest tylko skrocony a potrzebuje aby go skopiowac.
Z góry dzieki
No nie wiedzialem;)
Dzieki radek
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
panowie moglby mi ktos wysłac cały link na gg bo tutaj jest tylko skrocony a potrzebuje aby go skopiowac.
Z góry dzieki
3124106
Przecież wystarczy kliknąć na link właściwości i masz cały link.

A ja ma fajną sytuację, zarejestrowałem się, pisze na livechacie o 5e free a koleś mi podaje link do promo 100% od depozytu, pisze mu że chodzi mi o darmowe 5e a on dalej to samo, więc wyłączyłem livechat i napisałem do supportu, bo ten pracownik jest chyba niepełnosprawny umysłowo.
 
E 0

ej-no-xd

Użytkownik
LUDZIE macie warunki podane w pierwszym poscie i pisze co macie robic! Nie musicie pkt ugrywac ale wtedy wyplacicie 5$ mniej po dokonaniu depozytu... Ech byle tylko nic nie wplacic .... Jeszcze na dodatek rejestruja sie ludzie co w ogole pierwszy raz graja daje 1 dzien i promo dla polski zablokowane bedzie...
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
umiec czytac to umieja ale angielskiego chyba nie bars

moze ja przetlumacze co pisze w pierwszym poscie:

w krotkich slowach to tak:

Trzeba depozyt 25$/E zalezy kto co wybral przy rejestracji
Jak zrobi depozyt to moze wyplacic odrazu wszystko co ma na koncie minus depozyt i minus bonus.
Jesli ma zrobione 600 pkt to moze wyplacic all kase.

Ja to tak rozumiem.
 
E 0

ej-no-xd

Użytkownik
Zle rozumiesz jesli masz 600 pkt to trzeba zrobic depozyt i mozna wyplacic wszystko z depozytem
Jesli nie masz 600 pkt to po zrobieniu depozytu mozesz wyplacic wszystko po za tym 5 $ free
Bo po to sie ugrywa te 600 pkt by uwolnic tak jakby te 5$
i tyle
 
S 0

sts5

Użytkownik
Zle rozumiesz jesli masz 600 pkt to trzeba zrobic depozyt i mozna wyplacic wszystko z depozytem
Jesli nie masz 600 pkt to po zrobieniu depozytu mozesz wyplacic wszystko po za tym 5 $ free
Bo po to sie ugrywa te 600 pkt by uwolnic tak jakby te 5$
i tyle


to samo napisal.
 
E 0

ej-no-xd

Użytkownik
Dla mnie to nie to samo
Jak zrobi depozyt to moze wyplacic odrazu wszystko co ma na koncie minus depozyt i minus bonus
minus depozyt i minus bonus to dla mnie oznacza ze nie moze wyplacic depozytu i bonusu..
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Jedni twierdzą że trzeba ugrać 600 pktów inni że nie, ale może zaczekajmy aż ktoś wypłaci ok ?
To chyba najlepsze rozwiązanie ???? Ale skoro czat nawet pisał że bez depozytu można spokojnie wypłacać to chyba nie ma się o co spierać ????
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
ejno typie to samo napisalem a ty cos mowisz ze zle rozumiem

czytaj ze zrozumieniem to bedziesz widzial ze to jest to samo a nie cos gadasz bez sensu
a no tak czytanie ze zrozumieniem jest w liceum a u ciebie jeszcze podstawowka niestety
 
Do góry Bottom