>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dirty Stack Poker 5$ Free

rybex 3

rybex

Użytkownik
panowie moglby mi ktos wysłac cały link na gg bo tutaj jest tylko skrocony a potrzebuje aby go skopiowac.
Z góry dzieki
No nie wiedzialem;)
Dzieki radek
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
panowie moglby mi ktos wysłac cały link na gg bo tutaj jest tylko skrocony a potrzebuje aby go skopiowac.
Z góry dzieki
3124106
Przecież wystarczy kliknąć na link właściwości i masz cały link.

A ja ma fajną sytuację, zarejestrowałem się, pisze na livechacie o 5e free a koleś mi podaje link do promo 100% od depozytu, pisze mu że chodzi mi o darmowe 5e a on dalej to samo, więc wyłączyłem livechat i napisałem do supportu, bo ten pracownik jest chyba niepełnosprawny umysłowo.
 
E 0

ej-no-xd

Użytkownik
LUDZIE macie warunki podane w pierwszym poscie i pisze co macie robic! Nie musicie pkt ugrywac ale wtedy wyplacicie 5$ mniej po dokonaniu depozytu... Ech byle tylko nic nie wplacic .... Jeszcze na dodatek rejestruja sie ludzie co w ogole pierwszy raz graja daje 1 dzien i promo dla polski zablokowane bedzie...
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
umiec czytac to umieja ale angielskiego chyba nie bars

moze ja przetlumacze co pisze w pierwszym poscie:

w krotkich slowach to tak:

Trzeba depozyt 25$/E zalezy kto co wybral przy rejestracji
Jak zrobi depozyt to moze wyplacic odrazu wszystko co ma na koncie minus depozyt i minus bonus.
Jesli ma zrobione 600 pkt to moze wyplacic all kase.

Ja to tak rozumiem.
 
E 0

ej-no-xd

Użytkownik
Zle rozumiesz jesli masz 600 pkt to trzeba zrobic depozyt i mozna wyplacic wszystko z depozytem
Jesli nie masz 600 pkt to po zrobieniu depozytu mozesz wyplacic wszystko po za tym 5 $ free
Bo po to sie ugrywa te 600 pkt by uwolnic tak jakby te 5$
i tyle
 
S 0

sts5

Użytkownik
Zle rozumiesz jesli masz 600 pkt to trzeba zrobic depozyt i mozna wyplacic wszystko z depozytem
Jesli nie masz 600 pkt to po zrobieniu depozytu mozesz wyplacic wszystko po za tym 5 $ free
Bo po to sie ugrywa te 600 pkt by uwolnic tak jakby te 5$
i tyle


to samo napisal.
 
E 0

ej-no-xd

Użytkownik
Dla mnie to nie to samo
Jak zrobi depozyt to moze wyplacic odrazu wszystko co ma na koncie minus depozyt i minus bonus
minus depozyt i minus bonus to dla mnie oznacza ze nie moze wyplacic depozytu i bonusu..
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Jedni twierdzą że trzeba ugrać 600 pktów inni że nie, ale może zaczekajmy aż ktoś wypłaci ok ?
To chyba najlepsze rozwiązanie ???? Ale skoro czat nawet pisał że bez depozytu można spokojnie wypłacać to chyba nie ma się o co spierać ????
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
ejno typie to samo napisalem a ty cos mowisz ze zle rozumiem

czytaj ze zrozumieniem to bedziesz widzial ze to jest to samo a nie cos gadasz bez sensu
a no tak czytanie ze zrozumieniem jest w liceum a u ciebie jeszcze podstawowka niestety
 
Do góry Bottom