>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

dlaczego?!?!

J 0

justka1411

Użytkownik
witam sprawa wyglada tak konto na bwin mialam okolo rok przegrlam okolo 2000 zl nigdy nie zlecilam wyplaty wplacalam jakies 8 razy przez mb i wczoraj wplacilam z rana kolejne 40 zl ugralam w pokera 220 postawilam na pilke reczna hiszpania-korea po kursie jakos 1,7 wygralam i mialam okolo 400 zl pogralam troche na pokerze i uzbieralam 465 ???? i jak to patriotke przystalo postawilam na polske w reczna polska niemcy z tym ze +4,5 pkt na polki weszlo troche szczesliwie ale jednak potem przez 2 godziny nie bylo rozliczenia zakladu wiec napisalam emeila do czcigodnego supportu czemu jeszcze nie rozliczyli oki po 2 godzinach kaska byla raczej bez interwencji supportu zagralam jeszcze troche w texas i na koncie zaksiegowane bylo 1028 zl i dzis po powrocie patrze konto zablokowane czemu????prosze o pomoc jesli taka jest mozliwa widze ze jakis support z bwin jest ,ciekawe pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Często zdarza się tak że poprostu Bwin blokują tak konta , Zły regulamin dla nas użytkowników dobrych dla nich bo mogę bez argumentów blokować konta;/
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
jakbys byl uczciwy u nich sie nie da wygrac i trzeba sie z tym pogodzi i zabierac kase, pewnie zwroca Ci depozyt i tyle z ich strony. my glupi sami zatwierdzalismy ten regulamin przy rejestraacji
 
seba1987 5

seba1987

Użytkownik
Może warto do nich zadzwonić i zapytac o co chodzi ... tez mialem taki przypadek ale poprostu postawilem za 100 zl. na druzyne kobiet w siatkówce z mojego miasta po kursie 3,2 wygraly 3:0 a moje konto zostalo zblokowane ... po tel. okazalo sie ze regulamin nie pozwala na taki typy ponoc... szukalem tego w regulaminie ale nic podobnego nie znalazlem ... no coz tak bywa to my u nich gramy a nie oni u nas maja wladze i tyle ????
PS. pieniazki oczywiscie otrzymalem ale konta juz nie odzyskalem
 
J 0

justka1411

Użytkownik
48 h i nic nawet email im nie dziala co za banda chocby napisali co i dlaczego a tu cisza szkoda slow na nich nic poczekam do soboty i zadzwonie bo tylko w ten dzien moge pozdrawiam
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Witam! wlacze sie do dyskusji gdyz nie tak dawno mialem tez problem z wielkim BWIN ???? a mianowice dostalem bonus po postaci 13zl i kilka groszy juz nie pamietam ile w kazdym razie troszke gralem na Live troszke na pilce noznej i troszke w kasynie z czego uzbieralo mi sie cos kolo 450zl poczym gdy chcialem wyplacic wyskakiwala informacja, ze kwota ktora posiada na koncie jest kwota bonus ???? ) wtedy napisalem do supportu a ci odpisali mi !! &quot;bonus nieprawidlowo pomnozony&quot; !! probowalem jeszcze cos pisac do nich juz nie pamietam co lecz bez skutku bez reakcji a przy kazdej kolejnej probie wyplaty wyskakiwala informacja &quot;kwota ktora posiada na koncie jest kwota bonus &quot; wkurw... sie (przepraszam) ???? ) i postawilem juz teraz nie pamietam na co i chyba na Anglikow w meczu z Rosja ???? ) no i wtopilem lecz reasumujac BWIN to banda zlodziei!! i oszustow!!

Pozdrawiam!

PS: justka1411 raczej powoli staraj sie zapomniec o tych pieniazkach . . .
 
misiek0210 0

misiek0210

Użytkownik
Witam.wszystko to to niestety prawda,bwin to zlodziej w bialych rekawiczkach,i nie toleruje on ludzi ktorzy duzo wygrywaja,ale zawsze znajda sie jacys amatorzy na ich sponsorowanie,moim marzeniem by bylo by nikt u nich nie gral wtedy moze zmienili by polityke⛔tak wiec spadac z bwin i szybko wyciagac kase zanim przepadnie na zawsze
witam, nic przykrego mi sie nie przydarzylo natomiast czytajac posty na temat bwin stwierdzilem ze pierwszy raz i ostatni tam wplacilem pieniadze czyli minimalne 40zl, oczywiscie pogralem sobie troche lecz dzisiaj po LM konto sie wyzerowalo(troche szkoda bo gdybby Arsenal wygral dwiema bramkami to wygrana bylaby ok 221zl za stawke5zl,ale mniejsza z tym(nie ten temat)) ciesze sie ze w pore zorientowalem sie ze istnieja takie przekrety i wycofuje sie z kolejnych wplat na konto Bwin
 
J 0

justka1411

Użytkownik
witam dostalam odpowiedz na moje meile oto ona Szanowna Pani .....
Uprzejmie informujemy, że ze wzgl�dów bezpiecze�stwa Dzia� Bezpiecze�stwa zdecydowa� si� na nieodwracalne zamkni�cie Pani konta.

Bardzo nam przykro, że musieli�my podją� taką decyzj�.

Z poważaniem
Team z bwin
b&#39;inside Green Members
qrw..w glowie sie nie miesci nawet sqrw....nie napisza dlaczego jak wplacalam i przegralam 2 tys zl to bylo ok zygac mi sie chce jak mysle o tych gnojach i niech nikt nie wyjerzdza ze spox firma bwin-zlodzieje i hamy pozdrawiam zegnam
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Ja juz miałem wiele kont na bwin;p;p ale jeszcze ani razu nie miałem takiego przypadku. No ale do bwin wpłacam poniewaz maja bardzo dobry live i tylko dlateogo. Mowiac szczerze polecam w 100% EXPEKTA bardzo dobre kursy no i nikt tam nie ma problemow tego typu co na bwin.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Ja gram na Bwin od trochę ponad pół roku i jeszcze nie miałem żadnego problemu. Wszystkie kupony poprawnie mi rozliczają i robią to bardzo szybko. Już raz robiłem wypłatę i również nie miałem żadnych problemów. Dlatego też dziwie się, że aż tyle ludzi jest &quot;oszukanych&quot; przez tego bukmachera. Jednak jak na razie wciąż uważam, że jest to jeden z najlepszych bukmacherów. Choć rozumiem, że skoro takie meksyki się dzieję to ludzie mają uraz do tego buka.
pozdro ????
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
no to spoko uzbieraj z 5 tys zl i jak bedziesz robil wyplate to przyjdzie ci email od nich taki jak do justki ciekawe co wtedy powiesz bwin-zlodzieje????
 
J 0

justka1411

Użytkownik
szook dzis sprawdzam email a tu mooneybokers ze mam kaske od bwin oddali wszystko a konto zablokowane takze wycofuje sie z tego co napisalam szacunek lol nie wiem juz co myslec,pozdro i zegnam
 
Do góry Bottom