>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Doładowanie Paysafecard za granicą

L 3

lucassss

Użytkownik
Jestem obecnie za granicą. Dziś chciałem doładować konto Paysafecard jednak przy dodawaniu Pinu dostaję informację &quot;Tego PIN-u nie można dodać w obszarze my paysafecard w Twoim kraju&quot; Czy ktoś miał taką sytuację?co można zrobić?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Jestem obecnie za granicą. Dziś chciałem doładować konto Paysafecard jednak przy dodawaniu Pinu dostaję informację &quot;Tego PIN-u nie można dodać w obszarze my paysafecard w Twoim kraju&quot; Czy ktoś miał taką sytuację?co można zrobić?

Ja miałem taką sytuację.
Miałem pinu w euro nie mogłem zrealizować transakcji więc jak wklepałem piny w bet at home przeliczyło mi na złotówki obstawiłem jeden zakład za małą stawkę i po rozliczeniu kuponu wypłaciłem na Skril-a.
 
X 0

xeroxx

Użytkownik
Jeżeli kod z karty jest zagraniczny a posiadasz konto PaySafe na Polskie dane to nie możesz aktywować tego kodu natomiast można go wykorzystać bezpośrednio u sprzedawcy czyli np. bukmachera.
Przebywasz zagranicą a chcesz doładować swoje konto PaySafe to kup kod na allegro lub tutaj kup-psc.pl (bez żadnych dodatkowych prowizji).
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Niestety, już zmienione jakby co. Teraz kod kupiony np w Niemczech można wykorzystać tylko na niemieckim koncie paysafecard, tak na przyszłość mówię ;)
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Temat widzę trochę już dawno omawiany i chyba nawet padła odpowiedź na moje pytanie. Jak rozumię kod paysafe zakupiony w Anglii mogę bez problemu wpisać na stronie Bet365 i normalnie mi zasili przeliczając na złotówki?
 
C 0

caerus

Użytkownik
Mozesz skorzystac z kodu zakupionego w UK w GBP na koncie w PLN. Najpierw polecam zalogowac sie na strone firmy PSC i skorzystac z kalkulatora walutowego gdyz maja swoje wlasne kursy. Po przeliczeniu kwoty z GBP na PLN zaloguj sie na konto bet365 i wpisz w sekcji Depozyt kwote, ktora otrzymales w PLN. Zostanie dodana do konta bet365.
 
xpabb 0

xpabb

Użytkownik
Mozesz skorzystac z kodu zakupionego w UK w GBP na koncie w PLN. Najpierw polecam zalogowac sie na strone firmy PSC i skorzystac z kalkulatora walutowego gdyz maja swoje wlasne kursy. Po przeliczeniu kwoty z GBP na PLN zaloguj sie na konto bet365 i wpisz w sekcji Depozyt kwote, ktora otrzymales w PLN. Zostanie dodana do konta bet365.
Dzięki za info musze to tez sprawdziv
 
smagani 0

smagani

Użytkownik
Założyłem niemieckie konto i chce doładować poprzez paysafecard.  Wymagają ode mnie dowodu niemieckiego ? Dlaczego ?Jak to ominac.  Dodam że ps plus działa
 
 
Do góry Bottom