>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

do tych co lubią sport i mogą pomóc

W 0

witek

Użytkownik
Witam mam prośbę dla tych którzy chcą mi pomóc chodzi o to że na stronie http://www.huragan.pl jest ankieta na najlepszy stadion w A klasie ankieta znajduję się na dole po prawej stronie żeby oddać NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ ci kto chcę proszę o oddanie głosu na HURAGAN BODZANÓW z góry wszystki dzękuję nikogo nie zmuszam a może kogoś zainteresuję cośz tej strony pozdrawiam i dzękuję wszystkim z góry.
 
W 0

witek

Użytkownik
Dzękuję wam wszystkim z całego serca prosze kto może niech oddaje codziennie głos serdeczne dziękuję wszystkim
 
witek666 0

witek666

Użytkownik
Dziękuję wszystkim za dobry uczynek za chęć choć zajrzenia na tą stronę wszystkim którzy zagłosowali proszę żeby jak mają kiedyś czas choć raz dziennie oddali głos pamiętali o tym choć nikogo nie zmuszam POZDRAWIAM i jeszcze raz DZIĘKUJĘ
 
W 0

witek

Użytkownik
DZiękuję wszystkim którzy oddali głos i za razem prosze żeby kto może choć raz dziennie wszedł na stronę i zagłosował w ankiecie więcej nie wymagam i nikogo nie zmuszam pozdrawiam forumowiczów
 
S 11

support75

Użytkownik
skoro nie ma nagrody, to takie głosowanie to pic na wode...
no chyba ze Wy to &quot;net hools&quot; i bedziecie sie chwalic potem
&quot;1 miejsce w ankiecie na stronie ....&quot;
przeciez wygranie takiej ankiety to zaden prestiz ani nic ????
takie jest moje zdanie, ale nie zabraniam Wam głosowac.
 
W 0

witek

Użytkownik
support75 nie ma nagród nie ma dyplomów jest tylko mały puchar dla najlepszego stadionu ale rozumiem dla ciebie to nic to zero to śmieszna rzecz ale dla mnie to jest cośwspaniałego jak moja drużyna by to wygrał cieszył bym się jak dziecko dziękujęci że chociaż zajrzałeś na stronę a innych proszę jeśli będą chcieli lub nie mieli co robićniech wejdzie raz dziennie i zagłosuję nic to nie kosztuję POZDRAWIAM WSZYSTKICH
 
W 0

witek

Użytkownik
jeśli ktoś może proszę o dalsze głosowanie w ankiecie . Ankieta trwa do 13 sierpnia więc bedzie dobrze jeśli ktoś mi pomoże
 
Do góry Bottom