>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dobet

unique- 32

unique-

Użytkownik
ta firma nie ma nic wspolnego z whitebet i redbet.
Skąd ta pewność? Wszystko wygląda praktycznie tak samo łącznie z kursami...
EDIT: Właśnie zarejestrowałem się do tego całego Dobet. Mają jakieś promo do 50 funtów ale nie pisze czy to 100% od depo czy 50%... Ktoś tam grał i wie coś więcej?
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Dobet.com
Cześć!
Spróbowałem bonusu w dobet.com i jestem strasznie zdziwiony tym bukmacherem, ktoś może mi odpowiedzieć na kilka pytań?
▶ Czy dobet nie rozlicza w weekendy? Od rana czekam na rozliczenia.
▶ Czy dobet jest firmą wypłacalną? Bo chcę spróbować z 10euro ugrać do tych 50, wpłacić 50 swoich i wypłacić automatycznie, nie chcę nawinąć się na jakiś szwindel.
▶ Wpłacając swoją kasę przez moneybookers, przełoży mi na euro automatycznie kwotę?
▶ Ktoś może bardziej wypowiedzieć się na temat tego bukmachera?
Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam!
 
rodzyn23 152

rodzyn23

Użytkownik
Mam pytanko czy ktoś korzystał z tego bukmachera ? Chodzi o to, że założyłem tam konto i rozmnożyłem ich bonus powitalny 5 ojro i teraz nie wiem czy warto wpłacać kasę aby móc wypłacić to co się udało zarobić, czy lepiej olać to i nie ryzykować bo nigdy nie wiadomo co to za buk ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pagni 138

pagni

Użytkownik
Coś nie mogę się zarejestrować, po wpisaniu danych i zatwierdzeniu, nie zatwierdza wszystko ginie i trzeba ponownie wpisywać z tym samym skutkiem. Czy ktoś wie jak się zarejestrować ?
 
wersus 18

wersus

Użytkownik
Ja z ciekawości założyłem jakiś tydzień temu tam konto -dostałem 10E i przez ten tydzień bez problemu dobiłem do 50E -tylko single da sie grać i tylko po 5E -ale udało się. Teraz piszą żebym wpłacił coś (chyba 50E) aby odblokować ten bonus.Tylko nie jasne są teraz warunki ?? mam znów obracać mój wpłacony depozyt &quot;n&quot; razy aby bonus też był do wypłaty ?? Nie wiem czy nie olać tego bo dużo osób pisze że to ściema - inni że wypłacili im kase...
 
coopycats 2

coopycats

Użytkownik
Jeden z największych scamów jaki widziałem, bonus ugrany do 50e, teraz niby wpłata 50e, żeby wypłacić ten &quot;bonus&quot;, bo przecież minimalna wypłata to 100e. Dodatkowo wpłacone moje 50e musiałbym jeszcze obracać, pewnie później komplikacje z wypłatą, szkoda czasu :v
 
Do góry Bottom