>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dobet

unique- 32

unique-

Użytkownik
ta firma nie ma nic wspolnego z whitebet i redbet.
Skąd ta pewność? Wszystko wygląda praktycznie tak samo łącznie z kursami...
EDIT: Właśnie zarejestrowałem się do tego całego Dobet. Mają jakieś promo do 50 funtów ale nie pisze czy to 100% od depo czy 50%... Ktoś tam grał i wie coś więcej?
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Dobet.com
Cześć!
Spróbowałem bonusu w dobet.com i jestem strasznie zdziwiony tym bukmacherem, ktoś może mi odpowiedzieć na kilka pytań?
▶ Czy dobet nie rozlicza w weekendy? Od rana czekam na rozliczenia.
▶ Czy dobet jest firmą wypłacalną? Bo chcę spróbować z 10euro ugrać do tych 50, wpłacić 50 swoich i wypłacić automatycznie, nie chcę nawinąć się na jakiś szwindel.
▶ Wpłacając swoją kasę przez moneybookers, przełoży mi na euro automatycznie kwotę?
▶ Ktoś może bardziej wypowiedzieć się na temat tego bukmachera?
Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam!
 
rodzyn23 152

rodzyn23

Użytkownik
Mam pytanko czy ktoś korzystał z tego bukmachera ? Chodzi o to, że założyłem tam konto i rozmnożyłem ich bonus powitalny 5 ojro i teraz nie wiem czy warto wpłacać kasę aby móc wypłacić to co się udało zarobić, czy lepiej olać to i nie ryzykować bo nigdy nie wiadomo co to za buk ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pagni 138

pagni

Użytkownik
Coś nie mogę się zarejestrować, po wpisaniu danych i zatwierdzeniu, nie zatwierdza wszystko ginie i trzeba ponownie wpisywać z tym samym skutkiem. Czy ktoś wie jak się zarejestrować ?
 
wersus 18

wersus

Użytkownik
Ja z ciekawości założyłem jakiś tydzień temu tam konto -dostałem 10E i przez ten tydzień bez problemu dobiłem do 50E -tylko single da sie grać i tylko po 5E -ale udało się. Teraz piszą żebym wpłacił coś (chyba 50E) aby odblokować ten bonus.Tylko nie jasne są teraz warunki ?? mam znów obracać mój wpłacony depozyt &quot;n&quot; razy aby bonus też był do wypłaty ?? Nie wiem czy nie olać tego bo dużo osób pisze że to ściema - inni że wypłacili im kase...
 
coopycats 2

coopycats

Użytkownik
Jeden z największych scamów jaki widziałem, bonus ugrany do 50e, teraz niby wpłata 50e, żeby wypłacić ten &quot;bonus&quot;, bo przecież minimalna wypłata to 100e. Dodatkowo wpłacone moje 50e musiałbym jeszcze obracać, pewnie później komplikacje z wypłatą, szkoda czasu :v
 
Do góry Bottom