>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dobieranie Stawek

panika 63

panika

Użytkownik
Witam.
Chciałbym się was poradzić o dobieranie stawek do meczy piłki nożnej.
Średnio 2-3 mecze na kuponie o ako łącznym ponad 2.
Początkowy stan konta 100 zł.

I teraz nie wiem jak dobrać stawki licząc się z tym ,że mogą wystąpić niepowodzenia ,a żeby nadal mieć czym obracać i być na plus.

Myślałem nad progresją,ale to chyba za mały budżet i za duże ryzyko.

Więc słucham sugestii?
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Z takim budżetem to nie poszalejesz. Graj każdy kupon za 1/10 konta czyli w tej chwili za 10 pln. Zależy jaką masz skuteczność. Jeśli wysoką to mając do dyspozycji tylko 100 pln to graj za 1/5 konta czyli za 20 pln na kupon. Jesli skuteczność słaba to za mniej niż 1/10
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przy budżecie 100zł rozpisałbym sobie stawkowanie 5,10,15,20,25zł.
Czyli tak jakby 5 progów. I w zależności od szacowanej pewności dobrałbym stawkę.
Przy większym budżecie nie grałbym za tak duży procent stawki.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
hej. gram z podobnym budżetem, bez większych szaleństw, stawkowanie, które podał TBM jest bardzo dobre, ja gram podobnie, nie przekraczaj po prostu pewnego poziomu, żeby nie było tak, że 3 kupony nie wejdą i po budżecie. Albo ustal sobie stałą stawkę dla kuponu-powiedzmy koło 10 raz więcej raz mniej. Musisz sam sobie przetestować ;)
 
B 0

bester.

Użytkownik
Najefektywniejsze jest stawkowanie płaskie lub płaskie z bardzo nielicznymi wyjątkami. Czyli grasz każdy typ tak samo. Wiekszość ludzi zapiera się ze zmienne stawki są lepsze ale oni w 95% przegrywają. Natomiast są też ludzie, którzy faktycznie grają zmienną stawką i wygrywają np 1,2,3,4 lub 5 j ale to już są pro, ale i tak większosc profesjonalistów gra płasko ;)
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Najefektywniejsze jest stawkowanie płaskie lub płaskie z bardzo nielicznymi wyjątkami. Czyli grasz każdy typ tak samo. Wiekszość ludzi zapiera się ze zmienne stawki są lepsze ale oni w 95% przegrywają. Natomiast są też ludzie, którzy faktycznie grają zmienną stawką i wygrywają np 1,2,3,4 lub 5 j ale to już są pro, ale i tak większosc profesjonalistów gra płasko ;)
Nie znam ani jednego dobrego typera stosującego konsekwentnie płaską stawkę. Uważam, że najefektywniejsza jest właśnie zmienna stawka, prosty fikcyjny przykład:
Chce sobie zagrać na Skre (mecz siatkówki Skra - JW). Czytam sobie wiadomości na jakimś sportowym portalu, zbieram informacje aby później zadecydować czy typ faktycznie jest dobry. Znajduję informacje mówiącą, że pierwszy rozgrywający JW nie może zagrać. Złamał palec na treningu, wiem ze drugi jest dużo gorszy od niego. Patrze na kursy widze, ze jeszcze się nie zmieniły, jeszcze nie spadły. Pewność mojego typu oceniam na 85 %. Dlaczego więc mam zagrać ten mecz płaską stawką, a nie przyłożyć więcej ?
Generalizując: Dlaczego mam grać mecze których pewność oceniam od 20% do 99% powodzenia tą samą stawką? Przecież to nielogiczne, logika nakazuje grać mecze pewniejsze* większą stawką
Płaska stawka może być dobrym rozwiązaniem dla ludzi grających cały czas tylko i wyłącznie podobne zdarzenia np z kursem koło 2.0 i z przedziału pewności typu 45-55%. Jednak płaska stawka wynika w tym wypadku z zastosowania zmiennej. Płaska stawka jest przede wszystkim dla ludzi nie potrafiących zarządzać własnym kapitałem - więc w zadnym razie nie dla profesjonalistów (nawiasem mówiąc ciekawi mnie kto dla Ciebie jest profesjonalistą).
Ogólnie post został napisany jakby był poparty badaniami praktycznymi, testami, a na pewno tak nie jest ponieważ takowe nie istnieją. Powyciągałeś sobie jakieś statystyki wyssane z palca - 95% ludzi grających zmienna stawką przegrywa? A niby skąd to wiesz? Większość &quot;profesjonalistów&quot; gra płaską stawką? - bzdura. Nikt dobry w świecie bukmacherki nie gra płaską stawka.
*przez stwierdzenie mecze pewniejsze należałoby raczej rozumieć większe okazje kursowe, bądź jak kto woli większe value.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Moi kumple już Cię lubią, kontynuuj swoją grę ????
akurat On jako jeden z nielicznych osób na tym forum, które podają/podawały typy zarabia pieniądze na bukmacherce więc uwaga mało trafiona. Sam gram płaską stawką z małymi wyjątkami. Znajomy z zamkniętego forum gra prawie każdy typ za 3/10 więc to na to samo wychodzi tylko ludzie inaczej to nazywają. Ja osobiście bardzo rzadko wchodze grubo w pewny moim typ po kursie 1,2-1,3 a nie którzy ludzie jednak grają w ten sposób. Każdy gra jak lubi. Liczy się zysk.
 
chwileulotne 0

chwileulotne

Użytkownik
Ja ze swojego doświadczenia napiszę tak. Na początku zawsze gram gruuubo , tzn za 80-90 % kapitału. Jeśli zakład siądzie gram spokojnie za max 10% kasy.
To stawkowanie oczywiście jest troszkę irracjonalne, gdyż juz po pierwszym meczu można wtopić większość kapitału. Jednakże zabawa w bukmacherkę wiąże się z ryzykiem. Wiem z doświadczenia że gdy od początku grałem za stawki 2-5% kapitału, to chyba tylko 2 razy udało mi się wykonac wymagany obrót u bukmachera a po drodze się poprostu zniechęcałem
 
G 0

gadster

Użytkownik
Zdecydowanie polecam granie płaską stawką każdego zakładu , to minimalizuje ryzyko szybkiej straty kapitału , a bardziej promuje skuteczne granie , jesli w ten sposob nie będziesz generował zysków to lepiej odpusc granie. Szkoda kasy
 
P 0

_piotrek_

Użytkownik
Polecałbym tak jak napisał jeden z modów, chociaż 25zł uważam za zbyt wysoką stawkę. Myślę że 5, 10 i 15zł to by wystarczyło, przy 5 stawkach trudno potem się zdecydować, czy jest to już 4-ty poziom czy może jeszcze 3-ci itd..
Po pewnym czasie, np. 2-3 miesiącach, jeśli stan konta wzrośnie (np. podwoisz stan posiadania możesz podwoić także stawkę). Poza tym zastanowiłbym się nad tym czy nie lepiej grać 1 mecz na ako ~ 2.00 niż kombinację trzech, ale to już zależy od tego, jakie zakłady Ci wchodzą.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Nie będę tworzył kolejnego wątku tylko zapytam o wasze zdanie tutaj. Przejrzałem sobie mój temat i zauważyłem pewną zależność dobierania stawki pod kurs, ale wyszło to samo z siebie (nie robiłem tego świadomie z dobieraniem stawki pod kurs), teraz zastanawia mnie to i chcę poznać wasze zdanie na temat tego stawkowania.

Przykład:

kurs 2,00 stawka 5 j wygrana 10 j
kurs 2,50 stawka 4 j wygrana 10 j
kurs 5,00 stawka 2 j wygrana 10 j
kurs 1,50 stawka 6,67 j wygrana 10 j

Czy takie granie waszym zdaniem jest dobre?

Jeśli średni grany kurs wynosiłby np. 1,50 oznacza to, że moja skuteczność podawanych typów musi wynosić 67% abym wyszedł na &quot;zero&quot;, przy kursie 2,00 skuteczność 50% i tak dalej...
 
adi777 386

adi777

Użytkownik
ja osobiście gram codziennie kilka meczy, które długo analizuję ;)
stawki wysokie i granie singlowe.. ewentualnie dubelek/tripelek ale stawka o 50% mniejsza ;) kursy różne ;) od 1.25 do 3.50 w zależności od informacji bo kapitał na grę zawsze spory ;)
grajcie tylko wybrane ligi i tego sie trzymajcie.. nie mieszajcie wszystkiego na kuponie bo to jest strata kasy ???? nie sugerujcie się kolegami i tym co mówią bo czego oczy nie widzą tego sercu nie żal czy jakoś tak ????
grając na wieksze pieniądze musicie liczyc na swój instynkt a nie kogoś bo to wasza kasa ???? przegrałeś to nie graj od razu.. poczekaj chwilę,idz na spacer,wypij herbate itp itd i ewentualnie zagraj coś za stawkę,którą odrobisz braki ???? nie chodzi tutaj o 2 x wiecej zarobku tylko odrobienie strat ;) coś podobnego jak w kolarstwie ???? z etatpu na etap z kazdą sekundą do przodu ????
na koniec tak na szybko..
single - duza stawka
duble/triple - 50%mniejsza
długa analiza - argumenty za/przeciw
sukces przyjdzie ale od razu nikt nic nie osiagnął,więc spokojnie i oby na plus!
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Takie stawkowanie dla mnie jest totalna amatorszczyzna, czesto sie zdarza ze kurs 2,50 jest pewniejszy od 2,0 a nawet 5,0 od 1,5, wszystko zalezy od meczu i od tego jakie sie ma informacje do tego spotkania ;) Dales do zrozumienia ze kurs 2,5 jest mniej pewny od 2,0 a to g..... prawda ????
 
artsik 3

artsik

Użytkownik
Ja polecam taką mini progresję na kupony o ako 2,5- 5.
Pierwszy próg: 3zł
Drugi: 6zł
Trzeci: 12zł
Czwarty: 24zł
Piąty: 48zł
Nawet ze skutecznością 1/5 kuponów będziesz na plusie.

Bart7890 - odniosłem się do osoby która zakładała ten wątek.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Adi777 - z całym szacunkiem, ale chyba pomyliłeś tematy, bo na moje pytanie nie odpowiedziałeś...

Martinho19 - czysto teoretycznie niższy kurs jest pewniejszy od wyższego, ale w praktyce wygląda już to zupełnie inaczej, bo dobra analiza czy informacje sprawiają, że dla typującego zdarzenie z wyższym kursem wydaje się pewniejsze i przykłada grubszą stawkę.

artsik - ludzie, ja się was nie pytam jak grać tylko co sądzicie o tym co napisałem... właściwie to lepiej na tym wyjde jak sam sobie to przemyśle i odpowiem.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
bart wydaje mi sie, że może to mieć związek z za-dużym przywiązaniem uwagi do kursów.
niekoniecznie dwa typy po kursie 2.0 muszą być w naszej ocenie jednakowo pewne i jeden warto zaatakować stawką &quot;x&quot; a drugi &quot;150%x&quot;.
stawkowanie wg mnie powinne byc oparte w dużej mierze na własnej analizie i własnej ocenie pewności typu, praktycznie niezależne od kursu. nie wiem jak u Ciebie , ale u mnie kursy rzedu 1,80-2,0 bardzo często wydaja mi sie pewniejsze i mam do nich większe wyczucie i zaufanie niż do kursów 1,40-1,60.
także u mnie bardzo często zdarza się wysłać kurs 2.0 za 2x większą stawke niż 1,50.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie będę tworzył kolejnego wątku tylko zapytam o wasze zdanie tutaj. Przejrzałem sobie mój temat i zauważyłem pewną zależność dobierania stawki pod kurs, ale wyszło to samo z siebie (nie robiłem tego świadomie z dobieraniem stawki pod kurs), teraz zastanawia mnie to i chcę poznać wasze zdanie na temat tego stawkowania.

Przykład:

kurs 2,00 stawka 5 j wygrana 10 j
kurs 2,50 stawka 4 j wygrana 10 j
kurs 5,00 stawka 2 j wygrana 10 j
kurs 1,50 stawka 6,67 j wygrana 10 j

Czy takie granie waszym zdaniem jest dobre?

Jeśli średni grany kurs wynosiłby np. 1,50 oznacza to, że moja skuteczność podawanych typów musi wynosić 67% abym wyszedł na &quot;zero&quot;, przy kursie 2,00 skuteczność 50% i tak dalej...
Moim zdaniem jest to dobry sposób na granie, był nawet kiedyś ktoś w VIP-ach kto grał w ten sposób tylko że on skupiał się na graniu valuebetów. Wychodziło mu to dość dobrze szkoda że zrezygnował z podawania typów na forum. Jak dobrze pamiętam to wygrana każdego kuponu musiała wynosić w jego założeniu 10% początkowego kapitału i stawkę dobierał do danego kursu. Tylko trzeba wiedzieć że przy takim sposobie gry trzeba mieć wysoką skuteczność typów tych po wysokim kursie. Bo dajmy na to że masz skuteczność 60% - 70% ale wchodzą Ci głownie typy po kursie 1.5 wtedy masz minus. Ogólnie sposób dobry nawet rozważałem kiedyś wprowadzić takie cudo do mojej gry, ale ostatecznie zrezygnowałem. Trzeba mieć zimną głowę aby grać w taki sposób, a mi tego brakuje.
 
Do góry Bottom