>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dobry buk na pilke nozna 1X

R 0

ragnar2

Użytkownik
Witam.

Wiem, ze o bukach moge znalezc info w poszczegolnych dzialach jednak mam jedno konkretne pytanie:

Chcialbym, abyscie poradzili mi, ktory buk najlepiej wybrac jesli chce grac caly czas takim oto systemem:

1X

Czyli wygrana gospodarza lub remis.

Chcialbym obstawiac przede wszystkim ligi:

angielska, hiszpanska, wloska, a w dalszej kolejnosci niemiecka, portugalska, holenderska, francuska.

Bede stawial sprawdzonym przez siebie juz sposobem, czyli na typowych gigantow czyli Real Madryt, Manchester United, Ac Milan, ktorzy graja u siebie z przecietnymi zespolami.

Kurs wtedy jest smiesznie niski, mianowicie 1,05, 1,07, ale zbierajac 6-7 takich spotkan zrobi nam sie ladne ako 1,6 i stawiajac 100-200zl mozna juz cos ciekaweszego zgarnac ;)

Tak wiec prosze o wypowiadanie sie w tej kwestii, ktory buk bylby tutaj najlepszy.

Fajnie tez jakby mial bonus powiedzmy 200zl bo tyle chcialbym wplacic (expekt ma 150 i wydaje mi sie ok, ale czekam tez na Wasze opinie).

Z gory dzieki ^^
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
mogę Ci tylko zagwarantować , że prędzej czy później (a raczej prędzej) jeden z tych Twoich gigantów wtopi . i uwierz mi , że naprawdę ciężko znaleźć tak zadowalające kursy przy opcji 1x ...

jak dla mnie to do takich zabaw najlepszy jest betgun .
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak jak kolega wspomniał niezbyt jest to opłacalna opcja. Ale jeżeli już to tak jak kolega wspomniał Betgun i Bet365 polecam osobiście jednak kursy na 1x nigdy nie będą zadowalające chyba że będziesz stawiał przeciwko faworytą...
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
zle koles robisz te giganty predzej czy puzniej przegraja nawet remis nie pomoze chyba ze taki kupon na calytydzien bedzie :p jak sie da
 
R 0

ragnar2

Użytkownik
Spoko juz mam to wyprobowane ;p Jak na razie przynosilo mi to dosyc fajny profit, ale bet-at-home to nie jest zbyt dobry buk na takie zabawy dlatego chce go zmienic.

Moja taktyka jest dosyc prosta:

1 kupon na tydzien (kolejke).

Wyszukuje faworytow, z reguly uzbiera sie ako okolo 2.0

Stawiam 100zl i sciagam 200.

Jesli 1 kupon nie wejdzie to stawiajac drugi i wygrywajac juz jestem na 0. Wiadomo, ze nie ma 100% gwarancji wygranej, ale osobiscie uwazam to za dosyc dobry sposob na gre.

Jesli ktos nie jest przekonany co do tego sposobu gry to prosze sledzic moje poczynania w moim temacie ;) (Link w podpisie).

Dzieki za polecenie buka i prosze o dalsze wypowiedzi w tej kwestii.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
moze i dobry sposob ale trzeba duze kwoty stawiac jak ktos niema zysku z jakiejs pracy to radze malymi grac kwotami i nie za duzo meczow wiadome przeciez :p
 
R 0

ragnar2

Użytkownik
Heh no coz jesli nie zaczniesz stawiac duzych kwot to dalej mozesz sie bawic w miesieczne zyski rzedu 50-100zl, a takie mnie nie interesuja ;)
 
R 0

ragnar2

Użytkownik
Ok, a teraz jeszcze jedno pytanko.

Ktory buk na dzien dzisiejszy daje najwiekszy bonus dla nowego gracza? Z tego co sprawdzalem (a troche sie naszukalem) to najwiecej daje chyba expekt (100% do 150zl), ale tam sa nieco slabe kursy na pilke nozna.

Gdzie jeszcze mozna zgarnac fajny bonus 100% w podobnej kwocie?
 
ester 87

ester

Użytkownik
Ok, a teraz jeszcze jedno pytanko.
Ktory buk na dzien dzisiejszy daje najwiekszy bonus dla nowego gracza? Z tego co sprawdzalem (a troche sie naszukalem) to najwiecej daje chyba expekt (100% do 150zl), ale tam sa nieco slabe kursy na pilke nozna.
Gdzie jeszcze mozna zgarnac fajny bonus 100% w podobnej kwocie?
jetbull 100E, goldvictory 250E, begawin 50E...
betway free bet do 194zł
 
R 0

ragnar2

Użytkownik
W Centrebet podwyzszyli bonus &quot;powitalny&quot; do 200zl, zobaczymy jakie kursy oferuja ;)

Hmmm nieco uboga oferta jesli chodzi o pilke :/
 
R 0

ragnar2

Użytkownik
Pytanie do posiadaczy konta u buka Centrebet:

Kiedy pojawiaja sie nowe zaklady? Bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze ten buk dysponuje hmmm 10 zakladami na pilke nozna (nie liczac Ligi Mistrzow).
 
R 0

ragnar2

Użytkownik
I jeszcze jedno pytanie:

Zna ktos jakiegos buka, ktory SYSTEMATYCZNIE (najlepiej do wszystkich spotkan pilki noznej) dodaje zaklady na wystapienie czerwonej kartki w meczu lub karnego?
 
Do góry Bottom