>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dobry telefon pod "mobliną" bukmacherke ?

S 0

sheepson

Użytkownik
Witam
Szukam jakiegoś rozsądnego telefonu do obstawiania. Coś na czym może z łatwością odpalić komunikator (gg), z możliwością szybkiego przechodzenia między zakładami. Nie musi być bajerancki tylko w miarę skuteczny i płynny.
Czy może bardziej niż na telefon powinienem patrzeć na system operacyjny ?
Na jakich telefonach wy obstawiacie ? Bądź jakie z waszego doświadczenia zdają egzamin ?
Pozdrawiam.
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
HTC Desire ... Polecam osobiście ale tak naprawdę możesz mieć wiele modeli do wyboru(wszystko zależy od kasy jaką chcesz wydać)...
 
artur5236 2

artur5236

Użytkownik
Polecałbym ci telefon z systemem Android. Będziesz miał dostęp do masy darmowych aplikacji, także tych związanych z bukmacherka, ciągłą synchronizacje z poczta. Jednym z tańszych telefonów na tym systemie jest LG SWIFT. Jeśli masz wiecej funduszy to polecam tak jak kolega wyżej HTC DESIRE.
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
jesli chcesz grac live, zwroc uwage czy bedziesz mogl zainstalowac na telefonie flash playera. jeslj chodzi o androidy to od wersi 2.3 maja juz pelne wsparcie, jak z windows mobike to nie wiem, ale te nowsze wersje tez juz powinny miec
 
S 0

sheepson

Użytkownik
Jeżeli chodzi o budżet to początkowo myślałem o sumie 600-700 zł. Ale jeżeli kolejne 200-300 zł na zrobić ogromną różnicę to nie będę miał oporów na wydanie 1000 zł.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jeśli chcesz jak najlepszy telefon do 1000zł to w tej cenie: Motorola Defy, Samsung Wave I i II (niestety ma system Bada i jeśli zależy Ci na dużej ilości aplikacji to odradzam), HTC Desire i Sony Ericsson Xperia X10.
 
S 0

sheepson

Użytkownik
Właśnie posiadam Wave&#39;a S8500 i jestem z niego średnio zadowolony. Bada OS jest jeszcze raczkującym systemem i nie wiadomo czy będzie się prężnie rozwijał.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
ja mam k800i, na nim operke mini i kroje buki az milo, jednoczesnie kozaczac w HP typami


nie wiem czy od tela nie lepiej byloby Ci zainwestowac w netbooka (te nowe tele gabarytami juz podchodza pod netbooki)
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Mam smartfona od 2007 roku więc trochę już wiem na ten temat (głównie Android). Aktualnie korzystam z SE X8, ale nie jestem zbytnio zadowolony. Po wakacjach chcę prezesiasc sie na Desire, by znów poczuć Sense UI, tym razem w nowej wersji ;)
Więc tak:
Do 600-700zł - używany Desire lub używany Moto Milestone
pierwszy ma swietny interfejs, wielkie mozliwosci moddingu, za kilka dni powinien dostac oficjalnego 2.3. Drugi ma za to rewelacyjna qwerty, ale za to malo ramu i bloknięty bootloader, co przeszkdza dosyc w modyfikacjach.
Do 1000zł - Desire HD bądz Samsung Galaxy S - pierwszy ma sense i jest lepiej wykonany. drugi ma uber pr0 wypasne funkcje, ekran itd, ale za to beznadziejną obudowę.
Ja bym wybrał do 600zł Desire, a do 1000zl SGS&#39;a, mimo jego wykonania.
Bierz pod uwage tylko Androida ew. iPhone.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
ja bym polecił coś taniej tj htc touch hd miałem dość dobry fon ???? można wyrwać i za 450zł ..
Wybacz, ale branie w tych czasach coś w WM to fail. I to jeszcze w takiej cenie - 450zł Wow.
 
Do góry Bottom