>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

donosy na STS w sprawie nielegalnej reklamy

C 58

czymoch106

Użytkownik
Witam,
jak wiadomo sts mocno lobbuje w sprawie zablokowania zagranicznych bukmacherow, wszystkich graczy &quot;nielegalnych&quot; najchetniej by pozamykali a Zdzisiu Kostrubala jeszcze by im pozabieral komputery
dzis po raz kolejny sts lamie prawo odnosnie ustawy hazardowej sprytnym mykiem po raz kolejny z wymyslonym kuponem probujac sie nielegalnie reklamowac w ponizszym przypadku
http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,20237605,euro-2016-pol-miliona-zlotych-za-zwyciestwo-polski-z-niemcami.html#BoxSportLink
i
https://twitter.com/stspolska/status/742640591763279872
takie dzialania &quot;przypadkowej&quot; reklamy tez sa w ustawie hazardowej zabronione i groza za to kary,zachecam wszystkich do pisania donosow do UC tak jak to robil Juroszek wiele razy, m in gdy Dania na ME grala w spodenkach z logiem Unibeta
z telefonów stacjonarnych: 801 055 055
z telefonów komórkowych: (22) 330 03 30
z zagranicy: +48 22 330 03 30
e-mail: [email protected]
adres do korespondencji: Izba Celna w Katowicach, Wydział Centrum Informacji Służby Celnej, 43-400 Cieszyn, ul. Bielska 47a

najszybciej i najprosciej mailowo
 
C 58

czymoch106

Użytkownik
Pytanie, czy zgodnie z francuskim prawem?
spoko nawet gdyby to w tym przypadku za wiele nie zdzialamy,
a chodzi o to zeby prostymi i szybkimi srodkami kazdy mogl tym cwaniakom troche zycie uprzykrzyc,na poczatek na polskim rynku ;)
a ukryta reklama jak najbardziej sie kwalifikuje do lamania polskiej ustawy o co tak czesto ci hipokryci placza gdziekolwiek sie tylko pojawia
zwlaszcza ze Juroszek po raz 8327427472 robi podobna szopke z tym zmyslonym kuponem
raz byla sytuacja ze bylo podobnie ze niby jakis idiota zagral u nas za taka kwote i oczywiscie screen kupona,tylko okazalo sie ze na kuponie nie jest naliczony dodatkowy podatek w postaci 10% od kazdej kwoty powyzej 2200 i jak im ktos o to zwrocil uwage to oczywiscie zadnych wyjasnien sie nie doczekal
inna sprawa ze ostatnio Juroszek na tt napisal ze gol Rosji z Anglia byl dla niego na wage kilku milionow- jest to o tyle ciekawe ze w polsce obowiazuje podatek obrotowy 12% a roczny przychod z podatku od kilku legalnie dzialajacych firm wynosi max kilkadziesiat milionow w skali roku,a tu sie okazuje ze jeden glupi mecz z ME i obroty rzedu wielu milionow u tylko jednego z bukmachera... kazdy majacy iq wyzsze od szympansa jak przeanalizuje sobie to wszystko doskonale wie ze Juroszek to jeden wielki bajkopisarz..
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przecież ten facet płaci miliony złotych by mieć miliardy. Za jaja trzyma polskich urzędasów, a te Wasze donosy to będzie dla niego świetny prezent do podcierania swojego tyłka ;).
Ja bym lepiej nie wychylał swojego e-maila do służby celnej itp. bo kto wie czy któregoś pięknego dnia o 4:18 nie zapukają do Was Panowie w czarnych kominiarkach z napisem na plecach CBŚ.
 
K 84

koszmar

Użytkownik
Panowie - temat we Francji nas nie interesuje. Nie jesteśmy od tego, by ingerować w prawo francuskie.
A co do artykułu o przedłużeniu umowy sponsorskiej z PZPN - to jest artykuł mówiący o sponsorowaniu. A jak wiemy sponsorowanie jest legalne.
Z marketingowego punktu widzenia, sponsoring jest reklamą, jednak nasi spece od prawa postanowili to rozróżnić. Dlatego musimy rozróżnić reklamę, od &quot;informowania o sponsorowaniu&quot;.
W każdym razie te dwa wpisy nie wchodzą w grę.
Jak ktoś ma wątpliwości co jest nielegalną reklamą - zapraszam do przeczytania o tym w obecnie obowiązującej ustawie - jasno i wyraźnie jest to tam podkreślone. A język też nie jest ciężki, więc każdy ogarnie.
@AKA SHAKAL - oczywiście - lepiej nie robić nic ;) Jeżeli masz lepszy pomysł o wyciągnij go na piedestał. Pamiętaj tylko, że Kraków nie od razu i nie jedną cegłą zbudowano ;) Trzeba wielu małych elementów, by dojść do celu ;)
I jedna ważna rzecz - jeżeli po Waszym zgłoszeniu dostaniecie odpowiedź - wbijajcie z nią na forum! ????
Dobrze zaznaczyć, ze chcecie takową otrzymać.

P.S.
Czy ktoś wie dlaczego temat: &quot;Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2&quot; został zamknięty? Czy może jest zamknięty tylko dla niektórych użytkowników, w tym niestety i mnie? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Podobna szopka z kuponem była na euro, w radiu nawet o tym trąbili ze ktos 100tys. postawił na naszych chyba w meczu z Grecją. Teraz podobna remklama żałosne to troche.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Załóżmy, że konfidenci osiągną swoje[...]
Temat został przebeznadziejnie zatytułowany ale Ty również jesteś przebeznadziejnym prowokatorem :grin:
Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa/wykroczenia

to nie donos. Społeczny, tzw. obywatelski obowiązek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 50

bukowina

Użytkownik
#buks65, świetnie opisałeś rzeczywistość hazardzistów w społeczeństwie, tylko zaraz mędrcy tego forum, zamiast zgodzić się z brutalną rzeczywistością, okrzykną Cię człowiekiem Juroszka :). Witaj w klubie :)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
#buks65, świetnie opisałeś rzeczywistość hazardzistów w społeczeństwie, [...] okrzykną Cię człowiekiem Juroszka [...]
buks65
napisał mniej więcej to co ja napisałem wcześniej kilkukrotnie (o braku reprezentacji).
Jednak buks6, ujął kwestię od strony, którą można krótko nazwać &quot;nie da się&quot;.
Z uwagi na fakt, że zarejestrował się na Forum przedwczoraj i to jest jego pierwszy i jedyny post, udzielam sobie rozgrzeszenia za nazwanie Usera buks65, prowokatorem.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
I po co tak wrzeszczysz? [...] Życzę Ci aby za każdym razem, kiedy popełnisz wykroczenie, ktoś &quot;życzliwy&quot; czyt. KONFIDENT [...]
Po to, że niektórzy rozumieją już tylko krzyk.
Do pozostałej części Twojej wypowiedzi nie zamierzam się odnosić.
To są tak proste chwyty retoryczne jak ten, który stał się już klasyką:
&quot;a u was Murzynów biją&quot;.
Zarejestrowałeś się tylko po to, aby w pierwszym komentarzu uświadomić środowisko grających, że się &quot;nie da&quot; a kto spróbuje złożyć zawiadomienie to konfiident?
To już powiedziałeś. Więcej do zaoferowania w tym temacie zdaje się, nie masz?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=buks65;6029659]A Ty uważasz, że się da?
Nie będę się powtarzał.
[...] Nawet Ty, kiedy się zarejestrowałeś zacząłeś od pierwszego postu. Mniemam, że wtedy również nazwałeś siebie prowokatorem?
Zacząłem zdaje się konstruktywnie. Twoje wejście, to wejście destrukcyjne. Defetystyczne.
[...] P.S. A teraz po trzech postach kim jestem?:razz:
Tą samą osobą, tylko z trzema postami.
Próbującą tym razem zmienić kierunek wątku na personalny.
Taka taktyka nie jest nieznana.
Stąd, z mojej strony koniec rozmowy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
I teraz do Pań i Panów zaangażowanych w sprawę.
Nie jest już ważne ile osób wyśle takie zawiadomienie. Celowo podkreśliłem ten termin: zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa/wykroczenia
(niezależnie od prowadzonej akcji wysyłania zgłoszeń anonimowych).

Można podejrzewać, że nawet tylko jedna i jedyna sprawa PRZECIWKO wielkiemu STS-owi, może go dosyć nadszarpnąć wizerunkowo. Przynajmniej tyle. Kąsać.
Jedna jedyna ale dobrze przygotowana. Zawiadomienie, o którym mówię, ma stety/niestety to do siebie, że w dalszym (albo i początkowym) etapie niezbędne jest podanie danych osobowych Zawiadamiającego innych niż tylko email. Pisałem o tym w innym temacie, że działania oficjalne wymagają specyficznej &quot;czystości&quot; osób w nią zaangażowanych.
Przydałoby się też zabezpieczyć dowód (np. skan czy zapis kompletnej strony www, etc.).
 
K 84

koszmar

Użytkownik
I po co tak wrzeszczysz? Zdajesz sobie sprawę ile w życiu popełniłeś wykroczeń, a może nawet i przestępstw? Wszyscy je popełniamy. Ale pozostańmy przy wykroczeniach. Życzę Ci aby za każdym razem, kiedy popełnisz wykroczenie, ktoś &quot;życzliwy&quot; czyt. KONFIDENT poczuł społeczny tzw. obywatelski obowiązek i zwyczajnie doniósł na Ciebie.
STS walczy z nami, my walczymy z nimi. Każdy używa dostępnych sobie metod. Obserwując Twoje podejście do spraw społecznych, rozumiem, że gdy na ulicy widzisz jak ktoś popełnia przestępstwo, to pewnie ani nie próbujesz uniemożliwić mu tego, ani nie składasz donosu na Policji?! Tylko mam nadzieję, że ostatecznie nie znajdujesz się w tej grupie &quot;polaczków&quot; (celowo z małej), którzy narzekają na kraj jaki to on nie jest zły, nie usiłując przy tym nic w nim zmienić ;)
Nie wiem czy to Ty (nie chce mi się kopać), ale ktoś wrzucił tu tekst typu: &quot;i co? STS mandat dostanie najwyżej i tyle&quot;.
Nic bardziej mylnego. Jednak Twoje zachowanie wskazuje na próbę zniechęcenia nas (lobbujesz?), albo masz ograniczone horyzonty.
Jeżeli złożymy donos o próbie popełnienia przestępstwa w mediach społecznościowych, gdzie każdy post sts&#39;u na fb lub tt nawołuje do grania, to automatycznie odpowiednie służby mają w swoim obowiązku poczynienie działań, mających na celu zablokowanie możliwości dalszego tego typu działania. A to oznacza, że sts albo będzie musiał zrezygnować ze swojego sposobu działania albo zmienić formę działalności w mediach społecznościowych na jakąkolwiek inną. Jakakolwiek inna = mniej skuteczna. Mniejsza skuteczność = mniejsze zyski. Więc to nie tylko mandacik ;)
A wierz mi - STS naprawdę dba o swoje media, bo są one dla niego główną kopalnią potencjalnych klientów. Z resztą - Ty też pewnie to wiesz ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 50

bukowina

Użytkownik
A ilu z Was już wysłało donos? Tak bez ściemy? Śmieszni jesteście z tą walką, jak napisał buks65 - Don Kichoci. Same napinki tylko tutaj widać i jeden przez drugiego, wysyłamy, walczmy czyt. wysyłajcie, walczcie. Yar000, koszmar - wysłaliście? Z niecirpliwością czekam na news &quot;Urząd Celny w asyście poprawnych obywateli Yar000 i koszmar wkroczył do głównej siedziby STS&quot; :) :) :)
 
Do góry Bottom