>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Doradzenie i pomoc w wyborze w pewnej sprawie

F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Witam. Nie po raz pierwszy tutaj piszę. Mam problem jakby to można tak nazwać. Obecnie u bukmachera internetowego jestem zarejestrowany tylko w bet-at-home u innych NIE. bet-at-home wiadomo nieraz nie ciekawe sytuację wychodzą z nimi ale ogólnie GIT. Tylko że tam oferta na mistrzostwa i ogólnie nie za ciekawa nie chodzi już o kursy ale po prostu o samą ofertę. W piątek no może poniedziałek będę miał 500 zł po prostu pieniądze na spokojne lokowanie w zakładach tak aby coś zarobić nie mówię tu o tysiącach itd. Chociaż 100% kwoty przez jakiś tam okres czasu będzie mnie satysfakcjonowało wiadomo z ostrożną grą odpowiednim stawkowaniem itd. ale to już swoją drogą nie będę tu się rozpisywał choć i tak już to zrobiłem ????
Chciałem te 500 zł wpłacić do jakiegoś bukmachera ale do bukmachera innego niż BAH. Czytałem dużo naprawdę dużo opinii na temat wielu buków i doszedłem do wniosku, że każdy ma wady typu blokowane konta itd itp.
Tego się boję żeby mi te 500 zł nie przepadło czasem bez powodu no najwyżej że sam przegram ale nie z winy bukmachera. TEN nie dobry tamten nie dobry tu to tu tamto opinie krążą różne i sam nie wiem żeby później nie żałować. Nie mam zamiaru wpłacać po 100 zł do 5 różnych bukmacherów to jest bezsens. CHce wpłacić wszystko do 1 i tam grać spokojnie po prostu BAH mnie znudził a naziemni to nie chce się chodzić i w ogóle naziemni mi nie podchodzą. PYTAM więc i PROSZĘ. Doradźcie mi Jednego dobrego BUKMACHERA który mimo jakiś tam wad jest Dobry i nie ma ciągłych problemów. Mam czas Najpóźniej do niedzieli do tej pory muszę na jakimś buku się zarejestrować pieniądze to będę miał Natychmiast więc z tym nie ma problemu.
AHA. Jeszcze jedno. Wiem że wszędzie oferują zwroty na przegrane pierwsze zakłady bonusy 100% i w ogóle zależy gdzie.
JA NIE CHCE PRZY WPŁACIE OTRZYMAĆ BONUSU i nie chce tego obracać mln razy i mieć problem z wypłatą. Chcę wpłacić i grać tylko swoimi i od razu zrezygnować z wszelkich oferowanych bonusów. ( W BAH nie miałem i nie chciałem bonusu i go nie dostałem i od razu miałem komfort wypłacania ).

Proszę wszystkich o rady dla mnie i pomoc która Bardzo mi się przyda. Dużo czytałem ale naprawdę Nie wiem kogo wybrać.
Proszę też abyście nie pisali dla mnie dobry jest bet365 dla mnie betclic dla mnie jeszcze inny bo znowu będę wybierał z 10 lub 20. Wiem że każdy ma inne zdanie ale chciałbym już dostać dobrą poradę u kogo grać
Za wszystko już teraz jestem i będę wdzięczny każdemu kto dopiszę coś od siebie i coś mi zaproponuje.

Pozdrawiam
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
expekt
The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Ja bym na Twoim miejscu wpłacił do kilku i wykorzystał bonusy powitalne do cna. Była duza promocja w zwiazku z mundialem moze jeszcze jakies promo trwa poszukaj.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Jeśli zamierzasz wygrywać, polecam Pinnacle. Nie będą robić problemów. Mają dobre kursy, nie ma z nimi raczej problemów. Ale ostrzegam, ciężko jest ograć tego buka. Pełen profesjonalizm, jeśli chodzi o wystawianie kursów. Jeśli chcesz grać tylko u nich to możesz mieć problemy.
Pozdr.
 
O 0

okon247

Użytkownik
jakie problemy ?mowisz ze w porzadku buk a potem sam zaprzeczasz sobie mowiac ze moze miec problemy ,nato wychodzi jakby buk robil w bambuko ,to wrescie o co chodzi z tym problemem z bukiem ???
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
jakie problemy ?mowisz ze w porzadku buk a potem sam zaprzeczasz sobie mowiac ze moze miec problemy ,nato wychodzi jakby buk robil w bambuko ,to wrescie o co chodzi z tym problemem z bukiem ???
chodzi mi nie o problemy z wypłatami, tylko z ograniem tego buka. Kursy zmieniają się z minuty na minutę i są wystawiane bardzo dokładnie, więc ciężko jest złapać u nich value. Pod względem uczciwości - polecam w 100%, jednak trzeba naprawdę dużych umiejętności, żeby w dłuższym okresie czasu być u nich na plus.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
śmiech to zdrowie... :razz:
typuję tylko nożną, więc w innych dziedzinach nie mam kompetencji się wypowiadać
bardzo możliwe, że w siatkówce łatwo złapać value, nie wspomniałem, na jakich rynkach gram - mój błąd :-|
a poza tym nie mówię, że to niemożliwe, tylko bardzo trudne do wykonania (dla mnie)
albo to ja jestem debilem i tego nie potrafię, wszystko jest możliwe ;)
 
Do góry Bottom