>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

dostane pieniadze?

P 0

ppp111

Użytkownik
Witam,
Mialem kiedys konto na Bwin, nawet przegralem tam jakas stowke, ale gralem glownie dla zabawy i nie dosylalem skanu dowodu ani nic takiego. Teraz zalozylem sobie konto na to samo nazwisko, bo do tamtego nie pamietalem hasel, przeslalem skan dowodu i czy nie bedzie problemu z wyplata w zwiazku z tym ze mam rzekomo 2 konta?
 
cz-devel 0

cz-devel

Użytkownik
raczej będzie problem, napisz do supportu i opisz sprawę tak jak tutaj, usuną ci jedno konto a drugie zachowasz, usuną raczej to stare.
 
S 6

szcz3pan

Użytkownik
Wypłacić to pewnie wypłacą ale już konta będą zablokowane. Co innego by było jak byś nie wypłacał kasy z nowego konta tylko chciał je usunąć a odblokować stare. Jak by mieli usunąć jedno z kont to tylko nowe a stare by odblokowali.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Wypłacić to pewnie wypłacą ale już konta będą zablokowane. Co innego by było jak byś nie wypłacał kasy z nowego konta tylko chciał je usunąć a odblokować stare. Jak by mieli usunąć jedno z kont to tylko nowe a stare by odblokowali.
Po co wprowadzasz w błąd jak nie wiesz dokładnie?

Nic Ci nie wypłacą bez przesłania skanu dokumentów, a jak je prześlesz to zobaczą, że masz drugie konto i oba zablokują.

Nie wiem co Ci doradzić bo strasznie skiepściłeś z tym założeniem 2-go konta. Może napisz do supportu, żeby usunęli to i baw się w przypominanie hasła w poprzednim, ale nie wiem czy to przejdzie - oni mają tam dość restrykcyjną politykę jeśli chodzi o multikonta - np. mogą sobie pomyśleć, że założyłeś drugie, żeby jeszcze raz skorzystać z jakiegoś bonusu, a ich robisz najnormalniej w świecie w wała.
 
Do góry Bottom