>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dostawa piwa na mecz od Tyskiego

A 23

adam2173

Użytkownik
Bierzecie udział w tej promocji? Jeśli nie, to powiem Wam że warto, bo codziennie do wygrania jest 1000 zgrzewek Tyskiego i wygrać jest bardzo łatwo.

Nagrody podzielili tak, że 500 idzie na kody wysyłane przez sms, a drugie 500 przez www.

http://www.5stadion.pl/konkurs

Sam wygrałem już 2 zgrzewki, a wysłałem tylko 6 kodów ;) Ogólnie jak czytam na forach, to tam mają już po kilkanaście zgrzewek, prawie codziennie wygrywają ????

aha, zgrzewka czyli 24 puszki, więc łatwo sobie policzyć ile piwa można dostać za darmo :cool:
 
A 23

adam2173

Użytkownik
banalne pytania o euro, mają chyba stałą bazę, na jakimś forum widziałem listę kilkudziesięciu pytań, ale są to takie, na które chyba każdy odpowie typu &quot;o końcu meczu decyduje: sędzia&quot; itp
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja już około 30 kodów posłałem przez stronę, ale nadal Zbigniew nie dzwoni ???? co do telefonicznych zgłoszeń to najgorszy jest czas jaki mija od wysłania do dostarczenia przez operatora wiadomości, a jak wiadomo te sekundy decydują, noc nic walczę dalej i gratuluje tym którzy już wygrali :razz:
 
S 0

sobu

Użytkownik
Oj tu się nie zgodzę. Właśnie dostałem SMSa o wygraniu &quot;zgrzewki&quot; ;)

takie pytanie... o co pytają podczas dzwonienia by potwierdzić odbiór ?
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Mi już wczoraj przyszła pierwsza zgrzewka - wysyłają kurierem UPS ????
Podczas rozmowy pytają o e-mail, dane kontaktowe oraz czy nie jesteś spokrewniony z kimś z firmy Tyskie.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
nie wiem czemu , ale wysyłam kod , dostaje pytanie , odpowiadam dobrze a po chwili :

zgłoszenie nieprawidłowe.Kod promocyjny powinien znajdować się na początku SMS-a.
 
Do góry Bottom