>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[DOTA2] ESL One Genting Malaysia, 6-8 Styczeń

kuku 147

kuku

Użytkownik

http://en.esl-one.com/dota2/genting-2017/tournament/
http://www.joindota.com/en/coverages/13692-esl-one-genting-2017#22041_main-event
Witam, turniej zaczyna się już jutro rano (pierwszy mecz 5:30), z racji że jest dłuższy weekend można pooglądać mimo tak nietypowych godzin. W temacie podam kilka swoich propozycji, jak ktoś się interesuje dotką to zachęcam do podawania swoich.
Osobiście będę grał wszystko co podam w bet365 i kursy też od tego buka. Stawki nie wysokie, bo niedawno wszedł nowy patch, który sporo pozmieniał i mogą przez to się trafić jakieś niespodzianki. Sporo drużyn nawet nie miała okazji się zaprezentować w oficjalnych meczach na nowym patchu.
Newbee
- Team NP

3.50
Bet365
1/10 ⛔ Jednak amerykańce bez większych szans, za ciency są na solidnych chińczyków. Raz na jakiś czas coś im wyjdzie z lepszymi teamami, ale są bardzo nieregularni. Kursy były poprawne, myślałem ze trochę zawyżone na NP.
Mecze grupowe rozgrywane są bo1 co lekko faworyzuje słabsze drużyny. Newbee jest tutaj faworytem, ale nie aż takim jak na to wskazuje kurs. Zespół z Ameryki przyleciał do Malezji już tydzień temu, żeby się lepiej zaaklimatyzować i przygotować do turnieju; stać ich na wygraną z chińczykami, szczególnie że będzie rozegrana tylko 1 mapa.
Wings Gaming
- WarriorsGaming.Unity
+ Digital Chaos
- Execration

1.2 x 1.33 = 1.6
Bet365
3.5/10 ✅ Wings troszkę się męczyło, ale picki też mieli dość dziwne bo na carry wzieli venge, która za dużo farmy nie miała, jakby znowu trochę zlekceważyli WG.U. Mimo tego ugrali co pokazuje różnice klas między tymi drużynami. DC bezproblemowo, gierka trwała coś koło 25min jak się w33ha z meepo rozpędził to nie było co zbierać.
Wings to faworyt do wygrania całego turnieju; obie drużyny grały ze sobą miesiąc temu na Boston Major, gdzie chińczycy najpierw przegrali pierwszy mecz 1:2 (wg mnie przez zlekceważenie rywala), a następnie gładko wygrali 2:0 wiedząc czego się spodziewać po zespole z Malezji.
DC skillowo zdecydowanie lepsze od Execration, raczej nie powinni zlekceważyć przeciwnika, bo jest tylko 1 mapa i do playoffów awansują tylko 2 drużyny z grupy, spodziewam się dominacji od początku to końca gry. Zespoły nigdy jeszcze nie grały ze sobą, ale ciekawostkę podam że w ostatnim miesiącu Execration przegrało z WG.U 0:3, a DC wygrało z WG.U 2:0
I lekko na moich faworytów do wygrania całego turnieju:
Wings Gaming
4.00
Bet365
1/10 ⛔

Digital Chaos

8.00
Bet365
0.5/10 ✅
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Digital Chaos
- Wings Gaming

1.72
Bet365
3/10 ⛔ Wynik 2:1. Pierwsza mapa dość łatwa wygrana Wings, gdzie mieli patent na meepo w33ha. Później w dwóch następnych grach z niewiadomych przyczyn banowali meepo. W drugiej grze dobrze zaczeli i mieli przewagę, ale DC miało za dobry lategame. Trzecią mape zagrali bez przekonania, jakby się po drugiej poddali.
Dziś rano oba zespoły wygrały swoje pierwsze mecze, z przeciwnikami zdecydowanie słabszymi. Na moje to lepiej dziś zaprezentowało się Wings, bo mimo że picki mieli średnie i w pewnym momencie przeciwnik im dość mocno odskoczył to i tak wyciągnęli tą grę, a po tym się poznaje najlepsze drużyny. Poza tym z DC im się dobrze gra - ich 3 bezpośrednie spotkania h2h z 2016 roku to 3 zwycięstwa WG (2:1, 3:1, 2:0). Start planowany na godz. 11:00-12:00, bo3.
Dziś będzie to ostatni mecz, jutro rano będą rozegrane 2 ciekawe spotkania, gdzie można trochę zwiększyć stawkę, ale trzeba poczekać na kursy.
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Coś kiepsko idzie narazie, po 4 typach jest minusik, ale jeszcze 2 dni i trochę gier, może uda się wyjść na plus całościowo.
Fnatic
- Team NP (-1.5)
(07.01.2017, 03:30)
2.00
Bet365
6/10 ✅ Pierwsza mapa dość łatwe zwycięstwo NP, druga bardzo wyrównana, fnatic nie wykorzystało przewagi. Trochę minie zanim się zgrają i zaczną wygrywać z lepszymi drużynami.
Tak jak pisałem wczoraj, tutaj wjeżdżam trochę odważniej. Kurs był wyższy (bo 1.5 na czysty win NP), ale nie zdążyłem i trochu spadł (1.28). Fnatic pod koniec 2016 się rozpadło - zostało dwóch graczy. Na tym turnieju mają już 3 nowych zawodników (w tym 1 tylko na esl, a potem out), ciężko w takiej sytuacji liczyć na jakieś konkretne zgranie. Team NP gra już ze sobą trochę czasu, ogrywali kilka znanych marek jak chociażby EG, EHOME czy Liquid. Do Malezji specjalnie przyjechali tydzień wcześniej, żeby jeszcze sobie zrobić bootcampa. Po tym wszystkim, aż wstyd by było przegrać 2 mecze i do domu, tym bardziej, że gospodarze to narazie nie drużyna tylko zlepek graczy i to nie tych z najwyższej półki (no może oprócz Mushiego, ale ostatnio też nie szaleje).
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Virtus.Pro
- Team NP

3.75
Bet365
4/10 ⛔ Łatwe 2-0, jednak ruski są w formie i ze średnimi teamami jak NP radzą sobie bez najmniejszych problemów, kontrolowali grę od początku do końca.
Typ ryzykowny, ale już wczoraj wpadłem na pomysł, że to pogram jeśli NP przejdzie Fnatic (wygrali 2-0). Do VP wciąż nie mogę się przekonać; niby grają dobrze, ale jakoś ich poszczególni gracze mnie drażnią i do mnie nie przemawiają - bo to jeden koleś zaczął grać w dote dopiero 2.5 roku temu, o dwóch innych jeszcze w poprzednim roku bym powiedział nonejmy, a jeszcze jeden parę lat temu obstawiał przeciwko swojej drużynie i specjalnie przegrywał mecze (za co został ukarany banem na jakiś czas). Może to myślenie mnie trochę zaślepia, bo teraz jako drużyna grają bardzo dobrze, no ale tak już mi zostanie raczej. Team NP też gra nieźle i odnoszę wrażenie, że bardzo im zależy na tym turnieju (chociaż pula nagród nie jest najwyższa). Miesiąc temu obie drużyny się spotkały, no i tam ruski okazały się lepsze gładko ogrywając NP 2:0. Ale mamy nowy patch i myślę że NP wyciągnęło wnioski z tej porażki bo była bolesna. VP jest faworytem, ale kurs na NP jest wart ryzyka.
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Wings Gaming (-1.5)
- Execration

1.66
Bet365
7/10 ✅ Bez większego oporu, mnóstwo błędów po stronie Execration.
Mecz już za 30min o 14:00. Tutaj krótko, różnica klas jest ogromna, coś jak w piłce np Real Madrit kontra (L)egia. Jeśli chińczyć nie zlekceważą przeciwnika i nie pickną jakiś niegrywalnych herosów to pinoye są bez najmniejszych szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuku 147

kuku

Użytkownik
Jutro ostatnie 3 mecze - półfinały i finał. W pierwszym poście pisałem kto jest moim faworytem do wygrania tego turnieju i ciągle podtrzymuję to zdanie, dlatego gram single na zwycięstwo DC i WG. Szansa na dostanie się jeden z tych drużyn do finału jest duża; dlatego gram takie rozwiązanie gdzie przy przegraniu jednego półfinału mamy zwrot/minimalny plus. Granie tego w ako jest ryzykowne bo mimo iż uważam DC i WG za lekkich faworytów w jutrzejszych meczach, to przeciwnicy prezentują wysoki poziom i o wygranej mogą decydować picki i szczegóły w grze.
Digital Chaos
- Virtus.Pro

2.25
Bet365
5/10 ✅ Nie oglądałem, bo spałem xD Kurs podskoczył jeszcze do 2.62.
Newbee
- Wings Gaming

2.00
Bet365
5/10 ⛔ Wynik 2:1, trzecia gierka mogła być wygrana, była przewaga 10k golda, musieli do skończyć do 30-40minuty, ale nie skończyli, mieli gorszy lategame i przegrali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kuku 147

kuku

Użytkownik
Newbee
- Digital Chaos (+1.5)

1.57
Bet365
4/10 ✅ Wynik 2:3. Pierwsza mapka słaba w wykonaniu DC. Grę drugą i trzecią pamiętam przez mglę, bo mi się mocno przysypiało przed tv po obiadku xD. Dwie ostatnie gry DC kontrolowało od pierwszej minuty do ostatniej.
Grande finale, mecz już za chwilę, pewnie coś ok 12:30. Gra bo5 czyli do 3 wygranych gier. Mecz raczej do oglądania, a nie typowania, no ale podam swoją propozycję. Patrząc na gry rozegrane w tym turnieju DC wydają się solidniejsi, popełniają mniej błędów i żaden z graczy za bardzo nie odstaje od reszty, prezentują równy poziom. Newbee to przede wszystkim bardzo dobry mid w postaci Sccc, carry i supporty powiedziałbym ze lekko na korzyść DC. Oba zespoły grały z Wings Gaming i wg mnie ciut lepiej zaprezentowali się tam gracze z DC. Ale ogólnie to jest to mecz 50/50, wątpię by się skończyło 3:0 dla którejś z drużyny. Lekkie faworyzowanie Newbee (na co wskazują kursy) nie ma wg mnie tutaj uzasadnia, ja bym wystawił po równo. DC z handi wydaje mi się tutaj najrozsądniejszym typem, kurs przyzwoity.
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Może podsumuję temat, bo w sumie tylko ja tu pisałem ???? (a szkoda :-(), więc mogę podliczyć turniej czy był na plusik czy minusik, bo przy każdym typie była podana stawka w jednostkach.
Wiec tak, turniej ogólnie na plus, dało się zarobić:
Wygrane ✅ 24.75j
Przegrane ⛔ 14j
Zysk: 10,75j

Z racji nowego patcha liczyłem trochę na parę niespodzianek, szczególnie po stronie Team NP, ale się przeliczyłem. Na plus zaprezentowało się Newbee. DC pokazało, że nie przez przypadek zajęli 2 miejsce w tamtym roku na The International. VP oczywiście overrated jak i to było na Boston Major (ale co zrobisz jak połowa oglądający to ruski i stawiają na swoich xD nic tylko korzystać), fajnie grają na słabsze i średnio-dobre drużyny, ale z najlepszymi teamami już nie jest tak kolorowo jak wskazują na to kursy.
To by było tyle; już za tydzień a dokładanie już w czwartek znaczyna się World Electronic Sports Games 2016 (12-15 styczeń) rozegrany w Chinach z dużą pulą wynoszącą $1,500,000 (za 1 miejsce $800,000). Jak będzie czas i dożyjemy to się poda kilka propozycji.
Do usłyszenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom