>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dowód, potwierdzenie ?

Status
Zamknięty.
M 0

mateusz2343

Użytkownik
Witam ????
Chcę załozyc konto w buku Tobet .
Mam 17 lat i konto w banku bzwbk. Jak bedzie z przelewem ?
Czytałem na tej stronce głównej tobetu ale oni tam nic nie napisali o tym
A tak na chłopski język np jak wpłacam 100 zł, postawie z 4 zakłady i wygram 50 zł = mam 150
chcę wypłacic ta kase i co teraz ? buk żąda skanu dowodu czy jak to jest ?

wiadomo zeby potem nie było przypału???? ze mi skasują konto lub zabiarą to co wpłaciłem
to troche nielegalne ale ...
nie oszukujmy sie pewnie połowa forum jest niepełnoletnia
i jeszcze jedno pytanie.
moge tak zrobic ze np zakładam konto i podaje dane ojca no lub podaje swoje pełne dane ale zmieniam date ur. na 1980?? a wypłacam na swoje czy nie za bardzo ? jak chce przelac kase z buka na konto w banku ktos to sprawdza ?

wytłumaczcie mi to bu juz miesza mi sie to strasznie

z góry thx za pomoc
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam ????
Chcę załozyc konto w buku Tobet .
Mam 17 lat i konto w banku bzwbk. Jak bedzie z przelewem ?
Czytałem na tej stronce głównej tobetu ale oni tam nic nie napisali o tym
A tak na chłopski język np jak wpłacam 100 zł, postawie z 4 zakłady i wygram 50 zł = mam 150
chcę wypłacic ta kase i co teraz ? buk żąda skanu dowodu czy jak to jest ?
wiadomo zeby potem nie było przypału???? ze mi skasują konto lub zabiarą to co wpłaciłem
to troche nielegalne ale ...
nie oszukujmy sie pewnie połowa forum jest niepełnoletnia
i jeszcze jedno pytanie.
moge tak zrobic ze np zakładam konto i podaje dane ojca no lub podaje swoje pełne dane ale zmieniam date ur. na 1980?? a wypłacam na swoje czy nie za bardzo ? jak chce przelac kase z buka na konto w banku ktos to sprawdza ?
wytłumaczcie mi to bu juz miesza mi sie to strasznie
z góry thx za pomoc
Trochę nielegalne ????
Coś takiego może napisać tylko Polak ????
Co Ci się miesza? Osoby niepełnoletnie nie mogą (i BARDZO dobrze) uczestniczyć w zakładach bukmacherskich.
Nie pomoże zmiana daty urodzenia - swoją pełnoletność musisz zweryfikować dowodem osobistym.
Jedyne rozwiązanie to owszem, gra na dane ojca ale tylko za jego zgodą.
Dostanie potem jakąś ofertę pocztą albo wypłacisz na jego konto kasę (bo dane muszą się w obydwu miejscach pokrywać) i dopiero będziesz miał &quot;przypał&quot;.
Jeszcze szlaban dostaniesz :cool:
 
M 0

mateusz2343

Użytkownik
No chyba nie doczytałes ????
Podałbym jego dane ale przelewałbym na swoje konto
Czy tez sprawdzaja to ze mzoe byc niezgodnosc danych ? na buku inne a na koncie inne ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
No chyba nie doczytałes ????
Podałbym jego dane ale przelewałbym na swoje konto
Czy tez sprawdzaja to ze mzoe byc niezgodnosc danych ? na buku inne a na koncie inne ?
To chyba Ty nie doczytałeś :|
Przecież napisałem, że dane muszą się pokrywać... możesz na konto u buka dokonywać wpłat od osób trzecich ale wypłacać pieniądze musisz na dane na jakie się rejestrowałeś.
Rozwiązaniem dla Ciebie mogłoby być MB ale i tam weryfikacji nie unikniesz więc wracasz do punktu wyjścia.
Zapytaj ojca o zgodę albo poczekaj z tym rok... w wieku 17 nie osiąga się zazwyczaj oszałamiających sukcesów w bukmacherce ;)
 
M 0

mateusz2343

Użytkownik
dzięki za pomoc kukla ????
heh ale nie usmiecha mi sie latanie do fortuny za 1 zł
bo przeciez mógłbym zagrac jakiegos singla za 2 zł przykład i tak sobie zbierac powoli
a latajac do buka musze robic tasiemca a sam wiesz jak to jest ^^

hm a nie istnieje zaden inny buk w którym nie sprawdzają danych ?
moze jakis zagraniczny nie wiem

prosze o odpowiedź ????
 
S 0

srw

Użytkownik
W Expekcie dane banku i konta nie muszą się pokrywać, jeśli nic się nie zmieniło ostatnio. Tylko, że tam jest czasem weryfikacja telefoniczna (chociaż ode mnie nawet dowodu nie chcieli). W BAH też nie brali dowodu, ale nie wiem jak tam jest z kontami.
Najlepiej byś zrobił jakbyś grał na ojca i wpłacał/wypłacał z konta ojca. Wtedy jesteś czysty. Pogadaj z nim, ja gram od 13 roku życia i rodzice nigdy nie mieli z tym problemów ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
dzięki za pomoc kukla ????
heh ale nie usmiecha mi sie latanie do fortuny za 1 zł
bo przeciez mógłbym zagrac jakiegos singla za 2 zł przykład i tak sobie zbierac powoli
a latajac do buka musze robic tasiemca a sam wiesz jak to jest ^^
hm a nie istnieje zaden inny buk w którym nie sprawdzają danych ?
moze jakis zagraniczny nie wiem
prosze o odpowiedź ????
A. Nic ni stoi na przeszkodzie, żeby w Fortunie grać tak jak u buka... jak chciałeś wpłacić 100 złotych i zagrać na 4 mecze to równie dobrze możesz zrobić to w ziemniaku.
Wtedy nawet lepiej bo gdy widzisz tą kasę to dłużej analizujesz spotkania i nie wciągniesz się w to tak szybko :]
zdrowiej będzie ;)
B. Jest jeden buk - BAH.
Praktyczni nigdy nei sprawdzają dowodu. Praktycznie
Dobry dla początkujących jeśli chodzi o soft i sposób pokazania oferty ale na dłuższą metę jeden z gorszych.
C. Żaden buk internetowy nei jest Polski
 
S 0

srw

Użytkownik
Na przeszkodzie stoją podatki ;) I bez nich ciężko wygrywać, a co dopiero jak dostajesz niecałe 90% wygranej...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Na przeszkodzie stoją podatki ;) I bez nich ciężko wygrywać, a co dopiero jak dostajesz niecałe 90% wygranej...
Będąc niepełnoletnim nie wypada być wybrednym :]
Między BAHem a ziemniakami aż tak wielkiej różnicy nie ma ;)
Z resztą pisałem o sposobie gry. Nie ma obowiązku tworzenia taśm w STS cyz Fortunie
 
M 0

mateusz2343

Użytkownik
hm dzięki srw ????

ale do rzeczy. chodzi mi o to zeby w ogóle nie chceli dowodu. bo przez telefon to moge pogadac prawdaż?

kukla. racja ale najlepiej chcialbym wpłacic 100 zł. postawic kilka zakładów takich singli po 3,5 zł i zeby z tych 100 zrobiło sie 150 ???? i potem zaryzykowac np singla za 50 zł

a w fortunie tak nie zrobie bo czy opłaca mi sie ganianie za 1, czy 2 złotymi ? ????

chyba zaloze konto w tym ekspekcie ale czekam moze cos poradzicie ?

wiem, ze nie ma obowiązku ale np jutrzejszy mecz zagram na liverpool za 5 zł mam do wyjecia 7 - .-

@ srw odpada granie no konto ojca ..

rozmawiałem przed chwila z kumplem i mowił mi ze jego kolega zrobil konto na dane ojca ale wypłaca na swoje konto : O
nie chce mi sie wierzyc po tym co napisałes kukla ????

______
edit
wyczytałem w regulaminie tego ekspekta

2.1
Żaden klient poniżej osiemnastego roku życia nie może dokonać rejestracji konta graczaw EXPEKT.COM. Jakiekolwiek fundusze zdeponowane przez taką osobę, lub jakiekolwiek kwoty wygrane przez takie osoby, będą przekazane Władzom

chyba jeszcze gorzej niz w tobecie ^^
 
S 0

srw

Użytkownik
Podejrzewam, że takie coś znajdziesz w regulaminie każdego bukmachera. Takie jest prawo. I właśnie dlatego zakładasz konto na kogoś dorosłego, a nie na siebie. Pozatym gra w internecie sama w sobie jest nielegalna, więc to czy masz 18 lat czy 21 w zasadzie tego nie zmienia ;)

Zawsze możesz popytać w supportach jak to wygląda i wciskać im, że nie masz konta bankowego i czy możesz wypłacić na konto znajomego/rodziny. Przecież nie każdy musi mieć konto bankowe.
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
Bierz bah tam konta pokrywać się nie muszą ja mam konto na jakieś lewe dane, zakładałem jak miałem 15lat i od kilku lat zero problemów.
Bałem się że przy wypłacie powyżej 0,5tyś będą chcieli ale nic.
Więc na ten rok do 18nastki polecam potem możesz gdzie chcesz;)
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
dzięki za pomoc kukla ????
heh ale nie usmiecha mi sie latanie do fortuny za 1 zł
bo przeciez mógłbym zagrac jakiegos singla za 2 zł przykład i tak sobie zbierac powoli
a latajac do buka musze robic tasiemca a sam wiesz jak to jest ^^
hm a nie istnieje zaden inny buk w którym nie sprawdzają danych ?
moze jakis zagraniczny nie wiem
prosze o odpowiedź ????
jak chcesz fortunę zbić w internetowym to wpłać, graj przez rok i potem wypłacisz jak już będziesz pełnoletni, kupisz auto albo dom, bo przecież nie będziesz wypłacać po 50 zł ?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Bukmacherka jest dla osób pełnoletnich i nikt tu nie będzie udzielał nikomu rad jak robić coś nielegalnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom