>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dragon Ball

narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Witam, czy ktoś ogarnia ile było filmów kinowych DB i skąd je można pobrać? Jakieś tam ciągnę, ale nie moge znaleźć info ile ich było i jak się nazywają. Czas powrócić do dzieciństwa i obejrzeć wszystkie odcinki serialu i filmy ????
Edit: jak ktoś by znalazł w paczkach DB, DB Z, DB GT to byłbym wdzięczny... nie widzi mi się ściągać kilkuset odcinków oddzielnie każdego ????
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
ja właśnie ściągnąłem niedawno wszystkie odcinki (bez kinówek) DB, Z i GT z jednej strony torrentowej (nie wiem czy mogę tutaj dawać linki) jak co to podbij, tylko że trzeba mieć zaproszenie na tę stronę.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
dbpolska.net polecam stronkę, oglądałem jakiś czas temu Dragon Ball Kai i wszytko grało jak powinno, wiec z pełnometrażowymi też nie powinno być problemu, chyba wszystko możne zarówno oglądać online jak i ściągać :grin:
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Taki Dragon Ball Z na nowo narysowany z nowym dzwiękami efektami itd Skrócony do coś koło 100 odcinków i nie ma w nim sagi Buu ;]
Ja pamiętam jak byłem mały po zakończeniu GT mówiono że powstanie jeszcze AF i zajmie to 10 lat, czekam czekam i nic????
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Haha też czekałem na AF ale to był pic na wodę ???? Jeżeli już powstanie kiedykolwiek AF (co nie nastąpi na 99%) to na pewno nie z rąk tego samego producenta czy kogoś tam co wszystkie 3. Kiedyś o tym gdzieś czytałem, że przygody Son Goku kończą się na GT i ten szef cały nie będzie więcej robił.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Akira Toriyama - Urodzony 5 kwietnia 1955 w prefekturze Aichi. Był absolwentem Wyższej szkoły w swoim miejscu zamieszkania. Po dłuższej pracy w reklamie, zdecydował się rysować mangę i anime. Zadebiutował w 1978 roku w tygodniku mangowym &quot;Shuukan Shonen Jump&quot; swoim krótkim komiksem pod tytułem &quot;Wonder Island&quot;. Jednak swój największy sukces osiągnął po latach mangą &quot;Dr. Slump&quot;, którą zakończył w 1984 r. Tego samego roku rozpoczął pracę nad Dragon Ball&#39;em, którego tworzył przez następne 10 lat. Dragon Ball ujrzał światło dzienne dopiero wiosną 1995 roku.
Niestety Akira z powodu bardzo wielkiego sukcesu przestał rysować, ponieważ lubił &quot;tworzyć&quot; mangę stosunkowo wolno i w spokoju , tak aby miał czas dla siebie i swej rodziny ( niestety fani byli zbyt &quot;łapczywi&quot; ). Ostatnimi pracami Akiry są : &quot;Alien X&quot;, &quot;Cowa&quot;, oraz &quot;Kajika&quot;.

Muszę podziękować temu Panu za wspaniałe dzieciństwo ????
 
Do góry Bottom