>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drastyczne limity w Bet365...

adrian0 374

adrian0

Użytkownik
Witam,
Przez niespełna pół roku byłem zadowolonym klient Bet365, niestety tylko do wczoraj. Zwykle u tego buka grałem double, treble po nie dużych stawkach 20-30PLN. Od założenia konta dokonałem 2 wpłat na konto.

Wczoraj dostałem info od Bet365 następującej treści:


Zbytnio się tym nie przejąłem, lecz co mnie zdziwiło na moje konto ni z gruchy ni z pietruchy zostały nałożone limity stawek????
Chciałem sobie zagrać 2 spotkanie tenisowe jak zwykle, kursy ok 1.4-1.6 a tu stawka maksymalna na kupon z dwoma zdarzeniami wynosi... 1.97 PLN!
Podobnie sytuacja ma się w treblach, lepiej to wygląda w meczach piłkarskich, jednak najczęściej obstawiałem właśnie tenis, po kilka meczów.
Zdziwiło mnie to tym bardzie że u tego buka nie maiłem nigdy większych wygranych. Max to 60-70 PLN.

Pisałem już na czacie, niestety zostałem zbyty tekstami typu: &quot; Prosimy zwrócić uwagę, że kwota oferowana klientom zależy od charakteru wydarzenia i oceny naszych traderów co do prawdopodobnej rentowności dla klienta. Przykro nam, jeżeli oferowane limity są czasami niższe od tych jakie chciałby Pan postawić.&quot; &quot;Kwota zaoferowana Klientowi zależy od rodzaju zdarzenia oraz oszacowanej przez traderów opłacalności zakładu dla Klienta.&quot;



Teraz pytanie do was czy miał ktoś coś podobnego? Jaki jest prawdopodobny powód takiego nagłego limity na stawki?
I czy ta sytuacja ma szanse ulec zmianie (oczywiście na lepsze:smile ???? ?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Sporo osob ma nalozone limity w tym buku ( ja tez zreszta ), co do powodu to nie wiem, wszystko sie odbywa wedlug ich uznania. Nie slyszalem jeszcze o przypadku zeby Bet365 zdjal komukolwiek limity z konta.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Jakoś mi się nie chce wierzyć,że komuś kto nic nie kombinował,zrobił 2 wpłaty i grał stawkami 20zł i nie wygrywał wielkich kwot ma nałożone limity...
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
załóż konto na ojca i git :p może logowałeś na inne konta z kompa (to samo ip) albo grałeś jakieś surbety ;) dają limity ale nie za takie granie jak opisujesz ;) chyba że no dokonałeś 2 wpłaty ale wypłacałeś 50 razy ????
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
Czy logowanie sie na konto z dwóch różnych komputerów (różne ip) + czasami ze smartfona może byc problemem (czyt. powodem do zlimitowania)...?
Ostatnio grałem niewielkimi kwotami (30-40 PLN) głównie Tenis, a konkretnie spotkania challengerowe i zostałem najbardziej zlimitowany właśnie na spotkania tenisowe. Nie opłaca się mi obecnie stawiać nic prócz singli, bo przy doublach i więcej stawki maksymalne to jakieś grosze. :|
Jeszcze Pani Magdalena z czatu bet 365 odnośnie limitów:
Magdalena S: Prosimy zwrócić uwagę, że kwota oferowana klientom zależy od charakteru wydarzenia i oceny naszych traderów co do prawdopodobnej rentowności dla klienta. Przykro nam, jeżeli oferowane limity są czasami niższe od tych jakie chciałby Pan postawić.
Adrian: Czy jest szansa że limity ulegną zmianie w przyszłości?
Magdalena S: Taka sytuacja moze miec miejsce.

pete1989 ja też w to nie mogłem uwierzyć dlatego od razu pisałem na czacie z supportem a teraz pisze tu ????
 
C 2

cudi

Użytkownik
Witam serdecznie,
mam identyczny problem. Byłem klientem Bet 365 od ponad 3 lat, aż nagle w dniu wczorajszym niestety bez żadnej informacji zauważyłem że stawki, które mogę obstawić to maks. 5 zł na kursy około 5. Przy wzroście kursu np. na 10 mogę obstawić 2 zł maksymalnie.
W dniu dzisiejszym otrzymałem identyczną informację co Adrian0. Myślę, że nie jest to zgodne z regułami, ale nic nie mogę zrobić. Rozmowa z konsultantem jest bez sensu bo jak zadaje pytanie jak można rozwiązać mój problem? Otrzymuję informację: nie można...
Cóż czas poszukać nowego bukmachera lub założyć nowe konto na kogoś...
Pozdrawiam wszystkim z limitami i tych bez również.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Q 3

qladiator

Użytkownik
Witam, ja także dostałem tego dziwnego maila nawet napisałem do supportu o co chodzi a oni że no że niby o nic moge grać dalej ... a sie okazało że zlimitowali mi konto :/
Co prawda grałem pare niskich surebetów ale :
0 wypłat i konto na minusie 2,5k więc nie wiem czemu takie limity nakładają od razu.
 
M 2

miszka6

Użytkownik
(...)
Co prawda grałem pare niskich surebetów (...)
Co masz na myśli pisząc &quot;niskich&quot;? Jakie stawki?

Ja konto mam od 3 miesięcy. Stawiam bardzo dużo zakładów, stawki max 200PLN. Zdecydowana większość zakładów live. Nigdy nie kombinowałem z surebetami. Jestem na plusie. Konta mi jeszcze niezlimitowali. Raz na 2-3 tygodnie dostaję bonusa 20PLN.
 
Do góry Bottom