>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drive To The Finals

lax 1,2K

lax

Użytkownik
Założyłem właśnie ligę w Drive To The Finals, zapraszam wszystkich chętnych z forum do udziału. Nazwa ligi to LAX, hasło forumbukmacherskie. Myślę że możemy zebrać tyle osób co w rankingu, a zabawa jest ciekawa. Zapraszam!
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Bo każdego zawodnika możesz wybrać tylko raz w całych PO. Weźmiesz w pierwszej rundzie LBJ, Wade&#39;a i Duranta/Westbrooka i przy finale MIA - OKC co ci zostanie? Rezerwy. Taka taktyka jest najlepsza.
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
Bo każdego zawodnika możesz wybrać tylko raz w całych PO. Weźmiesz w pierwszej rundzie LBJ, Wade&#39;a i Duranta/Westbrooka i przy finale MIA - OKC co ci zostanie? Rezerwy. Taka taktyka jest najlepsza.
Sorka , ale dalej nie kapuje , czyli np wczoraj wybrałem N.Robinsona , i dajmy na to odpadnie Chicago - to za NR , będe mógł nowego zawodnika wybrać ?
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
To znaczy że już do końca gry nie możesz go wybrać. Teraz gdybyś wybierał po kolei cały skład Miami i OKC, i załóżmy że taki byłby skład finału to nie mógłbyś w finale zagrać już nic, bo nie można dwa razy tego samego gracza zagrać. Proste.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
No no, widzę że ogarnąłeś już o co chodzi, niezłe wybory;)
Też myślę że przydałoby się jeszcze parę osób, może jeszcze ktoś dołączy
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Wspaniale, im więcej nas tym zabawa ciekawsza. I od razu na pierwszym miejscu, ładnie. A ja gdzieś się ciągnę na szarym końcu;)
 
Do góry Bottom