>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drużynowy Puchar Świata 2009

Status
Zamknięty.
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
Już dzisiaj... finał drużynowego pucharu świata. Obecnie jestem w Poznaniu i do Leszna mam blisko. Co prawda kiedy Stal jeździła z Unią to na Smoczyku byłem... ale an finał musiałbym kupić bilet normalny więc chyba odpuszczam, pozostanie tv.
Moje przewidywania na dzisiejsze zawody:
1. Polska 51 punktow
2. Australia 45 punktów (tutaj ewentualny joker może dużo namieszać.)
3. Rosja 31 punktów
4. Szwecja 23 punkty
takie były przed przeczytaniem analizy Jacques i sie trochę zmieniły:
1. Polska 49 punktów
2. Australia 44 punkty
3. Rosja 29 punktów (ewentualny joker (2 oczka więcej))
4. Szwecja 27 punktów (ewentualny joker 3 oczka więcej))

Tomasz Gollob Powyżej 10 @ 1,90 ⛔
Myslę, że Tomasz Gollob w końcu jak przystoi na lidera a przede wszystkim kapitana polskiej reprezentacji pokażę klasę i dzisiaj zdobędzie ponad 10 oczek. Ostatnio na torze w Lesznie w GP spisywal się bardzo dobrze, o wystepie ligowym , którego nie zaliczy do udanych z pewnością już zapomniał. Dzisiaj to on i Hampel powinni poprowadzić nasza reprezentacje do zwycięstwa. To na Gollobie ciąży odpowiedzialność za wynik, reszta zawodników ma pojechać swoje i dołożyć swoje punkty.
zwycięzca biegu 7: Tomasz Gollob @ 2,25 zwrot
Rywale to Watt, Laguta, Lindgren. Watt spisuje się swietnie w tym DPŚ, więc i dzisiaj będzie mocny, ale wierzę, że z Tomkiem nie wygra. Jeżeli nasz praktycznie najlepszy zawodnik bedzie przegrywal z zawodnikiem numer 4 w ekipie z Australii to nie mamy co liczyć na sukces końcowy. Laguta to zawodnik słabszy od Tomasza Golloba i jakby nie pojechal w półfinale czy gdziekolwiek indziej to i tak Gollob jest o klasę lepszy. O Lindgredzie nie będę już pisał. (Typ z Piotrem Protasiewiczem)

zwycięzca biegu 11 : Tomasz Gollob @ 1,75 ⛔
Podobna sytuacja jak w biegu 7. rywale to batchelor, davidsson, powazhny. Gollob na torze 4 , co jest chyba dodatkowym atutem dla naszego zawodnika. Wiadomo przecież że Gollob nawet na GP często wybiera sobie to pole. Po za tym patrząc na rywali.. ktorzy w lidze odgrywają rolę raczej drugiej linii, co więcej często zdobywają 2-3 punkty. Jedynie Jonas Davidsson może powalczyć, bo w DPŚ w miarę dobrze mu idzie, a Batchelor jedynie może liczyć na to że zna tor, bo jeździ u siebie. Ale Gollob w Lesznie radzi sobie dobrze, po za tym doping kibiców też robi swoje.
zwycięzca biegu 19: Andreas Jonsson @ 1,75 ✅

Rywale Szweda to po jego prawej stronie: Adrian Miedziński, Roman Povazhny oraz Davey Watt. Rywale nie najsilniejsi, po za tym dobre pole startowe A. Jonssona. Watt jest w bardzo dobrej formie, ale ma 4 pole, i będzie mu ciężko tak dobrze pojechać aby wygrać ze Szwedem. Miedziński może nie poradzić sobie z odpowiedzialnością i presją. Myślę,że 2 oczka jest w stanie zdobyć, ale o wygraną będzie ciężko. Poważhny zaskoczył mnie w półfinale, dzisiaj myślę, że silni rywale i walka o mistrzowski tytuł nie pozwoli Rosjanom na wielkie zdobycze punktowe.

Protasiewicz - Lindgren (+1) 1 @ 1,90 ⛔
Freddie Lindgren Poniżej 8 @ 2,20 ⛔
Myslę, że nasz reprezentant okaże się lepszy. Lindgren słabo spisuje się na torze w Lesznie. Kiedy Falubaz walczył z Unią to Szwed nie miał udanego występuje. Co innego Piotrek, który pokazał się jak najbardziej z dobrej strony. tak kształtują się wynik z tego meczu:
2. Fredrik Lindgren (1,0,3,0,-) 4
3. Piotr Protasiewicz (2,3,2*,2,3,3) 15+1
Co więcej w GP także Lindgren nie zachwycił :
15. Fredrik Lindgren - Szwecja (1,0,0,1,0) 2
Ciężko więc będzie dzisiaj o lepszą zdobycz punktową dla zawodnika ze Szwecji. PePe świetnie jeździł w półfinale a po za tym Lindgren już mógł się zaprezentować w barażu, gdzie rywale nie byli tak silni jak dzisiaj a mimo wszystko nie zachwycił wynikiem:
3. Fredrik Lindgren (2,2,0,2,2) 8
Uważam więc że nasz zawodnik zdobędzie więcej punktów.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Verti bardzo przydatna rzecz do obstawiania LIVE ;-)
DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA - LESZNO 2009
Przed turniejem typowałem na pewną wygraną Polaków i zdania nie zmieniam. Niestety kursy są mocno śmieszne. Widziałem nawet 1.35-1.40 co jest lekką kpiną jak na taką rangę zawodów. Wszystko &quot;popsuł&quot; dobry występ naszych Orłów w Peterborough. Bukmacherzy od kilku lat zbytnio przejmują się wynikami półfinałów, które przy obecnej formule nie mają żadnego znaczenia. I tak na przykład zbytnio forsuje Rosjan. Ale o tym za chwilę.
Praktycznie wszyscy kibice i eksperci spodziewają się jutro dwóch meczów. Australia z Polską zmierzy się o złoto a Rosjanie ze Szwedami powalczą o brąz. I ja też spodziewam się takiego scenariusza. Niemniej nie widzę najmniejszych szans na to by Australijczycy byliby w stanie powalczyć z Polakami. Nasza reprezentacja ma bardzo silny i wyrównany skład. Bez dziur. I każdy zawodnik na dodatek lubi ścigać się na leszczyńskim obiekcie. Do tego wszystkiego trzeba dodać atut własnego toru, który będzie robiony pod nas oraz doping 15-20 tysięcy kibiców. Jest tylko jedna rzecz, która może pokrzyżować nam plany. I nie nie jest to Troy Batchelor który ma zastąpić kontuzjowanego Shieldsa i który potrafi bardzo dobrze jechać na tym torze - wszak jest zawodnikiem Unii Leszno - ale ... pogoda. Na jutro spodziewane są burze i ulewy, choć chyba skończy się bardziej na strachu gdyż według IQM padać w Lesznie akurat jutro nie ma ...
Australia to bardzo mocny Crump ale dalej już nie jest tak różowo. Adams i Holder swoje pewnie zrobią ale jadąc w takiej stawce wcale bym się nie spodziewał wielkiego wyniku. Adams w silnej stawce ma problemy i to nawet na torze w Lesznie o czym świadczy finał SWC w 2007 roku czy chociażby GP w Lesznie w tym sezonie. Holder punktuje tutaj przeciętnie w lidze polskiej. Watt i Batchelor to z kolei zawodnicy którzy mogą z kolei w finale nie zdobyć nawet 5 punktów. Jednym słowem są w tej drużynie znaki zapytania i &quot;dziury&quot; z jakimi nasza reprezentacja akurat się nie zmaga. Skoro w sumie bez problemów ograliśmy Aussies na torze w Wielkiej Brytanii to teraz &quot;na własnych śmieciach&quot; gdzie zawsze jeździmy wybornie powinno być nawet łatwiej. Warto też przypomnieć że w finale SWC w 2007 który odbył się też w Lesznie mieliśmy aż 26 punktów więcej od Kangurów !!!
Moim zdaniem Australia raczej będzie walczyła z pozostałymi ekipami o srebro niż o złoto. Ale typem dnia uważam pojedynek pomiędzy Szwecją a Rosją. BWIN i inni bukmacherzy internetowi - mam wrażenie - oszaleli stawiając Rosjan jako faworytów. PORÓWNANIE SKŁADÓW na blogu.
Podsumowując tą wyliczankę 4-0. Według mnie na każdej pozycji Szwedzi są jednak lepsi. Może nieznacznie ale jednak. Ale to nie wszystko. Tor w Lesznie raczej nie będzie zwolennikiem zawodników ze Wschodu. W zeszłym roku Rosja pojechała razem z nami, Węgrami i Australią w półfinale SWC które odbywały się też w Lesznie i wyniki były następujące :
1. Denis Gizatullin (0,1,3,2,1,-) 7
2. Grigorij Laguta (1,1,1,2,1,2) 8
3. Danił Iwanow (1,1,1,1,1) 5
4. Renat Gafurov (1,1,-,0,0) 2
5. Emil Saifutdinov (2,2,2,2,-,6!) 14
Praktycznie poza Sayfutdinowem żaden z zawodników nie potrafił pokonać innego rywala niż Węgier. Sam Emil mówi tak : &quot;Ten tor sprawia mi wiele problemów. Nie jest techniczny. Długi i szybki. Decyduje odpowiedni spasowany sprzęt. Mam nadzieje, że w finale wszystko zagra&quot;. I trudno się z nim nie zgodzić. Warto popatrzeć na wyniki młodego Rosjanina na tym torze. Słabo pojechał w Grand Prix, słabo w lidze i słabo w poprzednich latach (choć w 2006 czy 2007 to jeszcze nie był &quot;ten&quot; zawodnik). Podobnie raczej ma się to z pozostałymi Rosjanami.
Szwedzi z kolei zupełnie przeciwnie. Mieli okazje poznać ten tor przed barażami i rozkręcali się z każdym biegiem. Jak powiedział ich menadżer zaskoczył ich tor. Teraz tak być nie powinno. Co ważne Szwedzi wylosowali także czerwone kaski, więc będa mieli korzystne ustawiania na początku zawodów co też może być kluczowe. Nie spodziewam się aż takiej różnicy jak w barażu w 2007 roku kiedy to Rosja zdobyła tylko 7 punktów a Szwecja 40 ale moim zdaniem Szwedzi będą jutro wyżej w klasyfikacji.
Jeszcze typy na zawodników :
A.Jonsson-E.Sajfutdinov
typ: 1
kurs: 1.85

Opisany wcześniej.


K.Kasprzak-Ch.Holder
typ: 1
kurs: 1.80
Kasper jedzie na torze na którym się wychował. Holder z owalem leszczyńskim ma zazwyczaj problemy
Polska (49,5 pkt)
typ: powyżejkurs: 1.80
Naszych zawodników spokojnie stać na przysłowiowe 5*10. Gollob i Hampel mogą najwyżej nadrobić ewentulanie mniejszą zdobycz punktową Protasiewicza czy Miedzińskiego.
I jeszcze z totolotka (liczą jokera pojedynczo)
Jonsson o 10 + Hampel - Adams 1
Z BetGun
Poważnyj - Gizatulin 2
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Tomasz Gollob - Leigh Adams 2 (+0.5) # 1.70 ✅
A
ustralijczyk na torze Alfreda Smoczyka spędził kilkanaście wspaniałych lat, na pewno dzisiaj chciałby poprowadzić reprezentację Australii do zwycięstwa w Drużynowym Pucharze Świata, na dobrze znanym torze Adams powinien wieść prym, jeśli chodzi o zdobywanie punktów. Wprawdzie Adams, na leszczyńskim torze już kilka razy nie jechał na tak wysokim poziomie, jakiego od niego oczekują jego fani, zawalił między innymi finał DPŚ w 2007 roku oraz tegoroczną eliminację cyklu GP, w której nie zakwalifikował się nawet do półfinału. Myślę, że teraz Adams będzie chciał za wszelką cenę. Póki co w tegorocznych zmaganiach o tytuł najlepszej drużynie na świecie, doświadczony Australijczyk prezentuje się bardzo równo - w obu turniejach (półfinale i barażu) zdobywając po 11 punktów, jeżeli Australia marzy o nawiązaniu walki z Polakami, to dobra postawa Adamsa będzie bardzo potrzebna. Z kolei Gollob był &#39;najsłabszym&#39; zawodnikiem reprezentacji Polski w półfinale - zgromadził zaledwie 9 punktów. Kapitan reprezentacji Polski wedle statystyk jest obok Adriana Miedzińskiego najsłabiej radzącym sobie zawodnikiem na leszczyńskim torze w tegorocznych turniejach - słaby występ w Grand Prix oraz sromotna porażka Stali Gorzów w Lesznie.
Andreas Jonsson - Emil Sajfutdinow 1 (+1.5) @ 1.83 ⛔
Pojedynek dwójki liderów swoich reprezentacji. Na początku miałem trochę wątpliwości jednak - Jacques w pełni mi je rozwiał. &#39;Adrenalina&#39; na obiekcie im. Alfreda Smoczyka czuje się naprawdę bardzo dobrze, co potwierdził czwartkowy baraż w którym AJ zdobył 16 punktów dla reprezentacji &quot;Trzech Koron&quot;. Obaj zapewne dzisiaj będą mieli okazję zaprezentować się po 6 razy przed około 20-25 tysięczną publicznością zgromadzoną na &quot;Smoku&quot;. Stawiam na Szweda, bo jak wspomniał w jednym z wywiadów ten tor należy do jego ulubionych, a żeby nie być gołosłownym to wystarczy podać wyniki tegorocznych startów AJ w Lesznie : Grand Prix Europy - 3 miejsce z dorobkiem 16 punktów, mecz Unia - Polonia, w którym AJ zdobył 13 punktów oraz czwartkowy baraż w którym &quot;Adrenalina&quot; zdobył 16 oczek. Z kolei Sajfutdinow&#39;owi ten tor jakoś nie odpowiada, co potwierdzają jego słowa :
&quot;Ten tor sprawia mi wiele problemów. Nie jest techniczny. Długi i szybki. Decyduje odpowiedni spasowany sprzęt. Mam nadzieje, że w finale wszystko zagra&quot;
Wychodzi na to, że to kapitan reprezentacji Szwecji powinien okazać się lepszy - nawet bez handicapu, a jeżeli skybet takowy daję - to trzeba korzystać.
Davey Watt under 7 points @ 2.15 ✅
P
ierwotnie Watt w ogóle miał nie startować w DPŚ, jednak Craig Boyce sięgnął po &quot;Daisy&#39;ego&quot; po tym jak kontuzji nabawił się Rory Schlein. Watt póki co skrzętnie wykorzystuje swoją szansę, jednak Watt to bardzo himeryczny zawodnik - potrafi jechać naprawdę świetnie, by kilka dni później przywieźć tzw. &quot;olimpijkę&quot;. Ten sezon póki co Australijczyk nie może zaliczyć do udanych. Transfer do Atlasu Wrocław miał być krokiem do przodu w karierze zawodnika z Antypodów, jak twierdził transfer do Stolicy Dolnego Śląska, zawdzięca Markowi Cieślakowi, bowiem Watt stwierdził, że nasz narodowy coach to najlepszy trener żużlowy i pod jego okiem &#39;Daisy&#39; będzie mógł zrobić postęp. Jednak rzeczywistość była okrutna ... Watt to w tej chwili obok Nichollsa, główny &quot;ojciec&quot; porażek wrocławskiej drużyny. W lidze angielskiej Watt również zawodzi, transfer z Poole do Eastbourne okazał się niewypałem - włodarze drużyny z Arllignton oczekiwali po Australijczyku, że będzie on pełnił rolę lidera w drużynie &quot;Orłów&quot; jednak Watt póki co nie spełnia ich oczekiwań. Moim zdaniem Watt to zawodnik co najwyżej przeciętny, a w obliczu rywalizacji z takimi gwiazdami speedwaya jak chociażby Jonsson czy Sajfutdinow - jest raczej bez szans. Jason Crump - Emil Sajfutdinow 1 @ 1.66 ⛔
O
tym, że Emil tego toru nie lubi pisałem przy typie wyżej (J
onsson - Sajfutdinow) i tam można sobie zobaczyć co i jak. Nie ma sensu za bardzo czego dodawać, do tamtej poprzedniej analizy, bo Emil wygrać z Crumpem nie ma prawa ;) Jason jak wszystkim wiadomo to w tej chwili najlepszy żużlowiec na globie, w zasadzie w tej chwili po za zasięgiem wszystkich - o czym niech świadczy chociażby klasyfikacja przejściowa cyklu GP, w której Australijczyk ma ogromną przewagę nad drugim ... Sajfutdinowem. Tobet daję +2.5 na Emila, co jest trudniejsze do wytypowania - unibet i bet365 chyba przeceniają młodego Rosjania.
Grigorji Łaguta - Troy Batchelor 2 (+3.5) @ 1.90 ⛔
Chris Holder - Krzysztof Kasprzak 2 @ 1.90 ▶
Dwa typy typowo na znajomość leszczyńskiego owalu. Kasper dwa lata temu, kiedy Polacy w Lesznie triumfowali był najskuteczniejszym zawodnikiem reprezentacji, teraz może być podobnie - bo starszy z braci Kasprzaków owal na Smoku zna wyśmienicie. Batchelor również jest zawodnikiem Leszczyńskich Byków, na tym torze zawsze kilka punktów przywoził - przy takim handicapie, może przeskoczyć Łagutę.
I pick of the day czyli Polska win @ 1.55 - do booooooooooju !!! ✅
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
wygramy wygramy wygramy!!! ;] Mareczek nam tor zrobi i będzie ok
http://www.youtube.com/watch?v=TC4w4pArrC4 :spokodfhgfh:
Jaroslaw Hampel - Leigh Adams H(0.0 - 0.5) 1 2.0
Adamsowi już nawet w Lesznie nie idzie zbytnio. Mały za to super wynik zrobił w Peterborough do tego jeszcze walcząc na trasie, co u niego jest rzadkością. Dzisiaj Jarka stać na podobny wynik jak z półfinału. W lidze wali tutaj dużo 3. Powinien dziś liderować naszym ????
Emil Sajfutdinov - Chris Holder H(0.0 - 0.5) 1 1.50
Holder po kontuzjach jakby wypadł z dobrego rytmu. W barażu rewelacji nie pokazał. Ruscy stoją za to przed wielką szansą by powalczyć ze Szwedami. Więc walka będzie na całego ;] Emil+Laguta do tego nieobliczalni Renatka i Giza. Wcale nie muszą być już na początku skazani na statystowanie w biegach ;]
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
O ile w Lesznie odbędą się zawody (zapowiadany deszcz) to jestem zdania, że Polacy pewnie w nich triufmują. Mamy mocną wyrównaną drużynę, w ktorej każdy zawodnik może od siebie sporo dołożyć. Australia ma super Crumpa, ale Adams i Holder już tacy mocni nie są tym bardziej, że rywalizowac tutaj przyjdzie ze światową elitą. Nie mniej jednak ta trójka powinna nabijać Kangurom punkty, bo wydaje mi się, że Watt i Batchelor będą mieli z tym problemy. Jeśli Rosjanie znow pojadą tak dobrze to będzie to dla mnie sensacją. Będą punktowali mniej więcej rowno, kazdy po parę punktow i Emil powinien zrobic dwucyfrowkę. Szwedzi to lider AJ i wielka zagadka co pokażą pozostali. Lindgrena, Davidssona i Lindbacka stac na dobre występy, ale jak dzis pojadą? Moim zdaniem solidnie, ale bez rewelacji. Polacy wyrownany skład liderzy na dzis to moim zdaniem Gollob i Hampel. Licze też mocno na świetny występ Miedzinskiego, ktory imponuje formą w lidze. Krzysiek Kasprzak u siebie też ze dwa biegi wygrać powinien, najslabsze ogniwo dzis to chyba Protasiewicz, ale i tak kilka punktow spokojnie powinien dołożyć. Stawiam na zwycięstwo Polakow, ktorzy swoją siłę pokazali już w Anglii.

Moje typy:

Polska win - 1,45 w Tobet
A.Miedziński - G.Laguta | 1 - 1,60 w Unibet
L.Adams - J.Hampel | 2 - 1,80 w Unibet
 
T 2

typer2012

Użytkownik
a co sądzicie o typie Polska - Rosja Typ: Rosja +24 pkt Kurs: 1,75 Betgun
Moim zdaniem Betgun niedocenił troche Rosjan...
Edit:
Do tego:
L.Adams-A.Jonsson- handicap, kto więcej punktów: 0-1 Typ: 2 Kurs: 1,86
AKO: 3,25
Edit Verti // Może wyjaśnisz, dlaczego Twoim zdaniem betgun nie docenił Rosjan ? Pamiętaj, że suche typy będą usuwane :!:
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Typy typami, ale kto żyw niech lepiej powie jaka pogoda w Lesznie, bo ponoć leje i nie zamierza przestać...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Przy takim upale to wystarczy 20-30 minut by doprowadzić tor do stanu nadającego się do jazdy ale problem jest taki że podobno wciąż pada ...
 
thome_ 0

thome_

Użytkownik
Parodia, pogratulować osobie która daje zawody o godzinie 11 na takim torze, i widać właśnie loteria już o typach nie wspomne.. a Lindgrenowi tak tor spasował że i Protasiewicza i Jonssona weźmie :/
 
S 1

stres

Użytkownik
kurka co za emocje.... w Golloba nie wierzylem, bo jezdzil dzis jezdzil slabiutko.... na szczescie pokazal klase w ostatnim wyscigu ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
aj, jeju jej !
co to był za finał, nie mogę zebrać myśli. Kapitalne zawody i najważniejsze z happy endem !
Polska 44 pkt.
1. Krzysztof Kasprzak (3,1,1,3,2) 10
2. Piotr Protasiewicz (1,2,w,0,-) 3
3. Jarosław Hampel (3,3,2,3,4!,3) 18
4. Tomasz Gollob (1,2,0,0,3) 6
5. Adrian Miedziński (w,3,1,2,1) 7
Australia 43 pkt.
1. Davey Watt (2,1,0,1,1) 5
2. Troy Batchelor (0,1,1,2,0) 4
3. Leigh Adams (2,3,3,2,2
4. Chris Holder (2,3,3,0,2) 10
5. Jason Crump (2,2,2,3,3) 12
Szwecja 36 pkt.
1. Jonas Davidsson (0,1,2,1,0) 4
2. Fredrik Lindgren (3,3,2,1,0) 9
3. Antonio Lindbaeck (1,2,0,1,3) 7
4. Andreas Jonsson (3,0,1,6!,1) 11
5. David Ruud (3,0,1,1,0
Rosja 35 pkt.
1. Renat Gafurov (1,0,3,2,0,1) 6
2. Emil Sajfutdinov (2,2,6!,3,2,3) 18
3. Roman Povazhny (0,1,-,0,-) 1
4. Denis Gizatullin (0,0,u,w,-) 0
5. Grigorij Laguta (1,w,2,3,1,2) 9

Bieg po biegu:
1. Kasprzak, Watt, Gafurov, Davidsson
2. Lindgren, Sajfutdinow, Protasiewicz, Batchelor
3. Hampel, Adams, Lindbaeck, Povazhny
Upadek Adamsa na pierwszym łuku. Powtórka w pełnym składzie.
4. Jonsson, Holder, Gollob, Gizatullin
5. Ruud, Crump, Laguta, Miedziński (w/su)
Miedziński wykluczony za spowodowanie upadku Laguty.
6. Hampel, Crump, Davidsson, Gizatullin
7. Lindgren, Gollob, Watt, Laguta (w/su)
Laguta wykluczony za podcięcie Watta.
8. Miedziński, Lindbaeck, Batchelor, Gafurov
Lindbaeck mija Batchelora na ostatnim łuku.
9. Adams, Sajfutdinow, Kasprzak, Jonsson
10. Holder, Protasiewicz, Povazhny, Ruud
11. Sajfutdinow (6), Davidsson, Batchelor, Gollob
Sajfutdinow jako joker.
12. Adams, Lindgren, Miedziński, Gizatullin (u)
13. Holder, Laguta, Kasprzak, Lindbaeck
14. Gafurov, Crump, Jonsson, Protasiewicz (u/w)
Upadek Protasiewicza na ostatnim miejscu.
15. Sajfutdinow, Hampel, Ruud, Watt
Rosjanin mija Hampela na dystansie.
16. Laguta, Adams, Davidsson, Protasiewicz
17. Hampel, Gafurov, Lindgren, Holder
18. Crump, Sajfutdinow, Lindbaeck, Gollob
Lindbaeck mija Golloba na trasie.
19. Jonsson (6), Miedziński, Watt, Povazhny
Jonsson jako joker.
20. Kasprzak, Batchelor, Ruud, Gizatullin (u/w)
Upadek Gizatullina, za co Rosjanin zostaje wykluczony.
21. Sajfutdinow, Holder, Miedziński, Davidsson
22. Crump, Kasprzak, Laguta, Lindgren
23. Lindbaeck, Hampel (4), Watt, Gafurov
24. Hampel, Laguta, Jonsson, Batchelor
25. Gollob, Adams, Gafurov, Ruud
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
przepraszam ze wtracam :p poryczalem sie ze szczescia ???? bajka ???? 5 godz na stadionie ale warto bylo ????
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
no wielkie gratulacje sie naleza, po 23 gonitwie bylem juz pewien ze puchar wroci do leszna i sie udalo , brawo polacy !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom