>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drużynowy Puchar Świata (SWC) - 2017

Status
Zamknięty.
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Półfinały w Wielkiej Brytanii powinni być regulaminowo zakazane. Przyjedzie taki Worrall i Lambert do Leszna i z 3pkt nie wyjdą, Harris zresztą też. Zawodnicy jednego toru. A w finale nie będzie kogoś z czwórki Australia/Dania/Szwecja/Rosja - parodia jakaś.
A o Czechach nawet się nie będę wypowiadał, bo szkoda strzępić ryja.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Szwedzi czy Duńczycy bo chyba między nimi rozegra się walka o 1 miejsce??
Rosja mimo wszystko zostaje z tylu. Szkoda że nie ma Artioma wtedy by było jeszcze ciekawiej i bardziej wyrównanie.
Ile pkt Lebiediew i spółka zabiorą innym??
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Myśle że awans Szwedów a na baraż to już można zacierać ręce. Jak wrócą Doyle i Artiom na Leszno to bedzie niezła walka o awans.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Szwedzi czy Duńczycy bo chyba między nimi rozegra się walka o 1 miejsce??
Rosja mimo wszystko zostaje z tylu. Szkoda że nie ma Artioma wtedy by było jeszcze ciekawiej i bardziej wyrównanie.
Ile pkt Lebiediew i spółka zabiorą innym??
W ogóle nie rozumiem jak można na Rosję 1.10 dać. Przecież sam Emil i Grisza nie wygrają z czwórką duńską i szwedzką ????
Ale jak dla mnie Szwedzi ;)
Źle popatrzyłem. 1.10 jest na Rosjan przeciwko Łotyszom! ????
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Myśle że awans Szwedów
Też mi się tak wydaje. Jednak bardzo ciężko jednoznacznie powiedzieć skoro po stronie duńczyków są tak nieobliczalni zawodnicy jak Madsen, Bjerre, M.J.J czy Iversen. Szwecja w STS. 1.85 ✅
Wydaje się, że Łotysze mogą powalczyć w pojedyńczych biegach ale raczej ciężko będzie im przeskoczyć Rosję. A linia wystawiona na ilość punktów (STS) = 18.5. Ciężko określić. 50/50.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Najlepszy z Łotyszy : A.Lebiediew 1,40 ✅

Nie wiem co by musiało się stać,żeby Andrzej nie był najlepszy w swojej ekipie. Jest aktualnie bardzo szybki. Ma największe doświadczenie w walce na najwyższym poziomie. Koledzy to przede wszystkim są mocni u siebie w Daugavpils a na wyjazdach juz tak kolorowo nie jest. Dzisiaj stawka bardzo mocna więc Lebiediew jest w stanie nawiązać walkę z najlepszymi.

Szwecja (-1,5) - Dania 1 1,80 ✅

Szwedzi u siebie. Szwedzi mają bardzo mocną dwójke Lindgren Lindbaeck i do tego dobry i pewny Sundstroem. Troszkę nieprzewidywalny Jonsson ale kilka cennych pkt też powinien dowieźć. Duńczycy nie mają nikogo kto jest pewniakiem do zdobyczy pkt. Wszyscy bardzo chimeryczni. Ostatnio podczas SEC Bjerre i Madsen wyglądali beznadziejnie. Jensen potrafi przywieźć 3 oczka w biegu żeby kolejne 2-3 biegi wozić ogony. Zdecydowanie równiejsza i stabilniejsza jest drużyna Trzech Koron.

= 2,37 forbet ✅

Jensen - Lebiediew 2 2,10 ✅

Duńczyk opisany powyżej podobnie jak Andrzej.

Lindgren - Madsen 1 1,35 ✅

Fredka dzisiaj myślę,że koło 12pkt przywiezie. Leon będzie miał problem żeby dobić do 10. Lindgren ciut słabiej niż na początku sezonu ale nadal jest w dobrej formie. Walczak z niego jakich mało. spokojnie to ogarnie.

Łaguta - Jonsson 1 1,40 ✅

Grisza jeśli nie będzie testował sprzetu to tutaj będzie walczył z każdym. On z Emilem dzisiaj będą ciągnąć ten wózek. Jonsson wydaje się najsłabszy ze swojej drużyny i mimo,że jeździ nieźle to do Griszy w wysokiej formie sporo mu brakuje

STS
= 3,49 ✅ Liczonych jest pierwszych 5 startów[
.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Mimo większej sympatii do Danii to stawiam dzisiaj na Szwecję ze względu na atut własnego toru. Mam nadzieję, że to zadziała jak ostatnio z Anglią.
Szwecja @1.80 forBET
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Rosja over 31,5 @ 2,00 iForbet
Andriej Kudriaszow over 4,5 @ 1,65

Grisza i Emil będą liderami i zrobią ponad 25pkt we dwóch, bo pewnie pojadą z taktycznej, może któryś poleci jako joker więc natłuką punktów. Kudriaszow niby nierówny, ale w międzynarodowych zawodach wydaje się być lepszy niż na podwórku ligowym w Bydgoszczy. Ostatnio fajny występ w Toruniu podczas SEC i dzisiaj również liczę, że w okolicach 6-8pkt się zakręci, a linia na niego trochę za niska. Tarasienko chyba najsłabszy punkt, ale mimo wszystko na Kostygowsie, Podzuksie powinien przywozić oczka, a jak mu wyjdzie start, to i na innych zawodnikach również.

Linus Sundstroem over 7,5 @ 1,60 iForbet

Linus od kilku tygodni w całkiem fajnej dyspozycji. W Gorzowie udanie zastąpił KK, a w Szwecji to dużo mocniejszy zawodnik niż na naszych polskich torach. Występy w Eliteserien napawają optymizmem i można o nim powiedzieć, że jest jednym z liderów Masarny. Dzisiaj liczę na jakieś 9pkt od niego, bo on też dobrze wie, że reszta składu ma wyższe notowania u trenera i ewentualna wpadka dzisiaj może przekreślić jego szansę na starty w Lesznie, czy podczas barażu, czy finału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kto się spodziewał że tak potoczy się ten półfinał?? Fajne zawody. Wielkie brawa dla Lotyszy nie sądziłem że tak dobrze pojadą. Duńczycy potwierdzili to co wielu mówiło że nie mają stabilnych zawodników. Potrafią wygrać bieg żeby kolejne wozić ogony.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Brawo Lebiediew, brawo Łotwa! W końcu jakiś powiew świeżości w DPŚ. Bardzo cieszył mnie start Francji i Łotwy, awans USA do barażu a teraz jeszcze wyeliminowanie Duńczyków. Czesi ze swoimi pseudogwiazdkami i Duńczycy poczuli się chyba za pewnie i myśleli, że dalsze fazy przyjdą im bez większego wysiłku. OK, ktoś powie, że Łotwa to tylko Lebiediew, ale jednak reszta drużyny dołożyła ważne punkty, na miare awansu do barażu. Bjerre, Madsen, Iversen - wielkie nazwiska, jakoś nie potrafili przeskoczyć punktowo kopciuszka z Łotwy. Cóż, chyba byli za pewni i się przejechali. Wielkie uznanie ode mnie dla USA. Nie mieli w teamie prawdziwego lidera, a mimo to powieźli Czechów, którzy w składzie mieli superstara (jak na te warunki) - Milika.
Ogólnie świetne zawody dzięki którym jeszcze bardziej nie mogę się doczekać głównej fazy w Lesznie. Baraż chyba wezmą Australijczycy, chociaż oni też byli cwani w półfinale i się przejechali. Po cichu liczę, że baraż wygrają Szwedzi. Łotwa i USA na pewno będą mocno odstawać, ale dla tych teamów trzecie miejsce będzie czymś wielkim i motywacji z pewnością im nie zabraknie. W tej parze liczę na Amerykanów, bo chcę, żeby żużel w tym rejonie świata nie upadł i być może naiwnie, liczę, że mini-sukces w DPŚ w tym pomoże ;)
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Dla mnie bardzo fajny turniej, rozegranie pierwszego łuku bardziej kluczowe niż sam start, tak to widziałem. Jakby jakimś cudem zgadali się z Artiomem baraż dawał by rade, Emil u siebie, Grisza, a tak to kangury jako mocny faworyt, ale oby w barażu wciąż aktualna była złota myśl pepe &quot;tam gdzie kończy się logika, tam zaczyna się żużel&quot; Jarek, czy Piotrek?
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Rosja zdobędzie DPŚ - kurs 21 1xbet
Ja już teraz pogrywam takie coś za drobne ???? .Wierzę w to że rosjanie muszą się dogadać z Artiomem .Jest to największe szansa dla Rosjan o walkę o złoto w tej imprezie.U siebie będzie Emil ,który doskonale zna ten tor i przekaże wskazówki pozostałym.W dodatku dojdzie wielkie value w postaci zwycięstwa dzień wcześniej w barażu gdzie dobrze się dopsują do tego toru.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wierzę w to że rosjanie muszą się dogadać z Artiomem
Gdyby tak było... ale Artek z wakacji Dubaju raczej wątpię, żeby chciał się dogadywać. Nie 1. i nie ost. raz zapewne, choć wiadomo, co zdecyduje... ($)
Po cichu liczę, że baraż wygrają Szwedzi. Łotwa i USA na pewno będą mocno odstawać, ale dla tych teamów trzecie miejsce będzie czymś wielkim i motywacji z pewnością im nie zabraknie. W tej parze liczę na Amerykanów, bo chcę, żeby żużel w tym rejonie świata nie upadł i być może naiwnie, liczę, że mini-sukces w DPŚ w tym pomoże
Raczej nie wygrają ;) ani ci barażu, ani ci h2h...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ogólnie świetne zawody dzięki którym jeszcze bardziej nie mogę się doczekać głównej fazy w Lesznie. Baraż chyba wezmą Australijczycy, chociaż oni też byli cwani w półfinale i się przejechali. Po cichu liczę, że baraż wygrają Szwedzi. Łotwa i USA na pewno będą mocno odstawać, ale dla tych teamów trzecie miejsce będzie czymś wielkim i motywacji z pewnością im nie zabraknie. W tej parze liczę na Amerykanów, bo chcę, żeby żużel w tym rejonie świata nie upadł i być może naiwnie, liczę, że mini-sukces w DPŚ w tym pomoże ;)
Bez obrazy, ale Szwedzi barażu nie wygrają z prostej przyczyny - są w finale.

A jeśli Ty chcesz zestawiać Łotyszy i Amerykanów na torze w Polsce, to chyba od kilku dni interesujesz się żużlem. Na torze brytyjskim to może Amerykańce uciułaliby kilka punktów, ale w Polsce to przecież oni nie będą mieli na czym jechać. Łotysze przy odrobinie szczęścia, lepszej postawie Podżuksa i Bogdanowa, wcale nie muszą odstawać od Rosji i Australii w tym barażu, a jeśli Amerykanie zrobią 5pkt to będzie ich sukces. Przy czym mówię o punktach zdobytych na torze, a nie po wykluczeniach, taśmach, defektach i innych cudach.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Bez obrazy, ale Szwedzi barażu nie wygrają z prostej przyczyny - są w finale.
A jeśli Ty chcesz zestawiać Łotyszy i Amerykanów na torze w Polsce, to chyba od kilku dni interesujesz się żużlem. Na torze brytyjskim to może Amerykańce uciułaliby kilka punktów, ale w Polsce to przecież oni nie będą mieli na czym jechać. Łotysze przy odrobinie szczęścia, lepszej postawie Podżuksa i Bogdanowa, wcale nie muszą odstawać od Rosji i Australii w tym barażu, a jeśli Amerykanie zrobią 5pkt to będzie ich sukces. Przy czym mówię o punktach zdobytych na torze, a nie po wykluczeniach, taśmach, defektach i innych cudach.
Myślałem o &lt;s&gt;Brytyjczykach&lt;/s&gt; edit - Rosjanach, a napisałem o Szwedach. Zwykła pomyłka. Nie musisz od razu mnie atakować tekstami, że od kilku dni się interesuje żużlem. Bo w speedwayu siedzę od 2001 roku, ale to nic. &quot;Łotysze przy odrobinie szczęścia, lepszej postawie Podżuksa i Bogdanowa, wcale nie muszą odstawać od Rosji i Australii w tym barażu&quot; - z tym zdaniem też nie się nie zgadzam, ale nie piszę, że siedzisz w żużlu od paru dni. Przecież napisałem, że po cichu i trochę naiwnie liczę na USA. Nie napisałem, że stawiam na nich kasę przeciwko Łotwie. Życzę im uciułania trochę punktów na gościach typu Kostygow. Wyluzuj trochę. Napisałem kilka swoich uwag, z jedną pomyłką, a Ty już się sadzisz. Ale mnie to nie zraża, niedługo nasmaruje kilka typów na najbliższy event SWC.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom