>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Druczki wpłaty

M 0

matiii

Użytkownik
Witam.Mam pewien problem.Otóż zamierzam wpłącić pieniądze na konto bet-at-home i pomyślałem sobie że zanim wpłacę to przydało by się porozglądać co i jak.No i przez pomyłkę kliknąłem na coś takigo:wyślij druczek no i zaraz pojawił się komunikat:

Dziękujemy za zamówienie druczków wpłaty! W ciągu najbliższych dni otrzymasz je pocztą!

Gwarantowane emocje i dobra zabawa! Twój bet-at-home.com Team


Czy da się to jakoś odkręcić?I czy ewentualnie będę musiał za to zapłacić chociażby te 5zł za przesyłkę? :zy3ou: Liczę na pomoc ????

Pozdrawiam
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Hej

Nie ma sie czego obawiac :grin: BAH przesyla takie druczki za darmoche. Jak mi przyslali, to byl to zwykly druczek, tyle ze wypelniony przez nich :mrgreen:

A jesli chciec by to odkrecic, to mozna sprobowac napisac do nich. Chyba, ze juz wyslali... to wtedy nie ma o czym gadac ????

Ja bym po prostu poczekal az mi przysla.. moze w przyszlosci sie je wykorzysta ;-)
 
1 0

19862804

Użytkownik
Kiedy te internetowe banki jeszcze tak nie dzialaly :p to zawsze zamawiałem sobie druczki bo mi sie pisac nie chciało ???? :
 
M 0

matiii

Użytkownik
Aha,czyli wpisuję poprostu tylko kwotę i nic więcej? ???? Bo jeżeli tak to w sumie jest to nawet wygodne ????
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Dokladnie... Tylko sama kwote :grin: U mnie druczek byl wypelniony komputerowo... Jedynie w tytule, numer klienta byl wpisany dlugopisem ;-)
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem nie trzeba 8) W tytule podajesz swoj numer gracza i w BAH beda wiedziec komu maja przelac na konto :eek:

Z drugiej jednak strony lepiej wypelnic... ladniej to wyglada... i pani na poczcie nie bedzie miec zbednych uwag ;-)
 
Z 0

zielony88

Użytkownik
ja takie pytanie... klikam sobie w &quot;przyślij druczk&quot; i czekam... czekam... z 14 dni a tu nic... puźniej znowu klikam... i po 7 dniach nic... (tak samo z bonem :/) co jest ?
mam się fatygować i e-mail&#39;a pisać ?

po jakim czasie wam przychodziło ?
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
napisz do nich na live czacie do supportu oni rozwiaza twoj problem

ja czekalme cos okolo 10 dni zanim przyszly mi druczki
 
Do góry Bottom