>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Druga liga holenderska i belgijska 2009/10 (temat zbiorczy)

Status
Zamknięty.
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Spotkanie: Excelsior - Eindhoven ✅ 4:1 ????
Typ: Excelsior (-1.5)
Kurs: 2.33
Buk: Gamebookers

Analiza: Na Stadion Woudestein zmierzą się ze sobą 4 drużyna ligi Excelsior oraz 11 Eindhoven. Faworytem jest ekipa gospodarzy, która ma jeszcze szanse na awans i jeżeli o tym marzą muszą wygrać ten mecz. Excelsior jest zespołem własnego boiska. Bilans meczy u siebie to 11 zwycięztw, 3 remisy i tylko 2 porażki. Średnio strzelają u siebie 2,38 bramki a więc są skuteczni. Excelsior poza tym zagra bez żadnych istotnych osłabień.
Eindhoven w tym sezonie o nic już nie walczy. Na wyjazdach radzą sobie raczej słabo. 5 wygranych w 16 meczach i średnia strata bramek na mecz 2,06. Dochodzą do tego dosyć istotne braki kadrowe.
W dotychczasowych spotkaniach pomiędzy tymi zespołami górą gospodarze. W 21 meczach 13 razy odnosili zwycięztwo, 2 razy padł remis i 6 razy wygrywali goście dzisiejszego spotkania. Stosunek bramkowy 42:29. Bardzo dobrze dla Excelsior wyglądają statystyki na własnym stadionie - 8 zwycięztw, 1 remis i 1 porażka, bramki 21:11. A więc biorąc pod uwagę statystyki a także osłabienia gości i konieczność zdobycia 3 punktów zdecydowanym faworytem jest Excelsior. Mój typ 3:1
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Spotkanie:Eindhoven-De Graafschap
Typ: 2
Kurs: 1.80
Buk: Interwetten
Analiza:
jest to mecz 2 ligi holenderskiej pomiędzy 12 a 1 zespołem. Gospodarze tego spotkania jak narazie na 34 spotkania mają na koncie 43 punkty a ich bilans meczy to 12-7-15, natomiast goście także na 34 mecze posiadają już 78 pkt z bilansem 24-6-4. Jeśli chodzi o forme obydwu zespołów to również widać wielką przewage De Graafschap...bowiem Eindhowen na ostatnie 8 meczy zdobyło 11, a Graafschap zgarnął komplet czyli 24. Jeśli chodzi o wyczyny bramkowe tych ekip to warto podkreślić że goście mają najlepsza ofensywe a także defensywe w całej lidze...zdobyli 76 bramek przy 27 straconych, gospodarze też tych goli troche nastrzelali bo jest ich 59 ale również bardzo dużo stracili, aż 74. Kolejnym plusem dla gości może byc fakt że wygrywając te spotkanie mogą przypieczętować swój awans do najwyższych rozgrywek w Holandii i dlatego mój typ to 2;)
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Zwycięstwo w rozgrywkach De Graafschap zapewnił sobie już jakiś czas temu. Rozumiem, że typ wraz z analizą został podany, bo bierzesz udział w konkursie, ale to trochę niepoważne z twojej strony. Argumentów brak.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
SPOTKANIE:
TOP Oss - Stormvogels/Telstar

TYP:
1

KURS:
2.22

BUKMACHER:
Betgun

Analiza:

Spotkanie Dutch Eerste Divisie 2009/2010 drużyn bezpośrednio przedostatniej w tabeli oraz trzeciej od końca. Faworyta upatruje w gospodarzach bowiem muszą oni wykorzystać nadarzającą się im okazję do przeskoczenia w tabeli drużyny gości i wydostanie się ze strefy spadkowej. Goście zespół Stormvogels/Telstar prezentuje się na wyjazdach mało optymistycznie. Na 17 spotkań rozegranych na boiskach rywali zanotowali aż 10 porażek, wygrywając tylko trzy razy. Gospodarze drużyna Top Oss podbudowana ostatnim zwycięstwem 1:0 z Apeldoorn będzie chciała iść za ciosem i ponownie wykorzystać atut własnego boiska. Stormvogels/Telstar ostatnie trzy mecze wprawdzie bez porażki, ale pragnę zauważyć że grali u siebie dwukrotnie. Poprzedni mecz pomiędzy tymi drużynami toczony 14.08.2009 zakończył się podziałem punktów. Dzisiaj nie sądze żby tak było. Gospodarze TOP Oss są niezwykle zmotywowani i mają okazję odbić się od dna. Stormvogels/Telstar z racji że gra na wyjeździe i to w dodatku z zespołem bardzo niewygodnym dla siebie będą mieli problemy. TOP Oss w 18 meczach rozgrywanych na własnym stadionie zdobyło 20 bramek. Myślę że teraz też zdobędą gola i skromne 1:0 będzie po ich stronie.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Spotkanie: Cambuur - Helmond
Typ: Cambuur -1.5 gola
Kurs: 2.43
Buk: Bet365
Analiza: Na Cambuurstadion dojdzie do pojedynku pomiędzy 2 drużną ligi Cambuurem a 8 w tebeli Helmond. Faworytem jest drużyna gospodarzy, którzy są w świetnej formie. Ostatnie 10 spotkań to aż 8 zwycięstw, w tym pogrom ekipy TOP Oss sprzed 3 kolejek aż 8:1. W tym sezonie 22 mecze wygrali, 8 razy zremisowali i 6 przegrali co daje sumę 68 punków; bilans bramek 84:48. U siebie Cambuur gra bardzo dobrze co pokazują statystyki - 11 wygranych, 6 remisów i 1 porażka, stosunek bramek 39:13.
Helmond w tym sezonie odniosło 16 zwycięstw, 6 remisów i 13 porażek przy bilansie bramek 65:52. Sporo strzelają, ale bramki te zdobywają głównie w meczach z rywalami słabszymi np. 5:2 z Volendam (16 w tabeli) czy 4:0 z Sittard (17 w tabeli). Na wyjaździe drużyna gości radzi sobie całkiem nieźle. Bilans 8zw, 2r i 8p; bramki 30:26 jest niezły, ale jak już wspomniałem wynika to z dobrej gry przeciwko drużynom z dołu tabeli.
Historia spotkań pomiędzy obiema ekipami przemawia za Cambuurem. W 23 meczach zwyciężali 12-krotnie, 6 razy padł remis a 5 meczy wygrał Volendam; bramki 41:32 dla Cambuuru. Bilans spotkań na własnym obiekcie to 6-4-1 i stosunek bramek 21:9. Do końca sezonu pozostały 3 kolejki, gospodarze raczej nie odpuszczą do końca i myślę, że w tym meczu zwyciężą pewnie 4:1.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Spotkanie: Mvv Maastricht - FC Oss
Typ: 1
Kurs: 2.1
Buk: Betgun

⚽ &gt; ANALIZA &lt; ⚽

Dutch Eerste Divisie wchodzi w decydującą fazę. Drużyny walczą o utrzymanie oraz o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Wybrałem na dzis spotkanie pomiędzy ostatnio dobrze spisującym się zespołem Mvv Maastricht a ligowym outsiderem FC Oss. Obydwa te zespoły maja bardzo różne cele w tym sezonie i o co innego grają. Ci pierwsi chcą za wszelką cenę awansować do grupy zespołów które będą walczyły w barażach o awans, natomiast Ciu drudzy mowa o FC Oss walczą zaciekle o utrzymanie w lidze. Są w tej chwioli na miejscu trzecim od końca, miejsce to w prawdzie gwarantuje pozostanie w lidze, jednak mają tyle samo punktów co przedostatnia drużyna Stormvogels/Telstar. Tak więc do samego końca walka będzie zacięta. Gospodarze tego meczu Mvv Maastricht są na fali wygrali swoje dwa ostatnie mecze, pierwszy z nich z drużyną Cambuur, która jest wiceliderem Dutch Eerste Divisie , ostatni mecz wygrany z Roosendaal. Oba te mecze w stosunku 2:1. Nieźle to wygląda przed pojedynkiem z FC Oss. Maastricht u siebie niezły bilans: 11-5-2. Goście natomiast wyjazdy mają 3-6-9. Statystyki przemawiają za gospodarzami. Maastricht gra na luzie, nie spadnie z ligi, moga sobie pozwolić na finezyjny porywający football, natomiast goście będą szarpać bo to dla nich niezwykle ważny mecz. Jeżeli się odkryją to mogą zostać szybko skarceni. Obstawiam na kolejne zwycięstwo Maastricht również w stosunku 2:1.
 
W 0

wislak99w

Użytkownik
Spotkanie: Beveren - Turnhout
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
2 liga belgijska, Beveren już spadło, a Turnhout nadal walczy o utrzymanie. Przed tym spotkaniem tabela na dole wygląda następująco:
16. Ronse 35-39pkt
17. Turnhout 34-38pkt
18. Beveren 34-33pkt
Drużyna gości ma jeszcze mecz u siebie z Ronse w następnej kolejce jednak już dzisiaj będą chcieli wyprzedzić tą drużynę.
Beveren przegrało mecz ostatniej szansy z Tienen w poprzedniej kolejce 1:0 i otrzymali w nim aż 3 czerwone kartki: Abdullei, Cousin, Van Damme. Z takimi brakami kadrowymi i złamaną psychiką będzie ciężko dzisiaj powalczyć z mającą nóż na gardle drużyną Turnhout. W dodatku goście ostatnie trzy mecze wygrali i widać, że na koniec sezonu są w bardzo dobrej formie.
Kolejnym argumentem jest to, że w Beveren już się pożegnali ze spadkiem, mają bardzo duże problemy finansowe i na pewno nie wystąpią o licencję w EXQL League. Tak więc typ wydaje się pewny tym bardziej, że kursy na to spotkanie zaczynają spadać.
 
H 0

hanss52

Użytkownik
Spotkanie: R.B.D. Borinage - Tournai
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: bwin
Analiza: Ostatnia, 36. kolejka drugiej ligi belgijskiej. Naprzeciw siebie staną R.B.D. Borinage i Tournai. Drużyna gospodarzy znajduje się na piątej pozycji w tabeli. W ostatnich sześciu spotkaniach czterokrotnie wygrali, raz zremisowali i raz przegrali. Są obecnie w bardzo dobrej formie. Na swoim stadionie grają świetnie- dziewięć razy wygrali, sześć razy zremisowali i tylko dwa razy przegrali. Goście, RFC Tournai znajdują się na 14, bezpiecznej pozycji. Na wyjeździe grają bardzo słabo- trzy razy wygrali, cztery razy zremisowali i aż dziesięć razy przegrali! W ostatnich spotkaniach są w bardzo słabej formie. Na sześć ostatnich meczy tylko raz wygrali, raz zremisowali i aż cztery raz przegrali. Nie mam wątpliwości, że gospodarze są drużyną o wiele lepszą a na dodatek znajdują się w dużo lepszej formie. Jutro zwycięzca może być tylko jeden- R.B.D. Borinage !!!;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom