>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drugie konto

ninja 71

ninja

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Czy w bet365 można mieć dwa konta? Nie będzie żadnego bana? Dzięki za odp!
 
A 960

adam44

Użytkownik
Nawet jeśli to 1 jest zamknięte i na inne dane?
Nie wiem, napisz do nich to może Ci szczerze albo nieszczerze odpowiedzą . Ważne byś Ty był z nimi szczery więc napisz konkretnie na kogo było, na kogo otwierasz i czy może być na tym samym IP, domostwie. I od razu na zaś sobie te wiadomość zapisz gdzieś w postaci skanu jeśli pozytywnie to rozpatrzą.. na wypadek jakbyś wygrał jakaś kwote znaczącą i by później to nie stało się dla nich wygodnym pretekstem do tego by Ci tego hajsu nie wpłacić.
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Pisałem z nimi niby moge mieć 2 konto tyle , że pewnie bonusów nie będe miał. Założyłem i mam dostępne te bonusy startowe itp. Lepiej nie używać ?
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Pisałem z nimi niby moge mieć 2 konto tyle , że pewnie bonusów nie będe miał. Założyłem i mam dostępne te bonusy startowe itp. Lepiej nie używać ?
no weź się zastanów... czytałeś kiedykolwiek jakikolwiek regulamin odnośnie bonusów powitalnych u jakiegokolwiek buka? Serio, nie rozumiem tej awersji do olewania regulaminów promocyjnych, zabiera to z 2 minuty i potem nie ma płaczu, że buk oszukał. Jak gram lat już naście, to nie spotkałem się z sytuacją, by buk pozwolił ci legalnie otworzyć drugie konto i skorzystać drugi raz z bonusu powitalnego. Nie ma takiej opcji. Konta czasem pozwolą otworzyć drugie jeśli dobrze uargumentowałeś prośbę i zamknąłeś pierwsze, ale nie ma bata z ponownym bonusem. Poza tym jaki masz problem wejść na stronę bet365 i wejść w regulamin promocji? Minuta roboty.
18 punkt:
Oferty dla wszystkich klientów są ograniczone do jednej na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres email, numer telefonu, ten sam numer formy płatności (np. karta kredytowa lub debetowa, NETeller itp.) i dzielony komputer, np. biblioteka publiczna i miejsce pracy. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty lub wszystkich ofert dla jakiegokolwiek klienta lub grupy klientów według własnego uznania. Oferty mają tylko zastosowanie do klientów, którzy złożyli rzeczywisty depozyt w bet365.

jak dla mnie to szukasz na siłę zdecydowanie, by ktoś ci potwierdził, że można brać drugi raz bonus powitalny... NIE MOŻNA. Poza tym trochę buków z podobną ofertą powitalną jest. Tam zakładaj konta i bierz oferty powitalne.
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Pisałem o tym z supportem. Dostałem odpowiedź , że dostęp do bonusów moge mieć ograniczony. Po otworzeniu konta pisałem , że mam bonus startowy i czy mam z niego nie korzystać w tej sytuacji? Odpisali mi , że skoro dostałem to moge korzystać. Chyba , że w ch** lecą.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tu sprawa jest inna, bo jak dobrze rozumiem, to będzie drugie konto ale na inną osobę? Poza tym to pierwsze jest zamknięte, to też in plus.
Jeżeli tak, to jesteś uprawniony do standardowego bonusu powitalnego i bonusu powitalnego mobilnego. To samo odpiszą Ci na czacie, jak wejdziesz już przez nowe konto i spytasz.
Pisze z autopsji, miałem identyczną sytuacje.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
zawsze jak otworzysz kolejne konta, to jesteś nowym klientem i masz wszystkie przywileje póki się nie kapną. Mi się wydaje, że nie możesz brać powitalnego bonusu, ale do wszystkich bonusów lojalnościowych czy dawanych przy okazji ciekawszych meczów będziesz miał prawo. Uważam też, że nie ma opcji by ci support pozwolił na drugie konto i drugi bonus powitalny - TAKI MAJĄ REGULAMIN (jak każdy buk). Albo im całej prawdy nie powiedziałeś, albo nam tutaj. Nie może być innej opcji.
@Kuchcik. tak czy siak, dla mnie to mega dziwna sytuacja, zwłaszcza jeśli miał konto na inne dane i powiedział o tym supportowi. To jakieś kuriozum ????
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Vercy pisałem z nimi o tym 20 min , aby sie upewnić i cały czas pisali , że moge. Poprzednie konto nie było moje było na innego osobnika rodziny.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
no to jeśli innego członka rodziny, to konto możesz mieć, ale co do bonusu to:
18 punkt:
Oferty dla wszystkich klientów są ograniczone do jednej na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres email, numer telefonu, ten sam numer formy płatności
naprawdę nie wiem czego tu nie rozumiesz. Chyba, że &quot;inny&quot; członek rodziny nie brał oferty powitalnej, to wtedy możesz. Uważam, że kombinujesz, że ten &quot;inny&quot; członek rodziny to prawdopodobnie ty. Uważam też, że próbujesz kombinować nie mając o tym pojęcia i źle się to dla ciebie skończy.
Jak pisałem wcześniej, jest sporo innych buków z podobną ofertą powitalną.
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
no to jeśli innego członka rodziny, to konto możesz mieć, ale co do bonusu to: 18 punkt: Oferty dla wszystkich klientów są ograniczone do jednej na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres email, numer telefonu, ten sam numer formy płatności
Ja miałem taki przypadek, że i ja i brat mamy swoje konta, inne IP, ten sam adres, 0 problemów.
 
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
Panowie, szybkie pytanko, poniekąd podobne. Moje pierwsze, można by tak rzec to właściwe bo na moje dane konto na b365 zostało zlimitowane jakieś 2-3 lata temu. Zostawiłem je tak a grałem na wielu innych. Jakiś czas temu z ciekawości chciałem się na nie zalogować i zobaczyć czy przypadkiem nie zdjęli mi limitu ???? Oczywiście nie mogłem a dziś udało mi się założyć na swoje dane nowe konto jakby nigdy nic. Nie wygląda na zlimitowane i teraz szybkie pytanie. czy ładować tam kasę i grać czy śmierdzi na kilometr jakąś podpuchą? Będę wdzięczny za pomoc.
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
ja bym miał obawy co do weryfikacji i późniejszej gry,w sumie dziwne ,że podając te same dane przebrnąłeś przez formularz rejestracyjny.
 
Do góry Bottom