>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Duży błąd na giełdzie

P 0

precious-one

Użytkownik
Niestety nie moge umieścić zdjęcia na formu ani linka ale napisze w skrócie. Mecz w kosza Andora - Real Betis - padło 164 pkt tylko ze niektóre źródła (flashscore) pokazywały wynik 95:70, teraz juz poprawili. Niestety Betfair rozliczył mi minusowo typy na ponad 600E na Under 164,5 pkt. Jeszcze z minute po zakonczeniu meczu na giełdzie można było grac under jak i over - było dużo kasy. Napisałem do supportu - czekam, na razie nie mam 600 e...



 
M 67,8K

marok

Użytkownik
Nie oglądałem meczu, ale jeśli minutę po zakończeniu jeszcze można było zawierać zakłady to prawdopodobnie były wątpliwości czy ostatni rzut był za 3 czy za 2 pkt. i ostatecznie sędziowie (może na podstawie zapisu video) rozstrzygnęli że jednak za 2.
Często tak się zdarza w wyścigach koników gdy rozstrzyga &quot;foto&quot;.
 
P 0

precious-one

Użytkownik
Raczej chodziło o wcześniej źle policzony punkt. Betfair, Bet365 wskazywały wynik 95:69 natomiast flashscore 95:70. Teraz jest już poprawione. Oficjalna strona rozgrywek wskazuje także wynik 95:69 czyli under 164,5. Support analizuje natomiast ja nadal nie mam 600E.
 
M 67,8K

marok

Użytkownik
BF nie pierwszy raz daje dupy, tutaj masz ewidentną wygraną więc wierzę że racja będzie po twojej stronie, jeśli nie to ja nie wpłacę już do nich złamanego euro ????
Zastanawia mnie natomiast dlaczego możliwe było obstawianie po zakończeniu spotkania jeśli nie było tak jak pisałem powyżej, może zakłady były właśnie o to czy uznany będzie ten punkt który już wcześniej gdzieś był wątpliwy, ale to karkołomne przypuszczenia ????
Daj znać jak to się zakończyło, trzymam kciuki ????
 
P 0

precious-one

Użytkownik
Mi nie zależy już na wygranym zakładzie, zgodnie z faktami po prostu powinni wszystkim zrobić zwrot. Na giełdzie jest mnóstwo takich sytuacji i taka jest moja taktyka - obserwuje w innym miejscu mecz, widzę koniec, na betfair jest lekkie opóźnienie i ktoś jeszcze nie wycofał kasy dlatego czesto zdarza się pograć już pewne wyniki oczywiscie po kursach 1.01 lub 1.02. Czekam na rozwój zdarzeń bo dla mnie sytuacja jest ewidentna.
 
P 0

precious-one

Użytkownik
Sprawa właśnie się wyjaśniła - wszystkie kupony rozliczone są już prawidłowo jako wygrane ???? w sumie mój przypadek był oczywisty i naprawdę zdziwiłbym się mocno gdyby inaczej postąpili.
 
Do góry Bottom