>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

DW 0:0 jako prosty sposób zarobku? Wielki test

D 0

donadoni86

Użytkownik
To prosty rachunek, łącznie zainwestowane zostało 231,88 j., zysk to 92,23 j., yield to 39,77% :-D, gratulacje Yannick, trzymam kciuki za powodzenie eksperymentu! :cool:
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Fajnie jakbyś podawał staty ile zainwestowałeś łącznie w wszystkie progresje, aby można było jakoś field policzyć ????
Takie staty (wszystkie szczegóły jakie przyjdą mi do głowy) oczywiście dołączę w stosownym czasie, czyli po zakończeniu 10. progresji. Jeżeli jednak chodzi o sam yield to przedstawianie go w tym systemie nie ma absolutnie żadnego sensu, a może być nawet mylące. Założeniem tej gry jest zdobycie z każdej zakończonej próby określony zysk jednostkowy (nie procentowy), bez względu na zainwestowany kapitał. Aktualnie yield jest zatem dosyć spory, bo udało się trafiać na dosyć wczesnych etapach w większości podejść. Żeby ukazać dysproporcję podam może hipotetyczny wynik możliwy do osiągnięcia:
- jeżeli kończyłbym średnio maksymalnie na 5. progu każdej progresji, yield wyniósłby +100%,
- jeżeli kończyłbym średnio minimalnie po 30. progu każdej progresji, yield wyniósłby mniej niż 1%.
Przy tym dalej wygrywamy dokładnie tyle samo jednostek ???? Oczywiście zakładając, że nie przegramy progresji.
To wszystko bierze się z prostej zależności, że na każdym kolejnym etapie progresji chcemy osiągnąć założony zysk, a przy tym stawka musi pokryć koszty poniesione sumarycznie na poprzednich etapach.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Progresja #7

Typ @5


Karabach - PAOK DW 0:0 ⛔

Kurs: 8.92

Stawka: 3.09j ⛔

Buk: Oddsring

Kompletnie nie mam pomyslu co wybrac ma 19, padlo na mecz underowego PAOK-u
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Progresja #7

Typ @11


Angers - Toulouse DW 0:0 ✅✅✅

Kurs: 7.73

Stawka: 7.79j

Wygrana: 60.22j ✅✅✅

Buk: Oddsring

Na Angers jednak mozna liczyc, jedna z bardziej underowych druzyn jakie widzialem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
No i kolejny, siódmy już etap za mną. Bardzo się cieszę, że udało się go skończyć w miarę szybko, bo szło mi tym razem jak krew z nosa... Po pierwsze miałem trochę napięty grafik w ten weekend, przez co znacznej części typów nie mogłem podać. Po drugie prześladował mnie pech - w kilku spotkaniach bramki padały po 85. minucie, co również blokowało możliwość typowania kolejnych spotkań. Albo wówczas, kiedy zamiast Bournemouth - Tottenham wybrałem mecz Stomilu, który został ostatecznie przełożony. Zaczynałem mieć już powoli złe przeczucia odnośnie tej progresji ???? Poniżej podsumowanie i lecimy dalej: PS. Kurs na 0:0 we wczorajszym meczu Arsenalu wynosił 22.00 ????

Progresja: #7
Ilość typów: 11
Wkład: 44.50j
Wygrana: 60.22j
Bilans: + 15.72j

Bilans sumaryczny po 7 progresjach:

+ 107.95j
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom