>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dwa konta na jednym ip

N 3

nyguss

Użytkownik
Witam,mam konto w bet365 ale zostalo ono dozywotnio zawieszone (przyczyn nie bede podawal bo sa zbyt smieszne) .Moje pytanie,czy na tym samym ip moge zalozyc konto na brata ? Chcialem zeby mi usuneli moje konto i zrobili nowe ale nie chca na to isc.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Możesz założyć konto, ale zastanów się nad tym. Jeśli Twoje konto zostało zawieszone za jakiś wałek to dosyć oczywiste jest to, że kolejne konto z tego samego IP będzie &#39;pod specjalnym nadzorem&#39;. Mało istotne czy przyczyny były śmieszne czy nie. Jeśli założysz konto z takim samym adresem, nazwiskiem i IP to sam skierujesz na siebie podejrzenia i możesz spodziewać się zwiększonej weryfikacji i większego wyczulenia na swoim punkcie.

Zresztą pomyśl sobie jak to wygląda od strony bukmachera - zablokowaliśmy konto użytkownikowi i w tym samym czasie konto zakłada kolejna osoba z rodziny, mieszkająca pod tym samym adresem...

Oczywiście jeśli korzystałeś z bonusu na pierwszym koncie to na drugim już nie będziesz mógł.

Może bezpieczniej będzie założyć konto na siebie u innego bukmachera i grać bez zmartwień?
 
N 3

nyguss

Użytkownik
Konto zostalo zawieszone juz dosc dawno,jako przyczyna jest podane ze sam zglosilem zawieszenie konta w zwiazku z uzaleznieniem od hazardu.Czyli juz nawet moj brat nie moze sobie u nich pograc ??
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Może grać i tu nie byłoby problemu... tyle, że na tym koncie chcesz grać Ty, a to już jest zabronione...

Jeśli, więc chcesz zrobić &#39;słup&#39; ze swojego brata to MUSISZ zadbać o szczegóły.
Powinieneś:
- wpłacać i wypłacać pieniądze z jego konta bankowego / MB (tak, żeby w transakcjach nie pojawiały się Twoje dane),
- mieć dostęp do skanów jego dokumentów (dokumentu tożsamości / wyciągu bankowego), - kontaktować się z bet365 z jego maila (czyli nie tego na który Ty zakładałeś swoje konto)
- w kontakcie z bukmacherem cały czas używać jego danych
itd.

Jeśli dasz bukmacherowi powody do podejrzliwości to on będzie stwarzał problemy. Jeśli zablokowałeś konto uzasadniając to uzależnieniem to dałeś bukmacherowi nóż do ręki. Jeśli teraz wpadniesz na oszustwie to z ich punktu widzenia będziesz uzależnionym od hazardu oszustem, który podszywa się pod członka rodziny aby ominąć zawieszenie konta o które sam poprosił.

Oczywiście przed założeniem konta zastanów się 5 razy czy faktycznie nie masz problemów z hazardem...
 
N 3

nyguss

Użytkownik
Troche nie zrozumiales to ci tak byle jak wytlumacze,kiedys wplacilem do nich 70zl i w 3dni weekendu zrobilem z tego 1300.loguje sie w poniedzialek i konto jest zablokowane,pytam sie na czacie co jest grane a pani mi powiedziala ze 5minut temu na czacie zglosilem jego zawieszenie na 6miesiecy,poprostu mi zablokowali konto w momencie logowania,nie bede tego dalej juz opisywal bo caly support lacznie z panem kierownikiem sie skompromitowal,a co do hazardu to moze i ty masz wieksze uzaleznienie ode mnie moze i nie,ja nie mam z tym najmniejszego problemu.Chcialem sobie zalozyc konto na brata zeby sprubowac ich ogolic.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Spokojnie, nie chciałem w żaden sposób Cię urazić. Napisałem po prostu jakie mogą być konsekwencje założenia kolejnego konta z danymi brata.

Jeśli bet365 zablokowało Ci konto to możesz być pewny, że kolejne konto z tym samym IP, adresem i nazwiskiem nie będzie mile widziane. Możesz założyć nowe konto, ale nie zdziw się jeśli będą stwarzali problem za problemem. Jeśli zaliczysz jakąś wpadkę - np. przedstawisz się swoim imieniem w czasie weryfikacji telefonicznej to później nici z wypłaty pieniędzy. Czyli, jeśli nadal masz zamiar zakładać konto na brata to zrób wszystko w taki sposób, żeby nie można było się do niczego przyczepić.

Co do okoliczności zablokowania tego pierwszego konta - jeśli sprawa rozwiązana została nie po Twojej myśli to przestudiuj sobie ten link: http://help.bet365.com/home/mainpage.asp?ibpid=5190&amp;amp;isb=0&amp;amp;rn=6584050271&amp;amp;lng=21 i w razie czego pisz skargę.
 
N 3

nyguss

Użytkownik
Cos mi juz pomogles,tylko jesli to dobrze sobie poczytalem to musze pierw do nich zadzownic na ang support zeby co kolwiek zrobic ?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Najpierw skontaktuj się z bet365. Postaraj się wyjaśnić sprawę , poproś o jakiś zapis w którym prosiłeś o zablokowanie konta i zapytaj w jaki sposób została zweryfikowana Twoja tożsamość. Dodaj, że jesteś przekonany, że nigdy nie dawałeś nikomu nawet do zrozumienia, że chcesz zablokować swoje konto. Wspomnij o IBAS jako o miejscu w które skierujesz swoje kolejne kroki - jeśli nie uda się rozwiązać problemu. To możesz pisać po polsku.

mail do bet365: [email protected]

Jeśli się nie uda staraj się wyjaśnić sprawę z IBAS (tu już TYLKO po angielsku). Napisz im dokładnie to samo. Nie prosiłeś o zablokowanie konta, bet365 nie udowodnił Ci, że to zrobiłeś, ich praktykę uważasz za krzywdzącą, dziwnym zbiegiem okoliczności powiązało się to z wysokimi wygranymi na Twoim koncie.

http://www.ibas-uk.com/contact.php
^ na dole masz adres maila.
 
B 0

bankierz

Użytkownik
jeszcze należy się zastanowić czy ip od tamtego czasu się nie zmieniło. Jeśli to było pol roku temu to raczej się zmieniło. Chyba że masz stałe. Jeśli masz możliwość to sobie porównaj oba.
btw. jeśli ty chcesz założyć a boisz się o ten wniosek w związku z twoim uzależnieniem i potem martwisz się ze twój brat nie może pograć to w końcu ty będziesz grał na konto brata czy on? :p
 
Do góry Bottom