>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dwuznaczna oferta Totomix'u

korbian 25

korbian

Użytkownik
* w buku internetowym &quot;podwójna szansa&quot; tj. że dana drużyna wygra bądź zremisuje.
Będąc w Toto (bo przez weekend mój bank jest zamknięty bym mógł wpłacić kase na konto),
póściłem kupon że w meczu Serie B Ternana - Livorno, drużyna grająca na wyjeździe wygra
bądź zremisuje czyli podwójna szansa, jak mnie to już od dłuższego czasu buki internetowe
przyzwyczaiły..

- Niestety nie !
- dopiero teraz sprawdzająć wyniki natknołem sie w oznaczeniach mixu na :

Podwójna szansa

Należy wytypować, czy dany wynik padnie do przerwy lub/i jako końcowy, gdzie:
1 – oznacza, że drużyna podana na pierwszym miejscu będzie wygrywać do przerwy lub/i na koniec meczu
0 – oznacza, że remis będzie do przerwy lub/i na koniec meczu
2 – oznacza, że drużyna podana na drugim miejscu będzie wygrywać do przerwy lub/i na koniec meczu
Kupon by wszedł jak malina a tu zonk ???? !!

- typ 02 (wygra bądź zremisuje), a podwójna szansa potraktowałem jednoznacznie
i wyszedłem na tym jak menel pod sklepem :/

Kto gra w mixie ten niech zwróci uwage na obecne oznaczenia, bo uległy
one zmianie i dla przykładu moge podać mój kupon &quot;prawie&quot; wygrany !

 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
No współczucia Korbian, ale w pewien sposób sam jesteś sobie winny. Nie zdziwił Cie tak wysoki kurs @1,35 na &#39;podwójną szansę&#39; podczas gdy na wygraną gości było zaledwie @1,65? W takim wypadku x2 stoi po @1,10.

Pomijając już to, że Ternana wyrównała w 93min.. no można się zdenerwować ale człowiek uczy się na błędach
 
korbian 25

korbian

Użytkownik
...wiesz co zawiniłem ja, z tym że tak jak powyżej napisałem, bukmacher internetowy
mnie nauczył ze podwójna szansa to wygrana bądź remis i stąd to całe zamieszanie :/
Ale defakto wiele zmian wprowadził totomix w swej ofercie tak więc temat ten jest ku
przestrodze dla innych graczy ????
 
T 125

thespec

Użytkownik
Kto gra w mixie ten niech zwróci uwage na obecne oznaczenia, bo uległy
one zmianie i dla przykładu moge podać mój kupon &quot;prawie&quot; wygrany !
Mylisz się ???? . Od zawsze podwójna szansa w totku oznacza to samo. Chyba we wszystkich naziemnych bukach podwójna szansa oznacza wynik do przerwy lub na koniec.
 
korbian 25

korbian

Użytkownik
W mojej miejscowośći czy tez (chyba) w całej polsce totomix był był zamkniety przed 2013 rokiem. Ale pzed zamknieciem nie miał ofert typu &quot;podwójna szansa&quot;.. jak na nowo powrócili do działalności to już zapowiadali że oferta ich będzie bogatsza w dodatkowe typy i oferty.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
W mojej miejscowośći czy tez (chyba) w całej polsce totomix był był zamkniety przed 2013 rokiem. Ale pzed zamknieciem nie miał ofert typu &quot;podwójna szansa&quot;.. jak na nowo powrócili do działalności to już zapowiadali że oferta ich będzie bogatsza w dodatkowe typy i oferty.
Ten zakład podwójna szansa to już paru lat jest oferowany przez toto mix.
Pierwszy raz z tym zakładem spotkałem się 2 lata temu też myślałem że podwójna szansa to x2 ale w ofercie znajdowały się już zakłady x2 więc zapytałem się pracownika punktu o co chodzi z tym zakładem podwójna szansa i mi wyjaśnili. Dodam jeszcze że ten zakład podwójna szansa nie na wszystkie pierwsze ligi jest oferowany a czasami w ogóle nie ma go w ofercie.
 
korbian 25

korbian

Użytkownik
- wychodzi na to że sam sie zrobiłem w (członek) -,- !
- na takie miasteczko w jakim ja mieszkam tłok jak (członek) w mixie, to nawet nie mialem chwili by sie
zastanowić nad ofertą x2 a podwójna szansa.. ehhh ????
zresztą zagralem tam ostatni raz w zyciu i (członek) !
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
szkoda takiego kuponu ponad 600 zł do wygrania, natomiast z zakładami podwójna szansa które oferuje toto mix nigdy u żadnego buka internetowego się nie spotkałem.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
U każdego ziemniaka jest taka sama sytuacja. W fortunie na ich stronie, obok każdego zakładu jest mała literka &quot; i &quot; gdzie jest informacja na czym zakład polega.
 
Do góry Bottom