>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje, ciekawostki...

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Ponawiam pytanie - 3 posty wyżej


-----------------------------------------------------------------------

Nagroda dla najlepszego gracza z ławki przyznana!!!

W dniu dzisiejszym została przyznana nagroda dla najlepszego gracza wchodzącego z ławki. Jak można było przewidzieć otrzymał ją brazylijczyk Leandro Barbosa. Zakończył sezon zasadniczy grając w osiemdziesięciu spotkaniach z dorobkiem punktowym na poziomie 18,1 dodatkowo dołożył średnio 4 asysty oraz 2,7 zbiórek i znacząco przyczynił się do wysokiej pozycji swojego zespołu po sezonie zasadniczym. Warta podkreślenia jest również skuteczność rzutów za trzy punkty (43%). Jest motorem napędowym drużyny Suns co pokazał w pierwszym meczu Playoff przeciwko Lakers gdzie zdobył 26 punktów i 5 zbiórek prowadząc drużynę Phoenix do zwycięstwa. Był typowany do zwycięstwa i tak się stało.

nba.pl
 
W 2

wislak

Forum VIP
Sam Mitchell najlepszym trenerem sezonu w NBA

Sam Mitchell, szkoleniowiec Toronto Raptors, został uznany najlepszym trenerem sezonu zasadniczego NBA, otrzymując nagrodę Red Auerbach Trophy.

Najpoważniejszym kontrkandydatem Mitchella w głosowaniu dziennikarzy był Jerry Sloan z Utah Jazz.

Pod wodzą Mitchella Raptors wyrównali rekord zwycięstw kanadyjskiego klubu - 47 meczów i wywalczyli awans do playoffs z pozycji lidera Atlanitic Division.
czytaj dalej


- Dziękuję bardzo. Nie jestem w stanie wyrazić słowami tego, co czuję. To &quot;powalające&quot; - powiedział Mitchell, któremu radość z nagrody psuje przebieg rywalizacji Raptors z New Jersey Nets w playoffs i pierwsza porażka Toronto we własnej hali.

Mitchell jest szóstym szkoleniowcem w historii klubu z Toronto, ale pierwszym wyróżnionym tą nagrodą.

- Od samego początku trener skupiał się na zbudowaniu z nas drużyny. Potem szybko przyszła dobra atmosfera i teraz jesteśmy dobrze funkcjonującym zespołem. To wielka zasługa Sama Mitchella - ocenił Anthony Parker, gwiazda europejskiej koszykówki, który przyszedł do Toronto w lecie 2006 roku.

Źródło informacji: PAP/INTERIA.PL
 
W 2

wislak

Forum VIP
Sonics zwolnili Boba Hilla

Właściciele Seattle Supersonics zwolnili z funkcji głównego trenera w tym klubie Boba Hilla, po tym jak &quot;Ponaddźwiękowce&quot; drugi raz z rzędu nie zdołały się zakwalifikować do fazy playoffs.

Posadę stracił też generalny menedżer Rick Sund.

Hill prowadził koszykarzy Sonics od stycznia 2006 roku. W zakończonych przed dwoma tygodniami rozgrywkach regularnych jego podopieczni wygrali tylko 31 spotkań, ponosząc 51 porażek, odnotowując najgorszy wynik od ponad 20 lat.

Funkcji generalnego menedżera nie będzie już pełnił Sund, który został przesunięty na inne stanowisko w strukturach klubu. Na razie będzie on nadzorował zakupy graczy, którzy mają wzmocnić skład przed nowym sezonem.

Właściciele drużyny z Seattle uznali, iż sytuacja jest na tyle poważna, że w szukanie nowego trenera i generalnego menedżera zaangażują się osobiście prezes Supersonics Clay Bennett i wiceprezes Lenny Wilkens, były zawodnik tego zespołu.

Źródło informacji: PAP/INTERIA.PL

Rick Carlisle nie będzie trenerem Indiany Pacers

Klub Indiana Pacers ogłosił dzisiaj, że Rick Carlisle nie będzie trenerem Pacers w przyszłym sezonie NBA. Carlisle będzie miał jednak możliwość podjęcia w klubie innego stanowiska.

W czterech sezonach jako główny trener Carlisle może poszczycić się bilansem 181 zwycięstw i 147 porażek. Pacers kwalifikowali się w tym czasie trzykrotnie do playoff. W sezonie 2003/04 grali w finale konferencji. W tym samym sezonie klub ustanowił rekord wszechczasów w ilości zwycięstw w sezonie zasadniczym. Indiana wygrała wtedy 61 spotkań przegrywając zaledwie 21.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jestem niemal przekonany , że Carlisle długo czekać na oferty nie będzie . To świetny szkoleniowiec . Jeden z najlepszych w lidze . Myślę , że przejdzie do Minnesoty lub Memphis . Natomiast jego miejsce zapewne zajmie również młody ale już z sukcesami trener o wyrobionej marce i preferujący niemal identyczną koszykówkę - Mike Fratello , były trener właśnie Memphis . Nie wierzę , by Indiana miała zmienić styl dlatego GM pewnie będzie szukał podobnego do Carlisle kołcza .
 
W 2

wislak

Forum VIP
A ja mam pytanko...

jak to jest z przewinieniami... po ilu sie schodzi,a po ilu są wolne itp? Albo z przewinieniami technicznymi... Kiedy trzeba zejsc do szatni? prosze o szczegółową odpowiedz. z gory dzieki

Poza tym prosze o odp na pytanie klika postow wyzej... nie ma tu znawcow NBA??
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ellis zrobił największy postęp

Koszykarz Golden State Warriors - Monta Ellis, otrzymał nagrodę za największy postęp dokonany w ostatnim roku spośród zawodników występujących na parkietach zawodowej ligi NBA.

W głosowaniu dziennikarzy otrzymał dwa punkty więcej niż Kevin Martin z Sacramento Kings. To najmniejsza różnica na dwóch czołowych miejscach w historii tego wyróżnienia (poprzednio cztery punkty między Scottem Skilesem, a Kevinem Gamblem w 1986 roku). Trzecie miejsce zajął gracz Utah Jazz - Deron Williams.

Ellis w tym sezonie zdobywał średnio 16,5 pkt w meczu oraz notował 4,1 asysty i 3,2 zbiórki. Zespół &quot;Wojowników&quot; po raz pierwszy od 12 lat awansował do fazy play off. W pierwszej rundzie po dwóch meczach rywalizacji z Dallas Mavericks jest remis 1-1.

PAP

Dimitris Diamantidis najlepszym obrońcą Euroligi

W Grecji nazywają go Spiderman, z powodu jego fantastycznych przechwytów, jednak podczas ostatnich Mistrzostw Świata, kiedy to Grecja zdobyła srebro, Dimitris Diamantidis dostał nowy przydomek: 3D. Skrót ten oznacza: DimitrisDiamantidis Defense. Ten 26 letni zawodnik Panathinaikosu Ateny zdobył to trofeum już po raz trzeci z rzędu. Diamantidis gra na pozycji rozgrywającego, co nie przeszkodziło mu dotrzeć aż na 13 miejsce wśród blokujących w Eurolidze. Dimitris jest w tej kwalifikacji jedynym wśród 25 najlepszych, który ma mniej niż 2 metry wysokości. 3D jest także w pierwszej piątce Euroligi pod względem przechwytów i asyst. Na kolejnych miejscach do tytułu najlepszego obrońcy znaleźli się kolejno: Pablo Prigioni (Tau Ceramica), Fred House (Tau Ceramica), J.R. Holden (CSKA Moskwa), Ricky Rubio (DKV Joventut).

nba.pl

Generalni menadżerowie wybraliby Nowitzkiego

Wśród generalnych menadżerów NBA odbyło się nieformalne głosowanie na MVP sezonu. Każdy z nich mógł wybrać 3 zawodników. Za pierwsze miejsce przyznawano 5 punktów, za drugie 3 punkty i za trzecie 1 punkt. Dirk Nowitzki, który w sezonie zdobywał średnio 24,6 punktu i 8,9 zbiórki, dostał 17 razy pierwsze miejsce i 8 razy drugie, zbierając w sumie 109 punktów. Na drugim miejscu znalazł się najpoważniejszy konkurent do tej nagrody Steve Nash, który zebrał 82 punkty. Jako trzeciego wybrano Kobe Bryant&#39;a, który zebrał 21 punktów.

Menadżerowie brali udział także w innych głosowaniach, w których wybierali Pierwszoroczniaka Roku (1. Brandon Roy z Portland Trail Blazers, 2. Andrea Bargnani z Toronto Raptors, 3. Randy Foye z Minnesota Timberwolves), Obrońcę Roku (Marcus Camby z Denver Nuggets), Trenera Roku (Avery Johnson z Dallas Mavericks), Najlepszego Zmiennika (Leandro Barbosa z Phoenix Suns) oraz Zawodnika który poczynił największe postępy (Kevin Martin z Sacramento Kings).

nba.pl

Czy da radę z Division I do NBA ?

Najlepszy strzelec z amerykańskiej ligi koszykówki Division I Reggie Williams postanowił opuścić swój zespół Virginia Military Institute i wziąć udział w Drafcie NBA (Nowy Jork, 18 czerwca 2007). Zawodnik, który średnio zdobywał 28,1 punktu powiedział, że nie zamierza zatrudniać agenta. &quot;Czuję że miałem bardzo dobry sezon i chcę przeprowadzić rekonesans, czy mógłbym zagrać na wyższym poziomie&quot;. Skrzydłowy VMI 4 razy miał zdobycze ponad 40 punktowe i 15 razy ponad 30 punktowe. Williams jest 3 najlepszym strzelcem VMI z wynikiem 1861 punktów.

nba.pl
 
W 2

wislak

Forum VIP
Syn Michaela Jordana ma grać w Illinois

Syn słynnego koszykarza Michaela Jordana, Jeffrey zamierza studiować na uczelni stanowej w Illinois i grać w koszykówkę w uniwersyteckiej drużynie.

Jordan, o wzroście 188 cm, obrońca w szkolnym zespole Loyola Academy w Wilmette (stan Illinois), napisał w piątkowym komunikacie, że zdecydował się na Illinois i będzie grał w koszykówkę sporadycznie. Z tego powodu nie dostanie stypendium sportowego.

Jordan junior grał trzy lata w pierwszej piątce zespołu Loyola Academy i dwa lata w All Catholic League.

W środę poinformował o swych planach trenera zespołu uniwersyteckiego Illinois Bruce&#39;a Webera. Przepisy uniwersyteckiej koszykówki (NCAA) zabraniają trenerowi lub jego personelowi komentowania spraw graczy przed ich zarejestrowaniem w klubie.

Marcus Camby najlepszym obrońcą NBA

Marcus Camby z Denver Nuggets został uznany obrońcą roku w zawodowej lidze koszykówki NBA.

Camby, który uczestniczy obecnie w pierwszej rundzie play off, zdecydowanie wyprzedził Bruce&#39;a Bowena (San Antonio), Tima Duncana (San Antonio), Shawna Mariona (Phoenix) i Shane&#39;a Battiera (Houston).

Ben Wallace (Chicago), który czterokrotnie był honorowany tytułem najlepszego obrońcy NBA w pięciu ostatnich sezonach, zajął tym razem szóste miejsce.

Źródło informacji: PAP/INTERIA.PL

Don Nelson ukarze swoich koszykarzy

Trener Golden State Warriors Don Nelson ogłosił na konferencji prasowej, że ma zamiar ukarać swoich dwóch zawodników, którzy zostali wyrzuceni z boiska w drugim, przegranym 99-112 spotkaniu z Dallas Mavericks. Baron Davis i Stephen Jackson zostali usunięci z meczu po głupich przewinieniach technicznych. &quot;Nie widzę w tym sensu, pracowaliśmy bardzo ciężko aby dostać się do fazy playoff, a kiedy się dostaliśmy, nie możemy normalnie grać, ponieważ dwóch ważnych zawodników nie potrafiło kontrolować swoich emocji i zostali wyrzuceni. Chcę abyśmy grali z pasją, chcę abyśmy grali z emocjami, ale jednocześnie respektując decyzje sędziów.&quot;. Nelson nie ujawnił jaka to będzie kara, ale obiecał że będzie dotkliwa.

Mavericks podobną lekcję mają już za sobą. W zeszłorocznych playoff ukarani zostali Jason Terry na jeden mecz (za uderzenie Michael&#39;a Finley&#39;a), D.J. Mbenga na 5 spotkań oraz Jerry Stackhouse na jeden mecz (za brutalny faul na Shaquille&#39;u O&#39;Neal). Josh Howard powiedział po meczy: &quot;Można zostać zawieszonym, dlatego zachowujemy spokój. Takie rzeczy przychodzą wraz z doświadczeniem.&quot;.

nba.pl
 
W 2

wislak

Forum VIP
Koszykarz Warriors obraził sędziego

Koszykarz grający w zespole Golden State Warriors, Stephen Jackson został ukarany przez władze ligi NBA grzywna w wysokości 50 tysięcy dolarów za niestosowne zachowanie wobec sędziego, który nakazał mu opuszczenie parkietu.

Miało to miejsce w środę, podczas drugiego meczu pierwszej rundy play off NBA przeciwko Dallas Mavericks. Gdy arbiter prowadzący spotkanie odgwizdał drugi techniczny faul Jacksona, zawodnik słownie wyraził swoje niezadowolenie z tej decyzji i obraził sędziego.

Za komentowanie i sarkastyczny aplauz po niekorzystnych dla Warriors decyzjach sędziego do szatni został odesłany także Baron Davis. Po tych incydentach trener Don Nelson zapowiedział wyciągniecie konsekwencji wobec swoich podopiecznych.

Źródło informacji: PAP/INTERIA.PL
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
A ja mam pytanko...

jak to jest z przewinieniami... po ilu sie schodzi,a po ilu są wolne itp? Albo z przewinieniami technicznymi... Kiedy trzeba zejsc do szatni? prosze o szczegółową odpowiedz. z gory dzieki

Poza tym prosze o odp na pytanie klika postow wyzej... nie ma tu znawcow NBA??
W sktrocie to wyglada tak:

Przewinienia mozemy podzielic na indywidualne, druzyny, techniczne, niesportowe.

Jesli chodzi o przewinienia iddywidualne, to w ciagu meczu mozna popelnic 6 (kiedys 5). Tzn. po 6 juz sie schodzi z boiska i nie wraca... Oprocz tego, czesto sie zdarza, ze zawodnik schodzi na lawke po 3 przewinieniach i po kazdnym nastepnym zeby &quot;ochlonac&quot;. Ale to nie jest zmiana przymusowa. Tzn. jesli sytuacja na boisku wymaga tego zeby dany gracz zostal, bo od tego zaleza losy meczu, to oczywiscie nikt go nie bedzie sciagal...

Przewinienia druzyny
: Czyli wszystkich zawodnikow danego zespolu. Mozna takich popelnic 5 w kazdej kwarcie. (Karane sa one pilka z boku [jesli oczywiscie przewinienie nie jest na zawodniku rzucajacym, bo jesli tak ejst to wtedy sa oczywiscie rzuty wolne. 2/3]) Jezeli granica ta zostanie przekroczona, to kara kazdego nastepnego przewinienia, to 2 rzuty wolne.


Przewinienia techniczne
: po 1. przewinieniu technicznym wykonuje sie 1 rzut wolny (+ jakas kara finansowa, jesli sie nie myle to cos kolo 10 tys. $ dla zawodnika). Po 2. technicznym zchodzi sie do szatni i nie wraca... ????

Warto jeszcze wspomniec o przewinieniach niesportowych, ktore sa karane 2 rzutami wolnymi + pilka z boku dla poszkodowanej druzyny...

Mam nadzieje, ze w miare jasno to wytlumaczylem ;) Jakby jednak nie, to moge sprobowac jeszcze raz... ;)
 
W 2

wislak

Forum VIP
Jeszcze co do przewinien druzyny: czy faul przy rzucie jest tez zaliczany? Bo czy jest taka mozliwosc zeby faul przy rzucie za trzy był szóstym z kolei w danej kwarcie to wtedy sie 5 wolnych rzuca? I kto rzuca dane wolne?

Ale ogolnie to wielkie dzieki,super wytłumaczone.
I jeszcze tech faul: za co on jest? wiem ze np jak sie z sedziego smieje itp, ale czym on sie rozni od niesportowego?
 
M 0

magy84

Użytkownik
Jeszcze co do przewinien druzyny: czy faul przy rzucie jest tez zaliczany? Bo czy jest taka mozliwosc zeby faul przy rzucie za trzy był szóstym z kolei w danej kwarcie to wtedy sie 5 wolnych rzuca? I kto rzuca dane wolne?
faul przy rzucie za trzy = rzucany jeszcze 1 osobisty !! to taka sama zasada jak rzut przy koszu z faulem trafiony (2 + 1 osobisty) a nietrafiony to 2 osobiste !! faul przy rzucie za 3 pkt nitrafiony to 3 rzuty osobiste !! chyba ????
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Jeszcze co do przewinien druzyny: 1. czy faul przy rzucie jest tez zaliczany? 2. Bo czy jest taka mozliwosc zeby faul przy rzucie za trzy był szóstym z kolei w danej kwarcie to wtedy sie 5 wolnych rzuca? 3. I kto rzuca dane wolne?

4. Ale ogolnie to wielkie dzieki,super wytłumaczone.
I jeszcze tech faul: 5. za co on jest? wiem ze np jak sie z sedziego smieje itp, ale 6. czym on sie rozni od niesportowego?
Hm.. Nie wiem czy dobrze zrozumialem... ale jesli tak to:

Ad 1. Wszytkie faule sa zaliczana, czyli te przy rzucie tez. Czyli moga byc 2 skrajne sytuacje. 1. Jesli wszsytkie pierwsze 5 fauli jest &quot;normalnych&quot;, to wtedy wszytkie sa karane pilka z boku. 2. sytuacja, to ze wszytkie pierwsze 5 fauli sa wszytkie przy rzutach wiec kazdy jest karany rzutami osobistymi. A po przekroczeniu 5 fauli druzyny w kwarcie kazdy nastepny, niezaleznie od tego czy jest &quot;normalny&quot; czy przy rzucie karany jest rzutami osobistymi.

Ad 2. TAka sytuacja nie jest mozliwa. Tzn. przy 6. faulu: jesli jest to &quot;normalny&quot; faul, to wykonuje sie 2 rzuty osobiste. Jesli jest to faul przy rzucie ze 2 pkt. to wykonuje sie rowniez 2 rzuty osobiste. Jesli jest to faul przy rzucie za 3 pkt. To analogicznie 3 rzuty osobiste.

Ad 3.
W/w faule wykonuje poszkodowany

Ad 4. Nie ma sprawy :spokodfhgfh: polecam sie na przyszlosc ????

Ad 5. To roznie. Decyduje o tym sedzia, najczesciej sa to: krytykowanie sedziego, niecenzuralne slowa skierowane przeciwko niemu. Agresywne zachowanie w stosunku do graczy przeciwnej druzyny, trenera przeciwnej druzyny... i tak moza jeszcze wymieniac.. ???? ale wiadomo o co chodzi. &quot;Niegrzeczne zachowanie&quot; ;) Bardzo to subiektywna ocena.. Przypomina mi sie niedawny faul tech. jakim zostal ukarany Tim Duncan, nie pamietam w jakim meczu, za krytykowanie decyzji sedziego (zreszta mial racje). Zszedl wiec z boiska, aby ochlonac.. Po doslownie minucie, miala miejsce kolejna fatalna decyzja sedziego, co rozsmeiszylo cala ekipe San Antonio siedzacej na lawce (w tym TD) i w tej wlasnie chwili siedzacy na lawce TD dostal 2 techniczne przewinienie i musial przejsc sie do szatni... Ale spoko, bo z tego co wiem, to sedzia ten zostal juz zawieszony.... (to zreszta byl najstarszy &quot;aktywny&quot; sedzia). Dobra, koncze juz ta dygresje, bo pewnie niezle przynudzam...

Ad 6. Hm.. Wydaje mi sie ze najprostrze wytlumaczenie to takie: ze faul techniczny jest tak jakby poza gra. Natomiast niesportowy w czasie gry... I z reguly sa to faule brutalne. Np. Jesli jest taka sytuacjja, typu szybka kontra, tak ze zawodnik atakujacy ma przed soba tylko kosz, a za soba biegnie juz jakis obronca druzyny przeciwnej i widzi ze nie ma szans aby go powstrzymac/zablokowac, wiec specjalnie BRUTALNIE fauluje. Lub, jesli ktos walczy &quot;lokciami&quot;. Lokciem dostac w twarz, to tez raczej nie przypadek i raczej brutalne, wiec takie te sa czesto zaliczane do fauli niesportowych...


Mam nadzieje, ze cos da rade zrozumiec z tego belkotu mojego ;) jakby to to pytaj! ????

pozdro!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT:


Ad 1, 2. tak jak zauwazyli to moi przedmowcy ;) zapomniaelm dodac, ze sytuacja dotyczy fauli przy rzucie nietrafionym.. Bo jesli jest trafiony, to tak jak wspomnieli jesli byl to faul przy rzucie tafionym za 2, to punkty sa zaliczone i oprocz tego 1 rzut osobisty akcja &quot;and 1&quot; ???? I tak samo przy rzucie za 3. Jesli jest trafiony, to punkty sa zaliczone i dodatkowo 1 rzut osobisty

Ad 3. Jesli chodzi o rzuty po faulu technicznym to wykonuje to dowolny gracz, czyli z reguly najleprzy w tym fachu ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
No miha wszystko wyjasnil ;) dzial sie troche rozruszal ;P

poprzednicy nie odpowiadali na temat ;) takie banały to znam chcodzilo mi o szczegóły ktore w pelni wyjasnil miha ;)

jesszcze raz dzieki ;)

a moze znasz odp na pytanie z poprzedniej strony tematu prawie na samym dole?
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
dzeki, tak myslalem ale mi cos nie pasowalo. czy mecz miedzy zespolami zakonczony dogrywka jest liczony jako remis do h2h w tym wypadku czy normalnie? i potem co, roznica pktow? bo mi by wyszło ze to Cavs mieli lepszy bilans niz Bulls, a to byki były wyżej
NIe ma czegos takiego jak remis w US Sports, liczy sie wynik koncowy, chocby byl ustukany po 8 dogrywkach.

Po drugie Cavs byli wyzej niz Bulls :]
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Ale to chyba chodzilo o to, ze w tym czasie, (bo to z 20.04 chyba post.) mili tyle samo W-L. h2h mieli taki sam bo 2-2. I jak wtedy sie ustala kolejnosc..?

Ja szczerze mowiac to nie wiem... Jedyne co mi do glowy przychodzi to kolejnosc alfabetycznaa.. ;)
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ale to chyba chodzilo o to, ze w tym czasie, (bo to z 20.04 chyba post.) mili tyle samo W-L. h2h mieli taki sam bo 2-2. I jak wtedy sie ustala kolejnosc..?

Ja szczerze mowiac to nie wiem... Jedyne co mi do glowy przychodzi to kolejnosc alfabetycznaa.. ;)
No! ;) miha jak zwykle jedyny zrozumial ???? Byla kolejka do konca mieli taki sam bilans, h2h identyczne 2:2. Jedynie w malych pktach lepsi byli Cavs a w tabeli Bullsi byli na 2 a Cavsi na 5 miejscu...
wiem ze to są szczegóły ale mnie to ciekawi :p Moze bilans w danej konferencji albo dywizji?? Jak ktos wie to smialo pisac! ????
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Ogłoszono drużynę najlepszych obrońców

Skrzydłowy San Antonio Spurs Tim Duncan po raz dziesiąty z rzędu został wybrany do pierwszej piątki najlepszych obrońców ligi koszykówki NBA. Skład drużyny to wynik głosowania trenerów (nie mogli głosować na swoich podopiecznych).

Jako środkowy w zespole po raz pierwszy w karierze znalazł się Marcus Camby (Denver Nuggets), który wcześniej odebrał przyznawaną przez dziennikarzy nagrodę dla najlepszego obrońcy. Najwięcej głosów zebrał jednak kolega klubowy Duncana - Bruce Bowen, dla którego było to siódme wyróżnienie.

- Szczerze mówiąc, obok mistrzostwa, wyróżnienia dla najlepszego gracza defensywy to jedyne cele jakie stawiałem sobie przed tym sezonem. Skupiam się jednak na walce o tytuł - przyznał Camby przed poniedziałkowym meczem ze Spurs.

Z graczy obwodowych szkoleniowcy wyróżnili lidera Los Angeles Lakers Kobe Bryanta (wybrany po raz siódmy) oraz debiutanta w tym gronie - Raję Bella z Phoenix Suns.

Drugą drużynę sezonu 2006/07 stanowią: Ben Wallace, Kirk Hinrich (obaj Chicago Bulls), Jason Kidd (New Jersey Nets), Tayshaun Prince (Detroit Pistons) oraz Kevin Garnett (Minnesota Timberwolves).


interia.pl
 
W 2

wislak

Forum VIP
:wowsdf: troche dziwny ten skład... A gdzie Nowitzki, Nash, LBJ czy kilku innych znancyh, lubianych i swietnie grających...
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
:wowsdf: troche dziwny ten skład... A gdzie Nowitzki, Nash, LBJ czy kilku innych znancyh, lubianych i swietnie grających...
Przecież wybierano najlepszych obrońców a nie atakujących :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom