>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na temat piłki w Niemczech - newsy, transfery 2013/2014

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Po pięciu żółtych kartkach.
Ale nie z rzędu - niezależnie. Teilweise pytał o mecze jeden za drugim. Ja nie znam dokładnie książki z przepisami, ale wydaje mi się że nie ma tam takiej sytuacji, tylko normalnie pięć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Trener Schalke 04, Jens Keller przyznał, że napastnik Klaas-Jan Huntelaar nie zagra już w tym roku w piłkę. Przerwa w grze Holendra może się nawet przedłużyć, o ile ten zdecyduje się na operację kontuzjowanego kolana.
no to Schalke, będzie miało poważny problem ...
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Mam pytanie za 100 punktów. Pamięta może ktoś w jakim meczu i w jakich okolicznościach, bramkarz St.Pauli Phillip Tschauner zdobył w II lidze niemieckiej bramkę?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mam pytanie za 100 punktów. Pamięta może ktoś w jakim meczu i w jakich okolicznościach, bramkarz St.Pauli Phillip Tschauner zdobył w II lidze niemieckiej bramkę?
Wikipedia i Google takie rzeczy szuka w kilka minut :].
On 1 April 2013, in the last moments of a 2. Bundesliga match at home against SC Paderborn 07 with St. Pauli trailing 1–2, Tschauner scored off a corner kick to tie the match. It was his first ever goal in professional football
http://www.youtube.com/watch?v=kQaeXxQI5E0
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Gertjan Verbeek trenerem FC Nurnberg
Gertjan Verbeek został nowym trenerem FC Nurnberg. Jak informuje Kicker, 51-letni szkoleniowiec poprowadzi klub w najbliższym meczu ligowym ze Stuttgartem.
Holender ma podpisać z niemieckim klubem 2,5 letni kontrakt, trwający do końca czerwca 2016 roku. Na stanowisku zastąpi zwolnionego kilkanaście dni wcześniej Michaela Wiesingera. Celem wyznaczonym nowemu szkoleniowcowi jest utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Verbeek był ostatnio trenerem AZ Alkmaar, z którego został zwolniony na rzecz Dicka Advocaata. Wcześniej prowadził inne kluby Eredivisie - Heracles Almelo, Heerenveen oraz Feyenoord.
http://bundesliga.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&amp;amp;artykul=262208
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Kompromitacja bramkarza SC Freiburg. Trzy gole, trzy żenujące błędy... trzy!
&lt;iframe frameborder=&quot;0&quot; width=&quot;480&quot; height=&quot;270&quot; src=&quot;http://www.dailymotion.com/embed/video/x16hr8w&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;br /&gt;&lt;a href=&quot;http://www.dailymotion.com/video/x16hr8w_freiburg-0-3-hamburger-sv-all-goals_sport&quot; target=&quot;_blank&quot;&gt;Freiburg 0-3 Hamburger SV All Goals&lt;/a&gt; &lt;i&gt; przez &lt;a href=&quot;http://www.dailymotion.com/all-goals&quot; target=&quot;_blank&quot;&gt;all-goals&lt;/a&gt;&lt;/i&gt;
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
-wzial w łape
Też tak pomyślałem gdy wczoraj to oglądałem. Ja jestem daleki, żeby oskarżać kogoś o handel meczami, ale to co on wyczyniał to jest rzecz niespotykana. Ma piłkę - niby ma i wypuszcza, wychodzi za daleko i jeszcze raz wypluwa pod nogi napastnika.
A tam pierdolenie... a o Saschy Burchercie już nikt nie pamięta? Ten to spieprzył jeszcze w gorszym stylu...
Nie o styl chodzi, tylko to jakoś mi nie pasuje do realiów BL. Co jakiś czas są &quot;dziwne&quot; sytuacje i ta niewątpliwe do &quot;dziwnych&quot; należy.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Pomyłki bramkarskie były, są i zawsze będą czymś normalnym. Zwłaszcza jeśli mówimy o takich jak Baumann. No ludzie, przecież to nie jest golkiper pokroju Neuera. Zły dzień i tyle. Jak nie idzie to nie idzie. Gość się zagotował po pierwszej pomyłce, potem poszło jak lawina. Ale absolutnie nie posądzałbym że cokolwiek sprzedał. Hamburg wygrałby to i bez żadnej pomocy. Na poczekaniu mogę napisać dziesiątki podobnych pomyłek w pierwszej lidze przez ostatnie kilkanaście lat. Nie doszukiwałbym się jednak drugiego dna.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Technologia z dnia na dzień idzie na przód, a w piłce dalej zdarzają się takie sytuacje jak ta.. Trochę śmieszne i zarazem żałosne. I nie trafiają do mnie żadne tłumaczenia, że błędy sędziowskie są częścią futbolu itd. - było to najzwyczajniej w świecie zwykłe złodziejstwo na drużynie Hoffenheim. Mam nadzieje, że cała ta sytuacja przyczyni się przynajmniej do zamontowania czujników na liniach bramkowych, bo powinno być to zrobione już jakiś czas temu.

A pinokio Kiessling stracił u mnie cały szacunek. Ewidentnie można było dostrzec, że się chwyta za głowę i doskonale widział, że piłka wpadła w boczną siatkę. No ale cóż, jak się jest człowiekiem bez honoru..
Co do wczorajszej sytuacji z Baumannem, to według mnie nie ma co się doszukiwać w tym drugiego dna. Jestem tego samego zdania co @Hansa, Baumann zrobił jeden karygodny błąd, a potem się już posypało. Nie bez znaczenia może być też fakt, że bramkarz Freiburga miał wczoraj pod nieobecność Schustera opaskę kapitana - dodatkowa presja itd. Takie dni się zdarzają, po prostu..
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Kompromitacja ligi niemieckiej. Naprawdę sądziłem, że samozwańczo postępowa Bundesliga postawi się w opozycji do betonowej FIFA i przyklaskującego im skostniałego Platiniego. Władze ligi mogły sporo na tym kazusie wygrać, a zamiast tego dali d**y na całej linii.
Farsa. Farsa z żenującym zakończeniem.
Wszystkim klubom w Bundeslidze proponuję pozakładanie ekstra kieszonek w bocznych siatkach. Napastnik nie ma szans trafić do bramki? Niech celuje w boczną siatkę, jest spora szansa, że sędzia uzna gola ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pomyłki bramkarskie były, są i zawsze będą czymś normalnym. Zwłaszcza jeśli mówimy o takich jak Baumann.
Wybacz, ale ogladając te puszczone babole na mysl przychodzi mi tylko Jojko i jego sławny występ. Przeciez Baumann łapał te piłki i wypuszczał...są pewne granice błędów.
 
A 1

andn

Użytkownik
Przy tym co teraz gra Borussia, to Bayern może być spokojny o wynik meczu. Pewnie obronią mistrza i zaliczą co najmniej półfinał LM.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Potwierdzam. Borussia w obecnej formie i z kontuzjami (Hummels m.in.) nie jest w stanie osiagnac lepszego wyniku niz remis, pomimo, ze gra u Siebie z Bayernem.
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Nie Hummels, a Subotic wypadł do końca sezonu (prawdopodobnie jako zabezpieczenia na SO przyjdzie Manuel Friedrich). To, że Borussia przegrała z Arsenalem i Wolfsburgiem nie oznacza tego, że są słabi. Już nie pamiętasz jak rok temu Bayern u siebie przegrał z tym samym Arsenalem 0-2 w rewanżu gdzie został skreślony przez większość, a jak skończył sezon wiadomo. Zanim zagrasz na Bayern prześledź ostanie spotkania w Dortmundzie jak się kończyły i weź pod uwagę, że mecz odbędzie się po przerwie reprezentacyjnej. Troszkę rozwagi
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Łapcie wysokie kursy na Bayern póki jeszcze takowe są.
Hummels wypada do końca roku. Schmelzer na trzy tygodnie. Borussia w hicie ogromnie osłabiona. (+ Subotić, Piszczek, Guendogan)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom