>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na temat pilki w Niemczech - newsy, transfery - sezon 2015/16

Status
Zamknięty.
badi 51

badi

Użytkownik
de Bruyne za 75 milionow euro przechodzi do Manchesteru City. Dla Wolfsburga deal tysiaclecia.
http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/startseite/633663/artikel_kevin-de-bruyne-wechselt-zu-manchester-city.html
Ja wiem czy taki deal tysiąclecia ?? Na pewno nie jest aż tyle wart więc to plus dla wilków, mimo to Kevin to bardzo dobry grajek i ofensywa na pewno sporo na tym straci w kontekście LM i walki w BL bo w tym roku walka o bezpośredni awans do LM może być bardzo zacięta.
VFL to taki klub w którym kasa aż tak bardzo się nie liczy, bo mają jej dość i bez tego transferu by mogli zrobić poważne zakupy, klub go sprzedał pewnie tylko dlatego że taka była wola zawodnika. Okienko się kończy za kilka dni, zobaczymy jakie ruchy wykona zarząd wilków, zapewne już mają jakiegoś zawodnika w jego miejsce albo i dwóch upatrzonych. Tylko teraz pytanie czy ten ktoś będzie równie dobry ? Ja myślę że nie, a jak już wspomniałem w Wolfsburgu kasy mają dość.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Kwestia sportowa osobno, kwestia finansowa osobno. Moga stracic sportowo na odejsciu Belga, ale wcale nie musza. Nawet jesli nikogo nie sprowadza na jego miejsce teraz, to ktos moze spokojnie wystrzelic z forma. Hecking swietnie prowadzi zespol wiec bym sie nie zdziwil, moze w koncu Schürrle? Co do finansow - mimo stabilnej i bardzo komfortowej sytuacji finansowej Wilkow rezygnacja z 75 milionow euro bylaby dzialaniem na szkode klubu i tyle. Sorry, ale de Bruyne mimo fantastycznej gry w poprzednim sezonie to jednak nie Messi czy Ronaldo. Gdyby chodzilo o Bendtnera to co innego, za niego i 100 baniek to malo xD
 
C 0

czambalala

Użytkownik
&quot;Julian Draxler przeniesie się do VfL Wolfsburg.

Według najnowszych doniesień &#39;&#39;Sky Sport News&#39;&#39;, Juventus przegrał batalię o utalentowanego niemieckiego zawodnika z ligowym rywalem Schalke.

Tym samym długa transferowa saga ma niespodziewane zakończenie. Pełen ambicji Wolfsburg po odejściu Kevina de Bruyne oraz Ivana Perisicia sięgnął głęboko do kieszeni i sfinalizował transfer 21-letniego zawodnika.

Draxler wkrótce przejdzie testy medyczne i podpisze z ekipą &#39;&#39;Wilków&#39;&#39; długoterminowy kontrakt. Kwota w chwili obecnej jest tajemnicą.&quot;
 
badi 51

badi

Użytkownik
Czyli jednak sprzedaż za taką kwotę KdB była dobrą opcją, Draxler jak będzie w szczytowej formie to jest ten sam poziom gdzieś, a jest do tego młodszy. Co do Dante, przeplata b. dobre mecze raz na jakiś czas totalną betonową akcją, no ale w sumie to też fajne wzmocnienie.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Draxler kosztował 36m€. Wolfsburg weźmie jeszcze Praeta. Mam tylko nadzieje, że Julian będzie grał jako &quot;10&quot;, bo na skrzydło się nie nadaje.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Januzaj w Dortmundzie.
Najprawdopodobniej Grosskreutz z Dortmundu do Galatasaray, Robbie Kruse z Leverkusen do Stuttgartu, a Hernandez z ManU do Leverkusen
/marq dodatkowo Aaron Hunt w Hamburgu, do Newcastle wędruje Lasogga, Kuba w Fiorentinie, Perisić w końcu w Interze.
 
A 18

andrzej77

Użytkownik
Panowie, szybkie pytanie - co sądzicie o Olkowskim? Bardzo mnie rozczarował swoją postawą podczas meczów reprezentacji. Nie śledziłem FC Koeln w tym sezonie, ale czytałem informacje, że kompletnie rozczarowuje. Szkoda, bo jeszcze nie tak dawno mieliśmy dwa polskie obozy - BVB i FC Koeln, a teraz został nam tylko Piszczek z Olkowskim.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Ostatnio miałem przyjemność oglądać mecz U19 piłkarzy Leverkusen w ekipie aptekarzy zagrał w pierwszym składzie obywatel Polski Rudolf Gonzalez czy wie ktoś coś więcej na temat tego piłkarza??czy jest zainteresowany gra dla Polski
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Ostatnio miałem przyjemność oglądać mecz U19 piłkarzy Leverkusen w ekipie aptekarzy zagrał w pierwszym składzie obywatel Polski Rudolf Gonzalez czy wie ktoś coś więcej na temat tego piłkarza??czy jest zainteresowany gra dla Polski
gdzie masz info ze to Polak? Bo ja mam wszedzie ze to Niemiec i gral w kadrach juniorskich Niemiec. Jedynym Polakiem w Leverkusen u19 jest Tomek Kucz - 16-letni bramkarz ktory w tym sezonie zagral juz dwa razy w juniorskiej Lidze Mistrzow.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Marco Reus to znakomity piłkarz, ale ma bardzo poważną wadę - prześladują go kontuzje. W czwartek doznał kolejnej i nie może zagrać w niedzielnym spotkaniu derbowym z Schalke 04.

Reus ma problem z mięśniem przywodziciela. Oficjalna diagnoza wykluczyła możliwość wystąpienia gwiazdy BVB w jednym z najważniejszych dla niej meczów, czyli derbach Zagłębia Ruhry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom