>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na temat pilki w Niemczech - newsy, transfery - sezon 2015/16

Status
Zamknięty.
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
&quot; A jednak! Bayern Monachium postanowił ściągnąć nowego zawodnika na Allianz Arenę, który ma być wzmocnieniem klubu w obliczu urazów Jerome&#39;a Boatenga i Javiego Martineza. Wcześniej pisaliśmy o tym, że według informacji magazynu Bild pojawiło się zainteresowanie.

Bayern Monachium za pośrednictwem serwisu fcb.de potwierdził, że zawodnik podpisał umowę z Dumą Bawarii do końca tego sezonu. Zawodnik przyszedł do Monachium ze Spartaku Moskwa na zasadzie wypożyczenia z możliwością wykupu.

Serdar Tasci urodził się 24 kwietnia 1987 w Esslingen am Neckar. Mierzy 186 cm wzrostu, waży 75 kg. Niemiec grał już w Bundeslidze - spędził kilkanaście lat w ekipie VfB Stuttgart. Tasci jest wychowankiem małego klubu SC Altbach. Następnie grał w juniorach Stuttgarter Kickers, a w lutym 1999 roku trafił do młodzieżowego zespołu VfB Stuttgart. W sezonie 2005/2006 awansował do amatorskiej drużyny grającej w Regionallidze Południowej.

Do tej pory nowy zawodnik Bayernu Monachium zagrał w 14 spotkaniach dla reprezentacji Niemiec - 20 sierpnia 2008 zadebiutował w pierwszej reprezentacji Niemiec. Wraz reprezentacją zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Świata 2010, występując w meczu o 3. miejsce.

Serwis transfermarkt.de wycenia zawodnika na 5 mln euro. W obecnym sezonie 28-latek rozegrał dla Spartaku Moskwa 17 spotkań w których zdobył 2 bramki i spędził ogółem 1.517 minut na boisku. Koszt wypożyczenia to 2.5 mln euro. Jeśli klub zdecyduje się na wykupienie zawodnika, wówczas przeleje na konto Rosjan kolejne 10 milionów euro.&quot;
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Spekulacje w dzisiejszym &quot;Bildzie&quot; - na podstawie artykułu w &quot;The Sun&quot; - na temat przejścia Roberta Lewandowskiego do Man. City w ślad za trenerem Pepe Guardiolą:
Wie die englische Tageszeitung „The Sun“ berichtet, soll Bayern-Stürmer Robert Lewandowski (27) Trainer Pep Guardiola (45) zu Manchester City folgen.
http://www.bild.de/sport/fussball/robert-lewandowski/folgt-er-pep-zu-man-city-44398886.bild.html
.............
Wolałbym, aby Lewy nie poszedł do Man.City - gdyż historia lubi się powtarzać, a wiemy jak skończyła się przygoda z tym klubem innego kapitana naszej reprezentacji Kazimierza Deyny, który w 1978 roku po Mundialu w Argentynie przeszedł z Legii do MC, gdzie z Kazika który był niekwestionowanym &quot;królem środka pola&quot;, chcieli zrobić napastnika...
Trener miał do Deyny pretensje, że.... jego zmiany rytmu gry i podania są zaskakujące przede wszystkim dla kolegów z drużyny, gdyż oni nie wiedzą że nagle nastąpi przerzut w inny sektor pola, bo tak się w Anglii nie gra! ????
Dlatego Deyna został przesunięty do rezerw MC ,a że był na takie traktowanie zbyt dumny, to rozstał się z MC i wyjechał do USA.
 
gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
Swoją drogą taka informacja w środku sezonu to głupia sprawa.Guardiola powinien po sezonie ogłosić gdzie będzie teraz pracował.Według mnie szanse Bayernu na wygranie LM spadły drastycznie po takiej decyzji.Pomyślcie,jestescie piłkarzami takiego Bayernu i trenuje was gość który już wypiął się na was i chce dokończyć tylko sezon z wami ,bo w przyszłym sezonie dostanie niebotyczną gażę,skąd brać tu motywację by coś z nim wygrać ? To trochę jak Real z Benitezem,wiedzieli że pewnie długo już tu nie popracuje więc przyspieszyli jego odejście ????
Ligę mają i tak pewna bo choćby Borussia stawała na głowie to i tak z Bawarczykami szans nie mają.

Edit: Od sezonu 2019/2020 Guardiola trenerem PSG !! Zarobki 60 mln euro !! ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
Swoją drogą taka informacja w środku sezonu to głupia sprawa.Guardiola powinien po sezonie ogłosić gdzie będzie teraz pracował.Według mnie szanse Bayernu na wygranie LM spadły drastycznie po takiej decyzji.Pomyślcie,jestescie piłkarzami takiego Bayernu i trenuje was gość który już wypiął się na was i chce dokończyć tylko sezon z wami ,bo w przyszłym sezonie dostanie niebotyczną gażę,skąd brać tu motywację by coś z nim wygrać ? To trochę jak Real z Benitezem,wiedzieli że pewnie długo już tu nie popracuje więc przyspieszyli jego odejście ????
Ligę mają i tak pewna bo choćby Borussia stawała na głowie to i tak z Bawarczykami szans nie mają.

Edit: Od sezonu 2019/2020 Guardiola trenerem PSG !! Zarobki 60 mln euro !! ????
Chłopie sam pomyśl a nie wypizujesz dyrdymały...
Nikt sie na nikogo nie wypiął. Zawodnicy i zarząd już od dłuższego czasu czuli, że Pep nie przedluzy kontraktu. Słynne powiedzenie Guardioli o okresie 3 sezonów, jako o optymalnym, wystarczającym czasie na prowadzenie zespołu, po którym daje się juz zauwazyc pewne zmeczenie materiału, weszło w krwioobieg ludziom w Bawarii jakiś czas temu. Wszystko jest jasne i klarowne. Bayern to topowy klub z klasowymi, profesjonalnymi piłkarzami, a nie dzieciakami, które robią na złość nauczycielowi.

Taki Lewandowski to myślisz, że gra dla Guardioli? ???? A co to go obchodzi kto trenuje zespół i jak długo? Kto by nie był trenerem to piłkarz gra przede wszystkim dla siebie i pracuje na swoje nazwisko. Gość jest w najlepszym momencie swojej kariery i bedzie cieniował, bo Guardiola ma za pół roku odejść z Bayernu? Hahahahah, naprawdę zabawne ;]. To samo tyczy sie innych zawodników.

Poza tym, nikt tu nie bedzie grał na zwolnienie trenera, bo trener sam oznajmił z dużym wyprzedzeniem, że odchodzi i wszyscy wiedzą kiedy to nastąpi, więc piłkarze i tak nic tutaj nie przyspieszą, nawet jeśli dla niektórych może to nie jest wymarzony trener. ;) Porównanie do Realu i Beniteza zupełnie nietrafione, coś Ci się pomieszało w głowie.
 
gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
Po pierwsze to nie wiem o jakim okresie 3 sezonów ty mówisz,skoro Bayern to jego drugi klub który trenuje po Barcelonie a tam spędził przypominam 4 sezony.I jak miał kończyć to poinformował o tym dopiero na sam koniec kwietnia a nie w połowie sezonu.Po za tym jak czytałem na polskiej stronie kibiców Bayernu to tam wielu się nastawiało że jednak on przedłuzy kontrakt.
Po drugie myślisz że Bayern to samograj ? Pamiętasz co było z Barcelona ,też wszyscy uważali Barcelonę za samograj a jednak tak nie było.Jednak trener musi miec większy wpływ na wynik niż się może wydawać skoro kluby kiedy nie wygrywają po najpierw wyrzucają trenerów a nie piłkarzy.Wiem że polska liga to może kiepski przykład no ale co było z Lechem w tym sezonie.
Ja napisałem że to TROCHĘ tak jak z Realem Beniteza,gdzie ja niby napisałem że Bayern będzie grał na zwolnienie Guardioli.Naucz się czytać.Chodziło mi o to że potraktował ich wyjątkowo przedmiotowo,tak jakby pokazał że Barce szanuje a Bayern to dla niego tylko zabawka,która mu się już znudziła.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Po pierwsze to nie wiem o jakim okresie 3 sezonów ty mówisz,skoro Bayern to jego drugi klub który trenuje po Barcelonie a tam spędził przypominam 4 sezony.
No jak to nie wiesz... przecież Ci wyjaśniłem, ze Guardiola powiedzial, że 3 sezony to okres optymalny do pracy w danym klubie. To wlasnie doswiadczenie wyniesione z pracy na Camp Nou sprawiło, że ma takie zdanie. W Barcelonie byl 4 sezony i wlasnie po tym czasie stwierdzil, ze byl tam juz o jeden sezon za długo i czuł się już wypalony. W Bayernie jest 3 sezony i z City tez podpisal na 3. Łapiesz już czy nie bardzo? :grin:
Ja napisałem że to TROCHĘ tak jak z Realem Beniteza,gdzie ja niby napisałem że Bayern będzie grał na zwolnienie Guardioli.Naucz się czytać.Chodziło mi o to że potraktował ich wyjątkowo przedmiotowo,tak jakby pokazał że Barce szanuje a Bayern to dla niego tylko zabawka,która mu się już znudziła.
No napisałeś, że Guradiola sie wypiął na pilkarzy i odchodzi z klubu, w zwiazku z tym oni beda miec problem z motywacja itd. i ze mysli juz tylko o gaży od City :grin:
Tłumaczę Ci raz jeszcze... Nikt na nikogo sie nie wypiął, Pep od dawna wiedział ile czasu bedzie w Bayernie i w klubie tez sie tego domyslali, co nie zmienia faktu, ze po prostu mieli nadzieje, ze jednak zmieni zdanie. Zdania nie zmienil i odchodzi tak jak sobie to zaplanował. Proste. Nikt na nikogo nie jest obrazony. To nie jest &quot;troche tak jak z Benitezem&quot; bo to zupelnie inna sytuacja jest.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Największy pechowiec w talii Guardioli znowu kontuzjowany!
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-02-13/najwiekszy-pechowiec-w-talii-guardioli-znowu-kontuzjowany/

Reprezentant Niemiec Holger Badstuber złamał kostkę podczas sobotniego treningu Bayernu Monachium. Piłkarza z bawarskiego klubu najprawdopodobniej ominie reszta sezonu oraz zbliżające się mistrzostwa Europy we Francji.
Bayern Monachium zaproponował nowy kontrakt Lewandowskiemu:
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-02-17/bayern-monachium-zaproponowal-nowy-kontrakt-lewandowskiemu/

Bayern Monachium chce za wszelką cenę zatrzymać Roberta Lewandowskiego. Działacze tego klubu zaproponowali mu nowy kontrakt, który miałby obowiązywać do 2021 roku. Na razie nie wiadomo, co w tej sytuacji zrobi sam zainteresowany.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Wobec absencji Boatenga i Martineza strata Badstubera to olbrzymi cios. Sam jestem ciekaw jak teraz będzie wyglądać linia obrony Dumy Bawarii w konfrontacji z Juve.... Lahm, Kimmich, Alaba? Zobaczymy. Oglądałem dzisiaj mecz Juve-Napoli i prawdę mówiąc Juve nie zrobili na mnie takiego wrażenia jak to się spodziewałem po opiniach przedmeczowych, uwzględniających ich występy w tym sezonie i jakos po tym meczu jestem spokojny. Z takimi zawodnikami jak Lewandowski, Muller i Costa powinni rozmontować tych drewniakow. Ponadto Bonucci nabawil sie jakiegoś urazu i przedwcześnie opuścił boisko. Mia San Mia!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
DFL zatwierdziła zmiany w wyglądzie kolejki Bundesligi.
Deutsche Fussballliga wczoraj ogłosiła zmiany, jakie zajdą w planowaniu kolejek w Bundeslidze od sezonu 2017/2018. Oto nowości, które nas czekają:
1. Najbardziej kontrowersyjną decyzją jest przesunięcie w sumie 5 meczów na poniedziałek. Zagrają w nich drużyny, które miały mało czasu na odpoczynek po starciach w europejskich pucharach. W kolejkach z poniedziałkowymi spotkaniami w zamian za mecz w poniedziałek zniknie jedno spotkanie sobotnie, a odbywający się od lat poniedziałkowy pojedynek w 2. Bundeslidze zostanie przesunięty na sobotę.
2. Oprócz 5 poniedziałkowych meczów będzie także 5 meczów dodatkowych w niedziele. Również w nich zagrają drużyny, które w środku tygodnia walczą w europejskich pucharach. W zamian za te spotkania zniknie jedno sobotnie starcie. O tym kiedy dokładnie będą się odbywać mecze poniedziałkowe i niedzielne zadecyduje DFL w trakcie rozgrywek. Dodatkowy niedzielny mecz będzie się rozpoczynał o godzinie 13.30.
3. Drugi niedzielny mecz, który dotychczas odbywał się o 17.30 zostanie przesunięty na godzinę 18.
4. Liczba &quot;tygodni angielskich&quot;, czyli tygodni w których mecze Bundesligi odbywają się zarówno w tygodniu, jak i w weekend zostanie zmniejszona - zamiast dotychczasowych 4 będą 2.
5. Zamiast trzech piątkowych meczów w 2. Bundeslidze będą tylko 2. Jedno z spotkań zostanie przesunięte na sobotę.
Nowy plan rozgrywek będzie obowiązywał do sezonu 2020/21. Oprócz zaprezentowanych wyżej zmian, nie postanowiono wprowadzić nowych rozwiązań.



https://www.facebook.com/BundesligaCiekawostki/posts/524201301092969:0
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
http://www.bbc.co.uk/sport/football/36164561

Dlaczego Bayern nie może sprowadzić sobie innego zawodnika ? albo z innego klubu chociaż robić te transfery tylko co roku prawie że Borussia.Goetze,Lewandowski i teraz Hummels,to już jest żałosne. Fani Borussi nie chcą go już teraz sugerując włodarzom klubu żeby nie wystawiali go już do końca sezonu i jutro mają mu zgotować piekło.Mam nadzieję że nie dadzą mu żyć nietylko jutro ale już zawsze będą uprzykrzać mu życie.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dlaczego Red Bull Leipzig nie moze nazywac sie tak jak chce jesli wladzom Bundesligi nie przeszkadza nazwa Bayer na przyklad?
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Dlaczego Red Bull Leipzig nie moze nazywac sie tak jak chce jesli wladzom Bundesligi nie przeszkadza nazwa Bayer na przyklad?
Bo Red Bull to austriacka firma. :]

A na serio to gdy powstawal Bayer Leverkusen to w przepisach nie bylo nic o zakazie promowania firmy w nazwie klubu. Do czasu sprecyzowania przepisow Bayer juz tak wrosl w swiadomosc niemieckiej pilki i jej historie, ze nie bylo sensu tego zmieniac. To samo ma sie do zasady 50+1 w udzialach klubu (wyjatkiem sa wlasnie Bayer i VFL Wolfsburg).
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
http://www.bbc.co.uk/sport/football/36164561

Dlaczego Bayern nie może sprowadzić sobie innego zawodnika ? albo z innego klubu chociaż robić te transfery tylko co roku prawie że Borussia.Goetze,Lewandowski i teraz Hummels,to już jest żałosne. Fani Borussi nie chcą go już teraz sugerując włodarzom klubu żeby nie wystawiali go już do końca sezonu i jutro mają mu zgotować piekło.Mam nadzieję że nie dadzą mu żyć nietylko jutro ale już zawsze będą uprzykrzać mu życie.
a dlaczego zawodnik, który chce grać dla lepszego klubu nie może do niego przejść.. skoro Goetze, Lewy i teraz Hummels chcą przejść to jak dla mnie nie ma problemu..

Reus nie chcial przejsc to nie przeszedł..

wiadomą sprawą jest, że w Niemczech nie ma konkurencji sportowej i finansowej dla Bayernu.. a to że piłkarze z Borussi pasują do Bayernu to juz inna sprawa.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mamy dwie sensację :

Mats Hummels od sezonu 2016/17 będzie występował w Bayernie Monachium - ogłoszono na stronie internetowej Bawarczyków. 27-letni piłkarz podpisał z mistrzami Niemiec pięcioletni kontrakt.
To kolejny piłkarz, który latem wzmocni zespół z Allianz Arena. Działacze Bayernu poinformowali wcześniej, że od lipca barw monachijskiego zespołu będzie bronił Ranato Sanchez.
- Cieszymy się, że Mats powrócił do naszej drużyny. To jeden z najlepszych obrońców na świecie - powiedział prezes Bayernu, Karl-Heinz Rummenigge.
Hummels jest wychowankiem Bayernu, ale od stycznia 2008 roku występuje w Borussii. W bieżącym sezonie rozegrał w jej barwach 29 meczów w Bundeslidze i zdobył dwa gole.
Środkowy obrońca jest reprezentantem Niemiec. W drużynie narodowej rozegrał do tej pory 46 spotkań, w których zaliczył cztery trafienia. Na swoim koncie ma tytuł mistrza świata.
Renato Sanchez od lipca będzie zawodnikiem Bayernu Monachium - poinformowano na stronie internetowej niemieckiego klubu. 18-letni piłkarz związał się z Bawarczykami umową, która będzie obowiązywała do końca czerwca 2021 roku.
- Renato był obserwowany przez nas od długiego czasu. Jesteśmy szczęśliwi, że teraz dołączył do naszej drużyny. To dynamiczny zawodnik, który jest waleczny i świetnie wyszkolony technicznie - powiedział prezes Bayernu, Karl-Heinz Rummenigge.
Ofensywny pomocnik jest wychowankiem Benfiki. W bieżącym sezonie rozegrał w jej barwach 23 mecze w lidze. Zdobył w nich dwa gole i zaliczył jedną asystę. Za jego transfer działacze Bayernu zapłacili 35 milionów euro. Kwota ta może zostać powiększona o dodatkowe premie.
Sanchez ma na swoim koncie dwa występy w reprezentacji kraju. Zadebiutował w niej w marcowym meczu towarzyskim z Bułgarią.
bundesliga.goal.pl
Bayern wzmacnia się przed nowym sezonem, Pamiętam jak Hummels mówił o Goetze że jak mógł odejść do Bayernu a sam podążył tą samą ścieżką jak oceniacie wzmocnienia Monachijskiego zespołu :?:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Borussia Dortmund oficjalnie poinformowała o pozyskaniu ze Stade Rennes utalentowanego Osumane Dembele. 18-latek podpisał z niemieckim klubem umowę do czerwca 2021 roku.
Borussia nie była jedynym klubem zainteresowanym jego pozyskaniem. Dembele był także łączony między innymi z Barceloną, Liverpoolem i Bayernem Monachium.
- Ousmane może grać na niemal każdej pozycji w ofensywie - powiedział dyrektor sportowy Borussii Michael Zorc.
Dembele jest wychowankiem Rennes, w którego pierwszym zespole zadebiutował w meczu z Angers w listopadzie ubiegłego roku. Reprezentant francuskiej młodzieżówki w mijającym sezonie rozegrał 25 spotkań w Ligue 1, zdobywając aż 12 bramek.
niemcy.goal.pl
Mamy pierwszy transfer w Borussi Dortmund.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom