>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na temat Primera Division

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
W tym temacie dyskutujemy na temat rozgrywek w Hiszpanii. Temat stworzyłem po to, żeby nie było bałaganu w tematach z daną kolejką. Nie znaczy to jednak, że taki bałagan ma być tutaj. Dyskusje prowadzimy w sposób konstruktywny i kulturalny, nie mówię, że posty jednozdaniowe będą z miejsca kasowane, bo czasem są one mądrzejsze od wypracowań niektórych osób. Kasowane i nagradzane kartkami będą posty nie wnoszące nic do tematu, a także napinki między fanami różnych zespołów, z góry ostrzegam.

No i zapraszam do dyskusji :wink:​
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Czy Atletico wygra na wyjeździe z Malagą??
Mają niezłe kursy koło 2.0
tego to nikt nie wie :jezora:
musimy poczekac na powolania obu ekip na ten mecz i wtedy oceni sie szanse, choc wydaje mi sie ze Atletico pocisnie Malage ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Teoretycznie powinni sobie poradzić, jednak według mnie to już nie jest to samo Atletico, a gospodarze u siebie nie sprzedadzą tanio skóry, bo każdy chce rozpocząć sezon jak najlepiej. Osobiście byłbym skłonny prędzej wytypować X, ale wszystko okaże się jutro ????
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
na barcelone jest taki kurs bo wszyscy stawiają na Barce i u buka będą zmniejszali tylko kurs na barke

a dlaczego stawiają ? bo wszyscy slepo wierzą w Katalonczyków a analizy mówią co innego i pokazują ze w Walencji sie cięzko gra ...


mysle ze barca straci punkty a VILLA ma grac tylko nie wiadomo czy od początku czy w drugiej częsci
gdybyś miał inny nick to może uwierzyłbym ze jesteś obiektywny;p
No kurs na Barcelone jest śmiesznie niski , liczyłem na conajmniej 2.20 , szkoda zostawie ten mecz chyba no bet bo za duże ryzyko ze nie wejdzie a kurs marny
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Jesli nie zagra Xavi i Inniesta to jak dla mnie Valenciam oze wejsc z podporka tzn 1X co jak co ale Pep nie ma nikogo dobrego by zastapic Innieste czy xaviego a kto messiemu czy Ibrze bedzie pilki dogrywal ?
Messiemu nikt piłek dogrywać nie musi , on sam sobie sytuacje tworzy a i rozgrywać potrafi dużo lepiej od Iniesty , podania Leo wielokrotnie otwierały kolegom drogę do bramki.
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
j.will 150

j.will

Użytkownik
panowie w tym sezonie wstrzymałbym się jeszcze z wychwalaniem Iniesty bo jemu jeszcze brakuje sporo do formy sprzed roku , dopiero wraca po kontuzji. Jednakże nie moge zaprzeczyć ,że ewentualny brak Xaviego byłby katastrofą. Przeszperałem na szybko Polskie portale Barcy i nigdzie nie pisze ze Xavi ma nie wystąpić więc skąd ta wiadomosc?
 
madrista4ever 0

madrista4ever

Użytkownik
&quot;Real Madryt mistrzowie indywidualności takich jak Cristiano Ronaldo. Jednakże z czołowej trójki najmniej zespołowo grająca drużyna a to może ich w przyszłości zgubić.&quot;

ja tylko dodam jako kibic Realu ze ten zespól zbudowany został na nowo i zeby zaczął grac zespołowo trzeba czekac do wiosny
mysle ze na LM wiosenna sie wyrobią a GD na jesien dla barcy
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Cinkowskii
Całkowicie się zgadzam z tobą i uważam ze mózg zespołu to Xavi i on napędza 60 % ofensywy Barcelony , kolejnym fenomenem jest Iniesta (kastylijczyk ) który równiez czaruje tą piłke i wielu uwaza ze to on powinien dostac złotą piłke w tym roku
Niby za co ma dostać złotą piłke? za strzelenie 5 bramek w zeszłym sezonie? nie podniecajcie się tak nim bo obecnych rozgrywkach aż żal patrzeć na jego gre w ostatnim meczu tak beznadziejnie grał że chyba nawet podstawowa jedenastka mu sie obecnie nie należy.

A co do tych filmikó to masz tutaj z Messim(ciekawe któy robi większe wrazenie):
http://www.youtube.com/watch?v=5Npai15jDJ0

http://www.youtube.com/watch?v=OUmbvvzKWLw&amp;amp;feature=fvsr

nie porównuj gościa który był 2 razy &#39;&#39;na podium&#39;&#39; złotej piłki a teraz pewnie ją wygra do jakiegoś Iniesty któremu wyszło może pare meczów w ubiegłym sezonie ani do jakiegoś Xaviego który potrafi tylko podać bo drybling i przede wszystkim strzał ma na poziomie średniaka z polskiej Ekstraklasy.
 
A 0

amatorszczyzna

Użytkownik
messi tworzy więcej akcji niż iniesta
częsciedj schodzi do środka i podaje sam na sam a iniesta ? panie daj pan spokój - przez 2 sezony 3 akcje na youtubie i od razu rewelacja
 
H 0

herdek

Użytkownik
Cinkowskii - nie lubisz Barcy - spoko, tylko do każdego klubu powinieneś mieć szacunek, tym bardziej, że FCB to wielki klub z sukcesami i tradycjami. Więc jeżeli możesz to nie używaj stwierdzeń &quot;szmaty katalonii&quot;, bo pokazujesz jak mało inteligentny jesteś.
Brat Boom - Ty chyba w szoku jesteś. Iniesta i Xavi to motory napędowe FCB i strata tej dwójki byłaby bardzo kluczowa dla całego zespołu. Proponuję obejrzeć mecze Dumy Katalonii i zobaczyć jak wielki zamęt w szeregach przeciwnika wnosi dwójka tych wychowanków. Zapewne powiesz także, że Yaya Toure jest słaby, bo jako pomocnik gra i bramek nie strzela. Z tym, że jego zadanie jest zupełnie inne, to gracz od czarnej roboty, który dla zespołu robi wiele, lecz doceniane jest tylko przez niewielką ilość oglądających mecze.
 
madrista4ever 0

madrista4ever

Użytkownik
&quot;nie porównuj gościa który był 2 razy &#39;&#39;na podium&#39;&#39; złotej piłki a teraz pewnie ją wygra do jakiegoś Iniesty któremu wyszło może pare meczów w ubiegłym sezonie ani do jakiegoś Xaviego który potrafi tylko podać bo drybling i przede wszystkim strzał ma na poziomie średniaka z polskiej Ekstraklasy.&quot;
widac ze znasz sie na Piłce tak jak kogut na znoszeniu jajek
człowieku co ty mówisz ?
ponad 20 asyst xaviego w zeszłym sezonie to nic nie znaczy ?
kazda jedna akcja jaką przeprowadziła barca przeszła przez XAVIEGO
Iniesta wnosił elegancje i finezje do gry
według twoich wypocin to tylko Messi jest dobry w barcie bo jako jedyny umie dryblowac
a ciekawe dlaczego nie potrafi strzelic z dystansu ? ile tak wsadził bramek ? 2 ?
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Brat Boom - Ty chyba w szoku jesteś. Iniesta i Xavi to motory napędowe FCB i strata tej dwójki byłaby bardzo kluczowa dla całego zespołu. Proponuję obejrzeć mecze Dumy Katalonii i zobaczyć jak wielki zamęt w szeregach przeciwnika wnosi dwójka tych wychowanków. Zapewne powiesz także, że Yaya Toure jest słaby, bo jako pomocnik gra i bramek nie strzela. Z tym, że jego zadanie jest zupełnie inne, to gracz od czarnej roboty, który dla zespołu robi wiele, lecz doceniane jest tylko przez niewielką ilość oglądających mecze.
Kolego , jestem kibicem Barcelony i oglądam ich wszystkie mecze , tak się składa że ten twój motor napędowy (iniesta) przez cały początek tego i tamtego sezonu był kontuzjowany mimo to Barca gromiła rywali , Nie porównuj Toure do Iniesty bo reprezentant WKS to defensywny pomocnik i strzelanie bramek nie jest jego zadaniem w przeciwieństwie do Iniesty.

przez 2 sezony 3 akcje na youtubie i od razu rewelacja
100% racji
 
damianns 0

damianns

Użytkownik
Aż żal się robi czytając bzdety wypisywane przez &quot;amatorszczyzna&quot; i &quot;Brat Boom&quot;.
Tak się zastanawiam- wiecie jak wygląda Iniesta? Czy może po prostu gdzieś słyszeliście to nazwisko i nie podeszło wam do gustu? Trzeba być kompletnym ślepcem, aby nie widzieć jak ważni i dla Barcy i dla każdej drużyny, w której by grali są Iniesta i Xavi. To jedni z najlepszych pomocników na świecie (jeśli nie najlepsi)! Czucie piłki oraz akcji, zmysł piłkarski czy też efektywność często idąca w parze z efektownością- nie ma drugiej takiej dwójki na świecie...
Gdybym tylko mógł, to zakazałbym wam nazywania się kibicami Barcelony (przynajmniej Brat Boom się za niego uważa) ;) Powinniście wiedzieć, że Barca to tzw. mes que un club. Bez tej dwójki nie wyobrażam sobie obecnej drużyny Dumy Katalonii.
Chciałbym zaznaczyć też, że nie twierdzę, że Messi jest słaby (co możecie spróbować mi zarzucić). Nic z tych rzeczy, dla mnie był najlepszym zawodnikiem na świecie w roku 2009.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Odświeżam temat, gdyż jak widzę trochę &quot;wymarł&quot;
i brak w nim fachowej dyskusji.

Wciąż temat będzie działał i zamieszczajcie tutaj swoje
spostrzeżenia i komentarze po danej kolejce.


Są dwa warunki - (Regulamin tematu) :
1. Temat musi cieszyć się w miarę dużą aktywnością - zwłaszcza po danej kolejce. W przeciwnym razie nie ma sensu go dalej ciągnąć.
2. Oczekuje się wyłącznie wypowiedzi na poziomie a nie kłótni m.in. na tle klubowym bo wszelkie spory w tym temacie będą nagradzane kartkami i brakiem możliwości udzielania się w tym temacie.

Liczę, że znajdzie się grupa , która chętnie podzieli się swoją opinią na temat danej kolejki i będzie brała czynny udział w dyskusjach w tym temacie.

Pozdrawiam !

-----&gt; SEZON 2010/2011 &lt;-----
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Czas temat zacząć
Skoro nikt nie chcę zacząć to ja może. Więc myśle że sezon będzie wyglądał tak jak tamten, szybko Real i Barca, może z nawet jeszcze większą przewagą niż ostatnio. Jose być może szybko poskłada te puzzle madryckie, przynajmniej mam taką nadzieję, skład się za dużo nie zmienił, odeszli Ci co prawie nic nie grali w tamtym sezonie, więc może uda mu się to szybciej niż obiecał.Z barcą może pożegna się Ibra, wolałbym nie bo jest to zawodnik konfliktowy i szczerze czekam aż tam się w końcu coś zagotuje i zepsuje tą pewność siebie mało doświadczonego trenerka, bo napewno Guardiola nie zaszedł nie wygrałny LM z jakby prowadził Inter
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Guardiola potrafi zrobić świetną atmosferę w drużynie.Owszem może to nie jest jakiś straszny taktyk jak Jose ale potrafi wytworzyć znakomity team spirit.Ponadto ma on doskonały kontakt z piłkarzami co jest niezwykle ważne szczególnie w klubie gdzie wprowadza się tylu młodych i mało doświadczonych piłkarzy.
A co do sezonu to będzie on bardziej wyrównany...ale tylko dla Realu i Barcy.W tamtym sezonie nie ma się co oszukiwać to Barca była lepsza.Teraz Real może być świetny.Jeśli chodzi o PD to będzie ekscytująco ale tylko dla kibiców Barcy i Realu.W Realu mądre transfery ,dobry trener i głód sukcesu.Barcelona na mój gust zrobiła mniej mądre posunięcia jednak licze na chłopców z Barcy B.
Reszta??Nie wiem.Valencia sie osłabiła mocno,Sevilla też trochę a Atletico będzie mocne-trzecia siła ligi jak dla mnie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Sezon zapewne podobny będzie do poprzedniego. Tytuł rozegra się w meczach na CN i SB. Zapewne i Real i Barcelona zaliczą jakieś po dwie wpadki a tak to cały sezon będą wsadzać rywalom po minimum 3 bramki. Kandydat do mistrzostwa ? Nie ma. I Real i Barcelona mają po 50 % szans na wygranie i dlatego też o tytule zadecyduje jakaś wpadka w najmniej oczekiwanym momencie.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Atletico Madryt w tym roku z całą pewnością mierzy w powrót do TOP4.
Skasowali ok 8mln euro za rezerwowego bramkarza Roberto, który odszedł do Benfici. A są przecież De Gea i Asenjo! Także jak dla mnie bomba.
Strzałem w dziesiątkę na pierwszy rzut oka wydaje się pozbycie obrońców Pablo Ibaneza i Marniano Pernii, którzy co prawda odeszli za darmo, ale najlepsze lata mają już za sobą.
W zamian za nich sprowadzono Diego Godina [8mln z Villarreal] i Filipe Kasmirskiego[12mln z Deportivo]. Transfery niemałe, ale wydaje się, że opłacalne. Godin filar defensywy Villarreal - mam nadzieję, że teraz Atletico. A Filipe co prawda po kontuzji, ale jak wroci do swojej dawnej dyspozycji będzie z niego wiele pożytku.
Rywalizację w linii pomocy zwiększa Mario Suarez [1,8mln z Mallorci] oraz młody Fran Merida [ z Arsenalu].
Nowym napastnikiem jest Diego Costa z Valladolid[ 1mln]
W drużynie póki co pozostali zarówno Reyes, Simao jak i Aguero oraz Forlan.
Myślę, że do optymalnej kadry w tym zespole brakuje jeszcze tylko jednego skrzydłowego. Aczkolwiek nie miałbym też nic przeciwko gdyby wymieniono Juana Valerę [prawy obronca/pomocnik] na jakiegoś innego zawodnika. Podobnie jak Juanito [środkowy obronca].
Ogólnie Atletico celuje w Top4 i myślę, że ten cel osiągnie !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom