>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

P 75

piter152

Użytkownik
Ale mnie us open nie interesuje kiedys byla możliwość wykupienia miesiecznego za 15zl czy cos w tym guscie teraz tak nie mozna?
 
hentai 130

hentai

Użytkownik
Jaki jest wasz ulubiony wielki szlem i dlaczego? U mnie wygląda to tak:

1. Australian Open

Uwielbiam wstawać w nocy i oglądać słoneczną Australię kiedy u mnie za oknem pada śnieg ????

2. US Open

3. Wimbledon

4. Roland Garros

Że nie ma dachu to jeszcze mogę zrozumieć, ale jak można nie zrobić oświetlenia na tak wielkim turnieju? Nawet u mnie na orliku jest oświetlenie ????

Zapraszam do dyskusji!
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
U mnie wybór jest oczywisty. Wimbledon. Uwielbiam ofensywną grę, masę kończących piłek, asów, etc. Nie bawi mnie ciągłe przebijanie. Do tego dochodzi aspekt bukmacherski, który jest tutaj najważniejszy. Zielony szlem najlepiej się obstawia, bo jest najbardziej przewidywalny. Do tego tylko w Londynie panowie grają debla w formacie bo5. Im więcej debla, tym lepiej ???? Później dałbym Australian Open, bo także jest sympatyczne pod względem obstawiania. Trzecie w kolejności RG, a na końcu USO. Właśnie w NY dzieją się największe parodie.
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Sara Errani przyłapana na dopingu.
Kolejny skandal w damskim tenisie. Finalistka French Open z 2012 roku Sara Errani została przyłapana na dopingu. W jej organizmie wykryto arimidex.

Dziennik &quot;Corriere della Sera&quot; donosi, że w pobranej w lutym próbce moczu znaleziono u Errani większą ilość arimideksu. Ten lek stosuje się w terapii po pomenopauzalnym raku piersi. Włoska Federacja Tenisowa zapowiedziała, że nie pozostawi Errani samej sobie i zaoferuje pomoc adwokatów oraz lekarzy w celu obrony dobrego imienia.
 
adik1992 407,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ten sezon w rozgrywka ATP wygląda dziwnie. po 2/3 sezonu czołowi gracze wycofują się z reszty turniejów w obecnym sezonie. I to nie są zawodnicy z miejsc 50 czy 70 tylko z czołowego topu. Najpierw Djokovic, później Wawrinka teraz Nishikori. Murray tez ma problemy i rezygnuje z kolejnych zawodów. Cilic też nie gra od dłuższego czasu. Raonic wycofał się z US Open i nie wiadomo czy jeszcze w tym sezonie zagra. Rogerowi odezwały się plecy i musiał wycofać się z Cincinnati. Z top 10 obecnie grający zawodnicy to Zverev, Thiem i Nadal. Naprawdę bardzo dziwnie to wygląda. Nie pamiętam w ostatnich kilku latach aby do turnieju Masters przystąpiło tylko trzech graczy z dziesiątki. A jak waidomo mastersy są zaraz po WS na drugim miejscu jeżeli chodzi o rangę. Wszystkie te nieobecności są z powodów kontuzji ale jak jest naprawde ciężko pisać i wysnuwać wnioski. Według mnie dziwnie to wygląda że na przestrzeni miesiąca może więcej tylu graczy podejmuje takie decyzję. Z chęcią wysłucham opini innych.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Agnieszka Radwańska po zwycięstwie nad Julią Goerges awansowała do III rundy turnieju WTA Premier 5 na kortach twardych w Wuhanie ale przede wszystkim zanotowała swoją jubileuszową 500 wygraną w kobiecym tourze ???? Brawo!
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Ktoś zna przebieg meczu Karlovic - Ebden? Wiem, że mecz był przerywany i wznawiany - ktoś jest w stanie napisać, o której godzinie mecz się zaczął, przy jakim wyniku został przerwany i kiedy wznowiony? Generalnie interesuje mnie coś w stylu &quot;relacji na żywo&quot;. Z góry dzięki!
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Zakończony w niedzielę turniej WTA Premier Mandatory w Pekinie musiał przynieść zmiany w światowym rankingu. Punktów za wywalczone w zeszłym roku mistrzostwo nie obroniła Agnieszka Radwańska. Nową numer jeden kobiecego tenisa została Simona Halep.

W poniedziałek Agnieszka Radwańska straciła w sumie 880 punktów i wobec tego przesunęła się z 11. na 18. pozycję. Tak nisko krakowianka nie była notowana od dekady, kiedy zaczęła odnosić pierwsze turniejowe zwycięstwa w głównym cyklu. Przed &quot;Isią&quot; jeszcze trudniejszy czas, bowiem zostaną jej odpisane punkty za zeszłoroczne Mistrzostwa WTA. 23 października Polka spadnie do trzeciej dziesiątki.
Aż przykro się patrzy jak Agnieszka w tym roku traci punkty a tym samym leci w dół rankingu. Nie chcę bawić się we wróżbitę ale chyba &quot;złote&quot; czasy na kortach, nasza tenisistka ma za sobą ????
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Czy ktoś wie co się dzieję z Mladenovic? 13 rakieta kobiecego tenisa, która przegrywa 10 mecz z rzędu z o wiele słabszą rywalką. Plusik jest taki, że od 10 meczów w końcu zdobyła JEDNEGO seta...
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz. Jest bez formy i tyle. A do tego koniec sezonu, gdzie pkt do obrony miała właściwie tylko za finał hong kongu
 
Do góry Bottom