>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
Pussy dałem takie same odpowiedzi w konkursie jak Ty, mam nadzieje że się nie obrazisz :p ale nic innego sensownego dziś nie ma ;/
oczywiscie ze nie. bedzie ✅
czuje ze sie odmienia passa u mnie.
zapodaje sobie xanax od kilku dni. zajebiscie pozytywnie sie czuje. czuje ze idzie dobre.
Jimmi Rivera na ufc to typ niszczacy bukmachera.
pozdrawiam wszystkich.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
oj czekam na tą listę i komentarz MacieqLeo który niczym Wojtek Fibak zawsze kontrował moje poparte argumentami komentarze o korupcji na forum że tenis to czysty sport ????
Tenis był czystym sportem do czasu kiedy na Wimbledonie zaczęto wplatać czarne elementy stroju, tak jak np. czarne skarpety Stana Wawrinki. ????
 
cathos 58

cathos

Użytkownik
to nie ma sensu grać trochę bo ja jestem w 1 dywizji FUT niepokonany od 16 meczów ????

nie no żaruje zagrałbym ale pada nie mam bo się zepsuł ???? pójdę do sklepu może poźniej

a ludzie się zapiszą dopiero od nocy stoi temat ;) sporo osób znam z forum co gra to się zapisza wysłałem im PW
zepsuł ;d pewnie o ścianę się zepsuł, ja chętnie popykam jakoś wieczorem jak chętni ;p
 
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
nie mieszaj z teściem tylko ani z koksem bo się źle skończy ????
wlasnie kolego na kuracj jestem. problemy z nastrojem mialem. ciagle podkurwienie. i chlopaki polecali ze po xanaxie git bedzie.
czuje ze zyje teraz. masa idzie elegancko.

panowie bede na ksw w wawie. moze mityng jakis. pudzian? macio? b3a? morisone?
maron drogi kolego?
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
wlasnie kolego na kuracj jestem. problemy z nastrojem mialem. ciagle podkurwienie. i chlopaki polecali ze po xanaxie git bedzie.
czuje ze zyje teraz. masa idzie elegancko.

panowie bede na ksw w wawie. moze mityng jakis. pudzian? macio? b3a? morisone?
maron drogi kolego?
no ja blisko mam z Białego wsiadam w samochód i w 1.5 godzinki jestem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom