>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ewentual;nie zablokowac pilke jak jest jeszcze na polowie rywala. Nie musi przebiec miedzy linia siatki zeby mozna bylo juz ja &#39;grac&#39;? Jesli nie musi byc odbita na naszej polowie zanim mozna ja zagrywac to chybha tez nie musi przelatywac nad linia podzialu kortu tylko mozna ja &#39;siegnac&#39; jak jest jeszcze na polowie rywala?
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Mam pytanie czy wyswietlają wam się na tym forum emotikony i inne elementy graficzne np: grafiki przycisków , itp. ?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Wychwalałem Marchenke za JEDEN turniej w którym grał zajebiście i każdy to powie, a nie za całokształt.
Milmann to jest beztalencie na czelendżery i też każdy ogarnięty kto widział go chociaż kilkanaście razy Ci to powie ;) Gość nie daje sobie rady w &quot;250&quot; a ma wielką szansę na trzecią rundę szlema.
Jeśli podajesz przykład Isnera to ja mogę powiedzieć, że przerżnął z Przysiężnym rok temu ???? Po jedynym meczu się gracza nie ocenia. Dziś gra przyzwoicie, ale też bez przesady. Muller nawet w połowie nie gra tego z Fogiem
co to w ogole za belkot, kogos kto nie ma pojecia o czym pisze i przede wszystkim o tenisie.

Beztalencie.. To co talent maja tylko zawodnicy z top30?

I nie wiem co takiego dziwnego widzisz w tym, ze ktos odpada w &#39;250&#39; w pierwszych rundach, a tutaj moze awansowac do 3. Przeciez tam jest znacznie mniej meczow i zaraz sie trafia na kogos ze znacznie lepszym rankingiem, a tutaj skoro gra ponad setka zawodnikow to wiadomo, ze przy dobrym losowaniu mozna przejsc 1-2, a nawet czasem 3 rundy nie pokonujac nikogo szczegolnego.. Skoncz juz wiec pierdolic z laski swojej, bo zaraz my cie poszukamy na fejsbuku, zeby ci pocisnac za te spierdolone komentarze.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Najbardziej mi szkoda Foga. Super mecz zagrał, a odpadł, bo Muller zagrał kosmicznie w gemach serwisowych. Jakby grał tak jak dziś to Fog by go szybciutko poskładał
 
justt 212

justt

Użytkownik
co to w ogole za belkot, kogos kto nie ma pojecia o czym pisze i przede wszystkim o tenisie.
Beztalencie.. To co talent maja tylko zawodnicy z top30?
I nie wiem co takiego dziwnego widzisz w tym, ze ktos odpada w &#39;250&#39; w pierwszych rundach, a tutaj moze awansowac do 3. Przeciez tam jest znacznie mniej meczow i zaraz sie trafia na kogos ze znacznie lepszym rankingiem, a tutaj skoro gra ponad setka zawodnikow to wiadomo, ze przy dobrym losowaniu mozna przejsc 1-2, a nawet czasem 3 rundy nie pokonujac nikogo szczegolnego.. Skoncz juz wiec pierdolic z laski swojej, bo zaraz my cie poszukamy na fejsbuku, zeby ci pocisnac za te spierdolone komentarze.
Nie znasz się. Prawdziwe talenty siedzą na forum i oglądają przed telewizorami beztalenci-ów ???? Lub też na streamach z drakuli bo szkoda 15 ziko na Eurosport Player ????
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
co to w ogole za belkot, kogos kto nie ma pojecia o czym pisze i przede wszystkim o tenisie.
Beztalencie.. To co talent maja tylko zawodnicy z top30?
I nie wiem co takiego dziwnego widzisz w tym, ze ktos odpada w &#39;250&#39; w pierwszych rundach, a tutaj moze awansowac do 3. Przeciez tam jest znacznie mniej meczow i zaraz sie trafia na kogos ze znacznie lepszym rankingiem, a tutaj skoro gra ponad setka zawodnikow to wiadomo, ze przy dobrym losowaniu mozna przejsc 1-2, a nawet czasem 3 rundy nie pokonujac nikogo szczegolnego.. Skoncz juz wiec pierdolic z laski swojej, bo zaraz my cie poszukamy na fejsbuku, zeby ci pocisnac za te spierdolone komentarze.
Hahahaha
Znaffca od siedmiu boleści się znalazł widzę ;)
Jeśli uważasz, że Milmann ma talent to nie masz bladego pojęcia o tenisie ;)
 
justt 212

justt

Użytkownik
Hahahaha
Znaffca od siedmiu boleści się znalazł widzę ;)
Jeśli uważasz, że Milmann ma talent to nie masz bladego pojęcia o tenisie ;)
Według mnie żeby być 95 rakieta na świecie to trzeba mieć talent, ale co ja tam wiem ???? Widać, że nigdy nie grałeś w tenisa. Zapisz się na orliku na turniej to Cię dziadki poskładają ????
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Dasco jak zwykle dał popis swoich umiejętności ???? . Dobrze, że takich jak on to omijam szerokim łukiem zawsze z kim by nie grali, bo on i reszta mu podobnych graczy się nigdy nie zmieni.

Ferrer co jedzie z Hewittem to nie mam pytań, Kangur nie wie co się dzieje.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Według mnie żeby być 95 rakieta na świecie to trzeba mieć talent, ale co ja tam wiem ???? Widać, że nigdy nie grałeś w tenisa. Zapisz się na orliku na turniej to Cię dziadki poskładają ????
Człowieku gość jest typowym rzemieślnikiem, który ciężko musi pracować, żeby być tam gdzie jest. Nie jest tenisowym talentem. Można być w pierwszej 100 tłukąc tylko czelki i nic więcej
Wyślij na pw swoje dane kontaktowe to możemy się umówić na sparing tylko o jakąś konkretną kwotę skoro jesteś taki pewny siebie ;) pozdrawiam
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Ktoś ogarnia NBL? NZ Breakers mają wywalone czy jednak zależy im na grze w playoff?
Bo dostają w papę 16 pkt ale biorąc pod uwagę staty to jest szansa że odrobią +9.5 @1.86, win @6.00
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Człowieku gość jest typowym rzemieślnikiem, który ciężko musi pracować, żeby być tam gdzie jest. Nie jest tenisowym talentem. Można być w pierwszej 100 tłukąc tylko czelki i nic więcej
Wyślij na pw swoje dane kontaktowe to możemy się umówić na sparing tylko o jakąś konkretną kwotę skoro jesteś taki pewny siebie ;) pozdrawiam
to badz ***** tym rzemieslnikiem typowym na top100, tylko ciezko trenujac. Bedziesz robil to co lubisz, a przy tym zarabial przyzwoite pieniadze i zwiedzal caly swiat. Czekamy na pojawienie w setce mlodego &quot;beztalencia&quot; z Polski.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom