>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
No i się mści na Mullerze poprzedni gem, który wygrać musiał ???? Strach w oczach i paraliż po prostu. Za duża presja na nim i nie wytrzymuje w połączeniu z tą publiką.
Te Woleje zepsute to po każdym, ale nie po nim bym się spodziewał ????
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
no publika jak nic
w ogóle myślałem, że Millman coś gra lepiej, a odkąd włączyłem to straszna bida, Muller powinien go już 2 x połamać w tym secie. a to się może zemścić niestety

Myślisz, że Giraldo znajduje się na słynnej liście sprzedawczyków?
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
????
nie wiem nawet co napisać. gość na 5 serwisów nie trafia ani razu pierwszym, na koniec jeszcze psując znowu najprostszego volleya świata :eek:

@up
chyba tak ;p
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Ten mecz u Turków to o pietruszkę jest, może coś wyrzeźbią. Takich meczy między nimi gdzie ktoś przegrywał albo remisował po przejęciu prowadzenia kilka było. Co prawda nie od stanu 0:3 ale może oglądali coś z Boliwii ????

e. o już gospodarze zaczęli strzelać
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
ale jakby nie patrzeć, stara tenisowa prawda ciągle aktualna na tym turnieju, nie łamiesz przy 3 BP, to sam jesteś połamany :mrgreen:
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
dobrze ze millman to ogor pierwszorzedny, tylko dzieki temu muller jeszcze trzyma sie w meczu bo gra masakre. fog zrobilby tu min 3-1 i pod prysznic
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Millman strasznie teraz pasywnie znowu
on w ogóle na tym turnieju atakuje jeszcze gorzej niż normalnie, serio to jest masakra, że w takiej formie ma szanse na 3. rundę ???? jak gra na 100% to nawet przyjemnie się go czasem ogląda, ale tak to...
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Tak czy siak Tomic prezent dostaje w 3 rundzie. Milmana to wiadomo, że czysto sportowo poskłada, a z Mullerem na którymś z głównych kortów to publika Gillesa zje skoro on tutaj presji nie wytrzymuje
 
weszlosuper 28

weszlosuper

Użytkownik
Ten mecz u Turków to o pietruszkę jest, może coś wyrzeźbią. Takich meczy między nimi gdzie ktoś przegrywał albo remisował po przejęciu prowadzenia kilka było. Co prawda nie od stanu 0:3 ale może oglądali coś z Boliwii ????

e. o już gospodarze zaczęli strzelać
spojrzałem na składy i widzę, że z oby stron jest mieszane... różnie może być w tym spotkaniu chyba jednak było warto tylko overy w 1 połowie ładować...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom