>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Na pewno nie Hahalkbank ???? jak dobrze liczę to oni mogą nawet nie awansować dalej z drugiego miejsca ;) narazie jeszcze nic upatrzone nie mam, może over Lennik-Lugano ale raczej nastawie się na live
Modena+Hahahahalkbank+Asse Lennik i jest przyzwoity trypel, ale coś czuję ze co najmniej na jednym z tych meczy będzie szansa na live do ustrzelenia lepszego kursu :razz:
o teraz odkryłem że na maratonie można grać że dane ako nie wejdzie
 
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
ktoś był i pamięta czy da się na całorocznym w Hiszpanii grać?
Da się ofc, ale ja musiałem zakładać nowe konto, tzn mieszkam tu na stałe i początkowo logowałem się z polskiego konta, ale szybko to się skończyło i support mnie poinformował, że jedyna opcja jaka mi pozostaje to założyć konto na hiszpańskie dane, tj. musisz mieć NIE, taki dokument dla obcokrajowca (weryfikują to dość wnikliwie). No i trzeba było zmienić walutę na ojro, to mnie najbardziej irytowało, bo się stawki zmniejszyły ???? ale przywykłem...
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Jakiego farta miałem:razz: Pograłem że Hildebrand i Makarainen będzie przed Eckhoff. Norweżka strzelała jak zwykle kiepsko 3 pudła ale Hildebrand i Makarainem też żle strzelały po 2 pudła. A na mecie wygrały z Norweżką o 1,5sek i 2,5 sekundy ???? i są bezpośrednio przed nią na mecie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Da się ofc, ale ja musiałem zakładać nowe konto, tzn mieszkam tu na stałe i początkowo logowałem się z polskiego konta, ale szybko to się skończyło i support mnie poinformował, że jedyna opcja jaka mi pozostaje to założyć konto na hiszpańskie dane, tj. musisz mieć NIE, taki dokument dla obcokrajowca (weryfikują to dość wnikliwie). No i trzeba było zmienić walutę na ojro, to mnie najbardziej irytowało, bo się stawki zmniejszyły ???? ale przywykłem...
tam podobno trzeba mieć jakąś kartę zdrowia czy coś takiego jak hiszpan się chce zarejestrować

nie wiem jak to działa
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
OMSK sie coś ostatnio rozbrykali.. ale znowu przyjdzie taki dzień gdzie oddadzą 40 strzałów i strzelą tylko jedną bramkę w tym jeszcze przegrają w dogrywce :razz:
 
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
tam podobno trzeba mieć jakąś kartę zdrowia czy coś takiego jak hiszpan się chce zarejestrować
nie wiem jak to działa
Aż z ciekawości sprawdziłem jak to wygląda z perspektywy Hiszpana i wydaje się całkiem normalnie, wystarczy nr dowodu osobistego albo nr identyfikacji fiskalnej, żadnych specjalnych wymogów nie widzę. O tej karcie zdrowia też słyszałem, ale to chyba jakaś miejska legenda... :razz:
A swoją drogą, ja początkowo też próbowałem to omijać VPN&#39;em i szczerze mówiąc mi się nie udawało, może jakoś źle z tego korzystałem, a może bet ma jakieś sprytniejsze sposoby.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom