>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Dokladnie jak dla mnie buki spia z tymi mapami i tylko ustalaja kursy po faworytach w meczu a tutaj warto pograc na LG bo bardzo dobrze graja na Trainie ;)
No stawianie pre takich rzeczy jak się nie zna map to loteria, niby zazwyczaj mapy wybranę są gdy oferta zniknie, ale nieraz można złapać taką perełkę.
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
czemu pocisk po Van Gaalu tylko a nie po tych pseudo grajkach czarnuchach leniwych za 80 mln ?

jakoś Moyes miał ten sam skład praktycznie i też siare robił ????
No i Moyes nawet lepsze wyniki miał i poleciał, a ten świniok nadal siedzi ???? on ma swoją ,, filozofie &quot;, która nie wiem kompletnie na czym polega.. 0 pomysłu na grę w każdym meczu
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
No stawianie pre takich rzeczy jak się nie zna map to loteria, niby zazwyczaj mapy wybranę są gdy oferta zniknie, ale nieraz można złapać taką perełkę.
Ale z tego co widze, to caloroczny czesto spi, przy pickach na mape albo pickach w Lola na First Blood i mozna jeszcze grac, warto tam czesto okiem rzucic.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
No napisałeś mi, że (tu cytat): &quot;pie*dolniesz sobie Tottenham razem ze mną&quot;.
A że jesteś jak Midas teraz to overek też by wszedł ????
a rozumiem ???? jeden meczyk wystarczy
Aplause jak tam ? oglądasz Arguello ? teraz możesz przestać się śmiać i zobaczyć jaka jest róznica poziomu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom