>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Karlson ma w obronie pełne ręce roboty a po meczu będzie miał pełne usta roboty biorąc pod uwagę jego preferencje
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
co do tego meczu na Gibraltarze, to Angels z tym meczem ma 60 bramek w plecy na 16 meczy i zawodnikiem gości jest Calderon co w Siedlcach grał :p
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jak ja nie cierpię takich betów na zawodników, gdzie do przerwy jest już prawie zrobiona linia, brakuje jednej bramki, a w drugiej połówce nie ma żadnej bramki ???? Tak będzie z Gorbokiem ????
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Nigdy nie myślałem że doczekam czegoś takiego, gdy będą grali Virtusi. Coś jest na rzeczy z tym DD2 od naszych chłopków

5. dignitas removed Dust2

Mapy:
Cache
Mirage
Cobble

W sumie nie wiem co myśleć. Chciałem iść w stronę dignitas, ale te mapy chyba dla VP co myślicie?
Myślę, że chłopaki chcieli sobie ograć tego dusta na lanie. DH Lipsk to nie jest mały turniej, ale Katowice tuż tuż i to ten turniej jest najważniejszy w najbliższym czasie.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Pan Tadeusz Sznuk będzie zniesmaczony, jeśli przeczyta Twój post, maroon.
Pozdrawiam serdecznie.
Pozdrawiam zarówno ciebie jak i Pana Tadeusza Sznuka jesli to czyta (a wiem że lubi poprzeglądać forum wieczorową pora)
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
Jak ja nie cierpię takich betów na zawodników, gdzie do przerwy jest już prawie zrobiona linia, brakuje jednej bramki, a w drugiej połówce nie ma żadnej bramki ???? Tak będzie z Gorbokiem ????
Może jakimś cudem walnie brame
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Nigdy nie myślałem że doczekam czegoś takiego, gdy będą grali Virtusi. Coś jest na rzeczy z tym DD2 od naszych chłopków

5. dignitas removed Dust2

Mapy:
Cache
Mirage
Cobble

W sumie nie wiem co myśleć. Chciałem iść w stronę dignitas, ale te mapy chyba dla VP co myślicie?
przeciwników jak myszy czy dignitas powinni gonić do max 10 na każdej mapie, a że wychodzi jak wychodzi lepiej na live stawiać bo cuda wianki mogą być ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom