>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
coopycats 2

coopycats

Użytkownik
Na razie zgodnie z planem, ale to dopiero początek meczu. Na Corica z Ramosem też była masówka.

A i bym zapomniał...

H2H 4:2 dla Goffina. ;)

Może tu jeszcze wrócę! Pozdrawiam!
Te h2h XD To jest wyznacznik wszystkiego dla niektórych tutaj widze ????
 
O 6

olszyn

Użytkownik
A w Marsylii grają gdzie? Na tartanie? Zresztą - sugerowanie się H2H w momencie, gdy obaj grali na poziomie czelków to - ????. Można się chyba domyślać, że przez ten okres co nieco się w ich grze zmieniło?
Wydaje mi się, że oddsmakerzy oglądają spotkania. W imię tego wystawili ten kurs. I został on wystawiony dobrze.
tam byl krecz w 1 secie, wiec nie wliczam tego do h2h, a h2h na hardzie z 2015 i 2014. dobrze, wy stawiacie tylko tak jak sie wydaje, ja czasem kieruje sie przeczuciem. Swoje postawilem na 1go seta, bo mialem takowe, ze goffin w koncu wejdzie dobrze w mecz i mnie nie zawiodl, mam tez na niego na pre i moge juz mu tylko kibicowac,kazdy ma swoje racje i sie trzyma swoich argumentow, powodzenia!
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Człowiek czyta te artykuły o machlojkach w top 50 rankingu na szlemach, myśli, że to przesada. Przychodzi mecz Thiema i patrzy jak wygląda gra w 1 i 2 secie i się zaczyna sam z siebie śmiać ????
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
Oczywiście kur** serwis na set Garcii i sie łamie jak pizdeczka ehh.... chłop bez mózgu, wszystkie gemy wygrywał pewnie, a teraz sie posrał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom