>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
i tak niezłego comebacka zrobili na cobble, tyle że to raczej mapa TT jest i 7-8 rund może zabraknąć, chyba że dobrze z awpki na długiej będzie pasha lub neo ściągał Duńczyków
No właśnie słyszę że Izak mówi że 6:0 było

Ciekawe jak jutro kursy Luminosity - FaZe, Brazylijczycy raczej biorą w BO3, a po tym co dziś zrobili może coś fajnego się złapie. Jak dla mnie FaZe dziś wygrało dzięki mapie. Co myslisz?
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
No właśnie słyszę że Izak mówi że 6:0 było

Ciekawe jak jutro kursy Luminosity - FaZe, Brazylijczycy raczej biorą w BO3, a po tym co dziś zrobili może coś fajnego się złapie. Jak dla mnie FaZe dziś wygrało dzięki mapie. Co myslisz?
Szczerze Ci powiem że nie oglądałem żadnej mapy Luminosity na tym turnieju, rano jeździłem z siostrą po urzędach potem byłem na treningu.
Kursy mniej więcej 1.55 Luminosity - 2.3 Faze
Poczekaj z live&#39;em na ten mecz, żeby znów jakiś dziwnych map nie było. Bo w tym turnieju dużo dziwnych wyborów jest
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Szczerze Ci powiem że nie oglądałem żadnej mapy Luminosity na tym turnieju, rano jeździłem z siostrą po urzędach potem byłem na treningu.
Kursy mniej więcej 1.55 Luminosity - 2.3 Faze
Poczekaj z live&#39;em na ten mecz, żeby znów jakiś dziwnych map nie było. Bo w tym turnieju dużo dziwnych wyborów jest
Jak będzie 1.55 na Brazylijczyków to chyba można pobierać
 
daminho 278

daminho

Użytkownik
Ej, dajcie spokój Rogerowi. Czym Wam zawinił?

Wszedzie kurvva bezsensowny hejt.
✅✅✅

Nic więcej nie mam do dodania. Oprócz tego,że mu kibicuje i moim zdaniem duże się od @Rogera można nauczyć w sposobie patrzenia na buka i na Sport.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Co do Luminosity - FaZe to też wydaje mi się, że ciężko spodziewać się wyższych kursów na Brazylijczyków. Ja poczekam na kursy na dokładny wynik w b365 i chyba delikatnie spróbuję 2:1 dla LG
 
O 6

olszyn

Użytkownik
zamora z urena zaraz towarzysko,widzial ktos moze kursy na ten mecz? zamora w poprzednim towarzysko 0:1 z niespodzianka, wiec teraz powinno wpasc wiecej w ich meczu - regula olsheena :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom