>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
alves94 560

alves94

Użytkownik
cooo :eek: ostatnie 24 h byłem całkowicie odcięty od sportu, pierwsze słyszę
asystent został trenerem, czy ktoś już jest naznaczony?
Asystent. &quot;Cavs release David Blatt of Head Coaching duties and promote Tyronn Lue, General Manager David Griffin announced from Cleveland Clinic Courts today.&quot;
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ale nie wyobrażam sobie żeby podszedł do tego meczu tak w Mistrzostwach Świata. Ja ogólnie mam w dupię te całą Muguruzę i reszte komediantów jak np. Tomić, bo tych tenisistów to można mnożyć po prostu co oni odpierdalają na ogół, ale chodzi mi o sam fakt, że są niektórzy w tourze, którzy rzeczywiście dają z siebie maksa zawsze i to widać. Jeszcze rozumiem tak jak mówię te niektóre mecze, że przyjeżdża chłop czy baba styrana po tournee po całym świecie i dostaje dzwona w jakimś ogórkowym turnieju, bo to się zdarza. Ale doceniam i zawsze będę doceniał takich gości jak Ferrer, który da z siebie maksa z każdym, a nie będzie pajacował jak duża rzesza klaunów.
Pewnie w MŚ nie, ale i tam były przecież niespodziewane wyniki. Ogólnie jednak trzeba też rozróżnić sport męski od żeńskiego, bo to jak niebo i ziemia. Może Muguruza miała okres. I piszę to zupełnie serio.

Zrobil wiekszego brejka, zrobil setke... juz uj z tym, ze przegral ????
????
tyz prowda.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Muguruza out wiec Azarenka ma autostrade do finału. No chyba że Kerber...
Aza to jeszcze poskłada je wszystkie i wygra to AO, bo jak na razie to kapitalnie leci z koksem.
Siegemund poszła zrobić kupę i od razu przełamanie ;).
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Ehhh, co ten eurosport ma, ze na 1 ciagle babki pokazuja. Sa 2 fajne mecze u facetow, a oni wiecznie laski na 1 rzucaja...
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Kurde, tragiczne to AO w tym roku :razz: Niby przegrałem grosze, ale gdyby codzienne taśmy dzień w dzień nie wysypywały się po jednym zdarzeniu to jutro mógłbym lecieć na Hawaje ????
Dzisiaj Muguruza, a było tyle lepszych zdarzeń po podobnym kursie ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Kurde, tragiczne to AO w tym roku :razz: Niby przegrałem grosze, ale gdyby codzienne taśmy dzień w dzień nie wysypywały się po jednym zdarzeniu to jutro mógłbym lecieć na Hawaje ????
Dzisiaj Muguruza, a było tyle lepszych zdarzeń po podobnym kursie ????
myślisz że po co ten bonus bet365 daje ????
żeby kasować takich graczy co sobie ,,dorzucą jeszcze ze 2 debelki po 1.10&#39;&#39; ????
Tak sobie przeglądam temat z fifą i wywaliłem niezłe gały jak coś zobaczyłem..poważnie Belgia ma taki sam rating jak np Grecja czy Kolumbia? :eek:
Rambo grać nie umie i tak odpadnie ????
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Tak w ogole to nasz ulubieniec zaraz zacznie grać w debla tylko to już mimo wszystko nie to samo co gra w singlu ???? .
nawet okularki ma założone więc powinno być ciekawie ????.
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Jano zaraz lamie rakiete, potem biegusiem na lotnicho i od jutra moze strimowac jak na kazdym zakrecie wpie*dala sie w bande i klnie na mechanizm gry ????
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
myślisz że po co ten bonus bet365 daje ????

żeby kasować takich graczy co sobie ,,dorzucą jeszcze ze 2 debelki po 1.10&#39;&#39; ????

Rambo grać nie umie i tak odpadnie ????
Akurat debelki na szlemach to dobry sposób na zarobek, bardziej kobiety psują te bonusy i taśmy ????

Muszę się skontaktować z Markiem, może dostanę jakiś freebet z litości ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom