>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
myślisz że po co ten bonus bet365 daje ????

żeby kasować takich graczy co sobie ,,dorzucą jeszcze ze 2 debelki po 1.10&#39;&#39; ????



Rambo grać nie umie i tak odpadnie ????
:cool: Ja umiem, ale nie w tą fife ???? łącznie z dzisiejszymi meczami, grałem może 10 razy w tą edycje ????

trochę byłem załamany jak odpaliłem urugwaj a tam nie mialem suareza..nie wiem o co chodzi ;]

PS. Gramy na składach online ta?
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
:cool: Ja umiem, ale nie w tą fife ???? łącznie z dzisiejszymi meczami, grałem może 10 razy w tą edycje ????
trochę byłem załamany jak odpaliłem urugwaj a tam nie mialem suareza..nie wiem o co chodzi ;]
PS. Gramy na składach online ta?
nie było Suareza ? popatrzę czy da się to zmienić jakoś
chodzi o zabawe jak ktoś troszkę lepszy team ma to mało ważne , jak ktoś dobrze gra to ogarnie i Kanadą ;) wydaje mi się tak fajnie jak każdy ma swój team . bo inaczje to każdy by grał Brazylią albo ARgentyną i spamował Messim
ja jak wygram to i tak kasę powiem żeby wysłali na jakiegoś chore dziecko
 
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
nie było Suareza ? popatrzę czy da się to zmienić jakoś
chodzi o zabawe jak ktoś troszkę lepszy team ma to mało ważne , jak ktoś dobrze gra to ogarnie i Kanadą ;)
ja jak wygram to i tak kasę powiem żeby wysłali na jakiegoś chorego dzieciaka
Wiadomka ;) liczy się zabawa przede wszystkim, w turnieju na poważnie to wystartuje sobie za tydzień jak mam mistrzostwa powiatu w Fife15 :p

No niestety suareza nie miałem, a cavani to drewno w ataku(nie na mój styl).
Składy własne czy online?
Musisz poszukać opcji zmiany składu czy coś w Ustawieniach, Suarez będzie do powołania :razz:
a to jutro sobie popatrzę jak znajdę czas ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom