>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
M 418

maat

Użytkownik
Jest MaaT ?
W meczu Zaksy - Czarni, jakiś scenariusz przewidujesz? Czy standardowe 3-0 dla Zaksy? ????
jest ;) na moje to powinno się skończyć 3:0 aczkolwiek grać tego nie warto po jakimś 1.9 ;) Czarnym będzie ciężko walczyć tutaj
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
D.upa blada. Nie ma bonuska.
Trzeba bylo dać Azarenke zamiast GSW i byłby bonusik 25%
bonus masz tylko od sportów amerykańskich. I tez nie na wszystkie zaklady. Np. chyba na najwyzsze kwarty i kto pierwszy ... pkt w te zaklady bonus sie nie wlicza.


Malyasia Dragons - Saigon Heat over 156,5 w HT wg mnie do gry. Na poczatek dnia. Polecam.
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Pobrałem więcej rożenów Liverpool, kurs gruby a jak chcą pkt wywieźć to muszą zacząć grać.
Liverpool jak ma niekorzystny wynik to rożne prawie zawsze robi.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
U Juroszka linia na Syprzaka 4,5 a widze Janki grubo w over powchodziły bo zbite do 1.6.
Ostatnio dobrze szło z tym kołem, wikingowie tez pewnie bedą na to uczuleni ze Sypa fajnie robi sobie miejsce i będą coś przeciwdziałać, tylko czy im się uda byka powstrzymać, ale takie kursiwo to trzeba wziąć.
Under 4,5 @ 2.02
Kuwa teraz ujowo się będzie mecz oglądało ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
za klopa nie bardzo
Norwich dostal wiatru w zagle, Liverpool bedzie gral swoje, czyli praktycznie nic. Moze zmiany cos wniosa do gry Liverpoolu ale do tego czasu to bedzie cienizna. Norwich walnie na 3:1 i bedzie po zabawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom