>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
gracz17 56

gracz17

Użytkownik
Wie ktoś gdzie najlepiej wziąść w necie pożyczkę i spłacać ją w ratach miesięcznych ? Niestety miałem odłożone pieniądze na samochód i utopiłem u buka, a musze niestety kupić. Doradźcie coś.
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Wie ktoś gdzie najlepiej wziąść w necie pożyczkę i spłacać ją w ratach miesięcznych ? Niestety miałem odłożone pieniądze na samochód i utopiłem u buka, a musze niestety kupić. Doradźcie coś.
Nie masz siana? Zadzwoń do bociana hehe
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Charvatova i Werka na 0 ???? ok wiem że tego nie powtórzą na drugim strzelaniu ????
Goessner też na zero jak nie zdupcy stojki to Niemki znowu bedą wysoko
 
justt 212

justt

Użytkownik
Wie ktoś gdzie najlepiej wziąść w necie pożyczkę i spłacać ją w ratach miesięcznych ? Niestety miałem odłożone pieniądze na samochód i utopiłem u buka, a musze niestety kupić. Doradźcie coś.
???? Jeżeli to nie Golf 2 to w każdym banku w którym trzymasz / trzymałeś swoje środki pieniężne regularnie przez dłuższy czas na którym masz wpływy &gt;4k miesięcznie easy. A jak Golf 2 to zadzwoń do bociana, jak już ktoś Ci wcześniej radził.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
witam ????
nie pisalem, bo typ grany przed pojsciem na sniadanie na poczatku 3 seta, przychodze wracam, patrze i......
mozna byli zlapac za @ 4,00 jeszcze 3 pilki przed moim zagraniem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom