>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Zacznij pisać w dziale zobaczymy Twoją wiedzę i skutecznośc. Bo w zwracaniu uwagi innym itd to jesteś naprawdę mocny:]
I co Ukrainki zawsze mocne a dzisiaj słabiutko...I nikt jakoś Tobie yego nie wypomina...
Jak mozna nie zwrócić komuś uwagi jak mówi ze Goessner przeciętnie biega ????
chyba nie zrozumialeś ????
popieram słowa Inzagiego ????
a z tb nie mam zamiaru dyskutować bo tak samo jak włodek moge napisać ze wszystko przewidziałem tylko Pidruszna na ostatniej zmianie i twoj typ jest w pape ????
zresztą do Cb w dziale napisałem bardzo kulturalnie nie wiem o uj ci chodz para typowo 50/50 ale jak jarasz się ze trafiłes typ to ok, nie przeszkadzam w celebracji ????
a i w dziale tez pisze ;)
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Jednak bez bramek już do przerwy. Trzeba będzie łapać więc overy w drugiej. Myślę, że dwie bramki tu jeszcze padną minimum. Do tego jakieś kornery Feyenoordu można próbować bo posypią się pewnie.
--
Edit: Przed chwilą AZ miało setę na 3-1.
pogralem x2 przy 2:1 ale pewniej wyglada AZ bo Feye dosc nieporadnie w ataku wyglada a gospodarze dobrze kontruja
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Jednak bez bramek już do przerwy. Trzeba będzie łapać więc overy w drugiej. Myślę, że dwie bramki tu jeszcze padną minimum. Do tego jakieś kornery Feyenoordu można próbować bo posypią się pewnie.
--
Edit: Przed chwilą AZ miało setę na 3-1.
Feyenoord pierwszych 7 rożnych? co o tym myslisz, bo tak początkowo tylko mecz oglądałem.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
pogralem x2 przy 2:1 ale pewniej wyglada AZ bo Feye dosc nieporadnie w ataku wyglada a gospodarze dobrze kontruja
Kontry mają mega szybkie, ale jak takie setki marnują to się to jeszcze zemści. Feyenoord musi przycisnąć w drugiej, ja tu ciągle wierzę, że 3 punkty pojadą do Rotterdamu.
Feyenoord pierwszych 7 rożnych? co o tym myslisz, bo tak początkowo tylko mecz oglądałem.
Osobiście pograłem korki w ich kierunku, potrafią nabijać jak trzeba atakować.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
póki co postawę Goffina można opisać tak ????

ciekawe, jak tam z Nolem zagra, bo ten dzisiaj żenada totalna, ale na Fedexa ofc się pewnie zepnie i zagra na 110% :]
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jak mozna nie zwrócić komuś uwagi jak mówi ze Goessner przeciętnie biega ????
chyba nie zrozumialeś ????
popieram słowa Inzagiego ????
a z tb nie mam zamiaru dyskutować bo tak samo jak włodek moge napisać ze wszystko przewidziałem tylko Pidruszna na ostatniej zmianie i twoj typ jest w pape ????
zresztą do Cb w dziale napisałem bardzo kulturalnie nie wiem o uj ci chodz para typowo 50/50 ale jak jarasz się ze trafiłes typ to ok, nie przeszkadzam w celebracji ????
a i w dziale tez pisze ;)
Zwrócic uwage można ale oczywiście tutaj w hp tez musialem pokazac jaka glupote napisał? To już jest wyśmiewanie się z innego. Nie zrozumiałem chyba o co mi chodzi..
Nie jaram sie swoim typem,tylko tak samo moge z Ciebie zaczc sie smiac ze nie trafiles i pisales o mocniejszych Ukrainkach skoro biegly w innym skladzie niz do tej pory. Warto sie zastanowic czasami...
To pisz pisz zobaczymy jak wchodzą Ci typy,powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom